Ah Kalbim yeni 118.bölüm fragmanı izle Ah Kalbim 117.son bölüm izleme linki Kanal 7’de

Ah Kalbim yeni 118.bölüm fragmanı izle Ah Kalbim 117.son bölüm izleme linki Kanal 7’de! İlgiyle izlenilen Hint dizisi Ah Kalbim reyting rekorlarını alt üst ediyor. Ekranların sevilerek izlenilen Ah Kalbim yeni bölüm fragmanları ve Ah Kalbim son bölüm izleme linki araştırılıyor. Hint dizisi Ah Kalbim 117.bölüm ardından Ah Kalbim 118.yeni bölüm izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ah Kalbim son bölümde neler oldu? Ah Kalbim’de paralarını Pragya’dan geri almak isteyen Abhi onu sarhoş ederek kağıtları imzalatır. Fakat Pragya kolay kolay teslim olmamakta kararlıdır. Abhi tüm mal varlığını Pragya’dan geri alabilmek için ona oyun oynamaya karar verir. Pragya’ya yakın davranarak onu kendisine bağlamaya çalışan Abhi her fırsatı değerlendirir. Pragya ise Abhi’nin bu oyununu fark edip önlem almaya çalışır. Peki Ah Kalbim 117.bölümde neler olacak? Aaliya ise büyük bir hava ile gelir ve bu evin sahibi artık benim kimse Pragya’nın sözünü dinlemek zorunda değil der. Evin sahibi olduğu belgeleri gösterir. Pragya ise şok olur. Abhi ise bu zamana kadar sahte belgeler ile uğraştığını anlar. Tanu Aaliya’ya kendisinden habersiz böyle bir iş yaptığını duyunca kızar ve Abhi’nin yerine nasıl Aaliya’nın adının yazdığına şaşırır. İşte sevilerek izlenilen Ah Kalbim yeni 118.bölüm fragmanı izle Ah Kalbim 117.son bölüm izleme linki Kanal 7’de! Detaylarını haberimizde derledik.

  • 63
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1
x

Ah Kalbim yeni 118.bölüm fragmanı izle Ah Kalbim 117.son bölüm izleme linki Kanal 7’de! Milyonları ekrana kilitleyen Ah Kalbim hafta içi her gün saat 21.30’da hafta sonu ise 21.00’da izleyicisi karşısına çıkıyor. Ah Kalbim yeni bölüm fragmanları ve Ah Kalbim son bölüm izleme linki araştırılıyor. Ah Kalbim son bölümde nefesler tutuldu. Pragya’ya yakın davranarak onu kendisine bağlamaya çalışan Abhi her fırsatı değerlendirir. Pragya ise Abhi’nin bu oyununu fark edip önlem almaya çalışır. Pragya’yı sarhoş ederek imzasını alabileceğini düşünen Abhi kağıtları nihayet Pragya’ya imzalatır. Abhi ve Pragya’yı yan yana görmekten son derece rahatsız olan Tanu ise Abhi’den haber bekler. Peki Ah Kalbim 118.bölümde neler olacak? Pragya’ya da buradan hemen gideceksin evi terk edeceksin der. Pragya ise giderken valizine oyuncak bebek ve Abhi’nin resmini koyar. Bu arada Aaliya Pragya’ya ait olmadığını düşündüğü eşyaları götürmesini engellemek için Pragya’nın valizini karıştırır ve içindeki bebek ve Abhi’nin resmini bulur. Abhi ise Pragya ile göz göze gelir ve duygusal anlar yaşanır. Akash Aaliya’yı durdurması için Purab’ı çağırırken Daadi olacakları düşünüp fenalaşır. İşte merak edilen Hint dizisi Ah Kalbim yeni 118.bölüm fragmanı izle Ah Kalbim 117.son bölüm izleme linki Kanal 7’de!

Ah Kalbim 117. bölüm özet

Aaliya  büyük bir hava ile gelir ve bu evin sahibi artık benim kimse Pragya’nın sözünü dinlemek zorunda değil der. Evin sahibi olduğu belgeleri gösterir. Pragya ise şok olur. Abhi ise bu zamana kadar sahte belgeler ile uğraştığını anlar. Tanu Aaliya’ya kendisinden habersiz böyle bir iş yaptığını duyunca kızar ve Abhi’nin yerine nasıl Aaliya’nın adının yazdığına şaşırır. Aaliya ise Abhi’ye senin maaşını artırıyorum deyince Abhi çileden çıkar. Abhi sinirinden ne yapacağını bilemez. Aaliya bundan sonra bana karışmayacaksın çünkü sen Bülbül’ü kendi kardeşin gibi gördün der.
 

Pragya buradan hemen gideceksin evi terk edeceksin der. Pragya ise giderken valizine oyuncak bebek ve Abhi’nin resmini koyar. Bu arada Aaliya Pragya’ya ait olmadığını düşündüğü eşyaları götürmesini engellemek için Pragya’nın valizini karıştırır ve içindeki bebek ve Abhi’nin resmini bulur. Abhi ise Pragya ile göz göze gelir ve duygusal anlar yaşanır. Akash Aaliya’yı durdurması için Purab’ı çağırırken Daadi olacakları düşünüp fenalaşır. Öte yandan Abhi ise Pragya gitmesin diye ricada bulunur.Aaliya Pragya’nın bir gün daha kalabileceğini söyler. Bu arada Purab eve gelir.

 

Raj ise Aaliya’nın yanındadır. Aaliya Raj’a şaka yapar ve Raj üzülür. Ancak Aaliya birlikte hareket edeceklerini söyleyince sevinir. Abhi’nin ise gözleri dolar. Onu gören Pragya’da ağlar. Purab Aaliya ile konuşur ancak Aaliya hatasından geri dönmez. Bu arada Abhi ise ailesinden kimsenin kalmadığını söyler. Purab Abhi’ye güçlü olması yönünde telkinlerde bulunur. Abhi ise ağlamaktadır. Pragya Abhi’nin yanına gider ve Pragya’ya asla kendisini bırakmayacağını söyler. Abhi Pragya’nın nasıl gitmeyeceğini düşünürken Pragya belirlenen saatte gitmemiştir. Aaliya ise Pragya’yı gördüğünden hemen evden atılması talimatı verir. Pragya ise Aaliya’nın karşısında ona diklenir ve Abhi’nin yerine nasıl kendi adını yazdığını biliyorum der. Aaliya şaşırır.

 

AH KALBİM 118. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

AH KALBİM 117.BÖLÜM FRAGMANI

 

Ah Kalbim 116.bölüm özeti

Ah Kalbim’de  paralarını Pragya’dan geri almak isteyen Abhi onu sarhoş ederek kağıtları imzalatır. Fakat Pragya kolay kolay teslim olmamakta kararlıdır. Abhi tüm mal varlığını Pragya’dan geri alabilmek için ona oyun oynamaya karar verir. Pragya’ya yakın davranarak onu kendisine bağlamaya çalışan Abhi her fırsatı değerlendirir. Pragya ise Abhi’nin bu oyununu fark edip önlem almaya çalışır. Pragya’yı sarhoş ederek imzasını alabileceğini düşünen Abhi kağıtları nihayet Pragya’ya imzalatır. Abhi ve Pragya’yı yan yana görmekten son derece rahatsız olan Tanu ise Abhi’den haber bekler. Abhi geldiğinde kağıtları imzalattığını fakat hiç beklemediği bir hamleyle karşı karşıya kaldığını anlatır. Peki Abhi bundan sonra nasıl bir adım atacak?

 

AH KALBİM SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ 

 

AH KALBİM KONUSU

Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.

Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır.

 

 

AH KALBİM OYUNCULARI

Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya

Yapım Yılı:2014

Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey

Yapımcı: Ekta Kapoor

Senaryo: Anil Nagpal

Oyuncular: Sriti Jha, Mrunal Thakur, Shabbir Ahluwalia, Supriya Shukla, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

Sriti Jha: Pragya Abhishek Mehra karakterini canlandırmaktadır.

Mrunal Thakur: Bulbul Arora rolünü canlandırmaktadır.

Shabbir Ahluwalia: Abhishek Prem Mehra yani Abhi karakterini canlandırmaktadır.

Daljeet Soundh: Daljeet Mehra (Daadi) rolündedir. Abhi, Aaliya, Aakash ve Raj’ın büyük annesidir.

Supriya Shukla: Sarla Arora rolündedir. Pragya ve Bulbul’un annesidir.

Arjit Taneja: Purab Khanna rolündedir. Abhi’nin arkadaşıdır.

Shikha Singh: Aaliya Prem Mehra rolündedir. Abhi’nin kardeşidir.

Leena Jumani: Tanushree Dasgupta (Tanu) rolündedir. Aliya’nın arkadaşıdır.

Nikhil Arya: Nikhil Sood rolündedir.

Zareena Roshan Khan: Indu Suri (Daasi) rolündedir.

Swati Anand: Mitali Raj Mehra rolündedir. Raj’ın eşidir.

Anurag Sharma: Raj Ajay Mehra rolündedir. Mitali’nin kocasıdır.

Aditi Rathore: Rachna Aakash Mehra rolündedir.

Ankit Mohan: Aakash Ajay Mehra rolündedir. Rachana’nın kocasıdır.

Roma Lavani: Tanu’nun annesi rolündedir.

Bobby Khanna: Tanu’nun babası rolündedir.

Shivani Soopuri: Pammi Ajay Mehra (Taiji) rolündedir.

Gagan: Champak Trivedi rolündedir.

Madhu Raja: Daljeet Arora rolündedir. Bulbul ve Pragya’nın büyük annesidir.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Tokat´ta alev topuna dönen otomobildeki 5 kişi yanarak can verdi

Tokat´ta alev topuna dönen otomobildeki 5 kişi yanarak can verdi

Osmanlı tokadı nasıl atılır? İşte ilk kez duyacağınız bilgiler

Osmanlı tokadı nasıl atılır? İşte ilk kez duyacağınız bilgiler

Gerçeğinden ayırt edilemiyor

Gerçeğinden ayırt edilemiyor

Basit malzemelerle öldüren silah ürettiler

Basit malzemelerle öldüren silah ürettiler