Payitaht Abdülhamid son bölüm ardından 38. yeni bölüm fragmanı TRT 1’de

Dizi Haberleri

9 Şubat tarihli Payitaht Abdülhamid son bölüm izleyenler Payitaht Abdülhamid 38. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladılar. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid son bölüm nefes kesen sahnelerle ekranlara geldi. Abdülhamid’in servetiyle beraber, yurt dışına kaçacağına inandırılan halkı, Padişahlarının üzerine yürürken, Abdülhamid intikam yemini etmiş bu öfkeli kalabalık karşısında ne yapacak? İşte, Payitaht Abdülhamid son bölüm izleme linki ve 38. yeni bölüm fragmanı.Payitaht Abdülhamid son bölüm izleyicilerle buluştu ve tam not aldı. Dizinin 37. son bölümünün yayınlanmasının ardından, Payitaht Abdülhamid 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Dizinin bu bölümünde ilgi uyandıran gelişmeler yaşandı. Abdülhamid’in servetiyle beraber, yurt dışına kaçacağına inandırılan halkı, Padişahlarının üzerine yürürken, Abdülhamid intikam yemini etmiş bu öfkeli kalabalık karşısında ne yapacak? Payitaht Abdülhamid 38. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte haberimizden izleyebilirsiniz.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜM ÖZETİ

Parvus ve Wilhelm’in iki ayrı koldan gerçekleştirdiği suikastın ardından ortalık karışır.   Parvus, Abdülhamid’in kurduğu Ertuğrul Alayı’na karşı, Hüseyin’le birlikte bir hainler ordusu kurar. Abdülhamid’i ordusuyla, kendi askeriyle vuracaktır! Bununla da yetinmez, Abdülhamid’e bizzat kendi halkını düşman edecek, onları Hünkâra karşı ayaklandıracak büyük bir plan yapar.   Hatice Sultan, kocası ile yeni taşındığı kasabada zorluklarla mücadele ederken, Kemalettin, Paşalıktan kovulur.

  Bidar ise çaresizce oğlunu aramaktadır. Abdülkadir’in yerini öğrenip gittiğinde, Bidar Sultan’ın karşılaşacağı acı sürpriz ne olacak?   Suikast için görevlendirilen askerin itirafı Hüseyin Paşa’nın sonunu mu getirecek?   Abdülhamid’in servetiyle beraber, yurt dışına kaçacağına inandırılan halkı, Padişahlarının üzerine yürürken, Abdülhamid intikam yemini etmiş bu öfkeli kalabalık karşısında ne yapacak? 

 

Payitaht Abdulhamid´in yeni bölüm fragmanı: Burası Payitaht

Your browser doesn't support HTML5 video.

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT KONUSU

 

1896’da, Sultan Abdülhamid’in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyan olan “Payitaht –  Abdülhamid”, dizisinde, uzun süre sonra Osmanlı’nın zaferi ile sonuçlanan bir savaş: ‘‘Yunan Harbi’’ne yer verilecek. 1. Siyonist Kongre ile Sultan’dan istenen Filistin toprakları, Padişah’ın sonuna kadar vermediği ve masadan düşmanın hüsranla kalktığı bir dönem olarak ekrana geliyor.

Yine Sultan’ın başarılı olduğu bir önemli proje, Hicaz Demiryolu çalışmaları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alıyor diğer önemli tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile birlikte ülkenin mücadelesine tanıklık ederek, günümüze taşınan güçlü bir milletin evlatlarına ve gelecek tarihimize armağan niteliğinde sunulmayı vaat eden dizi,  ‘Mücadele!’  Ana temasındaki mesajla seyirciye sunuldu.

Başrollerinde; Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu,  Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer aldığı dizinin elliye yakın ana kadro oyuncu olmak üzere figüranlarla birlikte 400 ila 500 kişilik bölüm oyuncusu rol alıyor. Zaman zaman Yeşilçam’ın usta ve emektar oyuncuları da seyirciyle buluşuyor. Dizide, 120 kişilik teknik ekip görev yapıyor.

Payitaht Dizisi Oyuncu Kadrosu

Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker (Bidar Kadın Sultan), Hakan Boyav (Mahmud Paşa), Selen Öztürk (Seniha Sultan), Saygın Soysal (Theodor Herzl), Ezgi Eyüboğlu (Ahsen), Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir), Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa), Gözde Kaya (Hatice Sultan), Duygu Gürcan (Naime Sultan), Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa), Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso), Kaan Turgut (Sabahattin), Elif Özkul (Fehime Sultan), İbrahim Kendirci (Yusuf), Aydın Sigalı (Osman Paşa), Fatih Sevdi (İzzet Paşa), Zeynep Ozan (Zülfet Kalfa)’ın paylaştığı Payitaht Abdülhamid’e ikinci sezon ile yeni isimler dâhil olacak.

Payitaht Abdülhamid'in geniş kadrosunun içinde yer alacak yeni sezon oyuncuları ise: Volkan Keskin (Murad), Taner Ertürkler (Selim Paşa), Cemre Baysel (Firuze), Nik Xhelilaj (Marco), Kevork Malıkyan (Parvus), Hacı Ali Konuk (Aşçı Fadıl), Güzide Arslan (Dilşat), Leya Kırşan (Güzide), Yusuf Aytekin (Söğütlü Osman), Mehmet Sabri Arafatoğlu (Şeyhulislam), Ercüment Fidan (Lord William) gibi isimler yer alıyor.

 

YENİ HABERLER

'Şampiyonlar Ligi'nde 10 kişi oynamak çok zor'

“Bu sözümden dolayı beni öldürürler”

POPÜLER HABERLER

ABD'den ilginç 'Afrin' açıklaması

Kirli oyuna TSK müdahale etti