Anne 7. yeni bölüm fragmanı yeni bölümde neler yaşanac ak? Anne dizisi son bölüm Star'da

Anne 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Melek'in annesinin eve geldiği sahne nefes kesti. 7. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta. Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Anne 7. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki haberimizde.

  • 6
  • 2
  • 2
  • 1
  • 10
  • 0
x

Anne dizisinin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları Star'da yayınlanan ve büyük bir beğeniyle takip edilen anne dizisinin son bölümünde Şule, adım adım Zeynep ve Turna’ya yaklaşır. Zeynep, korku içindeki Turna’yı korumaya çalışırken, kendini hastaneye kaldırılan Gönül’ün yanında bulur. Anne dizisinin yeni bölüm konusu, yeni bölüm fragmanı, son bölüm izleme linki ve diziyle ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde.

 

ANNE DİZİSİ 7. YENİ BÖLÜMÜNDE YAŞANACAKLAR

 
Şule, öldü sandığı kızı Melek’i sonunda bulur. Kızına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, Melek annesinin karşısına çıkmaz. Şule, Melek’i ikna etmek için geçmişlerini hatırlatır, ancak Melek’in annesini affetmeye niyeti yoktur.
 
Zeynep, Turna’nın Şule yüzünden gerilmesini istemez. Bir yanda cehennemden kurtardığı kızı Turna, diğer tarafta Melek’e kendini affettirmeye çalışan Şule’nin çabaları arasında kalan Zeynep’in vicdanı, anne kızı ayırmaya elvermez.
 
Turna sonunda Şule’nin karşısına çıkar. Zeynep ve Şule nefeslerini tutarak Turna’nın tepkisini beklerken, Turna herkesi şaşkınlığa uğratacak bir karar verir.
 
Hapisten çıkan Cengiz,Şule’nin peşine düşer. Şule’nin Ali ile görüştüğünü öğrenince deliye dönen Cengiz, Şule’ye hesap sorarken hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşir.
 
Zeynep ve Turna’ya her koşulda yardım etmeye çalışan Gönül, Turna’yı mutlu etmek için küçük bir sürpriz hazırlar. Bunu gören Zeynep, yıllarca aklını kurcalayan sorunun cevabına yaklaştığından habersizdir.
 

ANNE YENİ BÖLÜMÜYLE 6 ARALIK SALI AKŞAMI STAR'DA...

 

Star TV'nin sevilen dizisi Anne son bölümle nefes kesti. Melek'in annesinin eve geldiği sahnede nefesler tutuldu. Anne son bölüm büyük heyecana sahne oldu. Anne 7. yeni bölüm fragmanı da büyük bir merakla beklenir oldu. Cansu Dere, Can Nergis, Vahide Perçin, Gonca Vuslateri gibi dev oyuncuların yer aldığı Anne dizisinin 7. yeni bölüm fragmanı izleme linki haberimizde. İşte merakla izlenen Melek'in annesinin eve geldiği sahne!

 

 

ANNE SON BÖLÜM ÖZETİ

Anne dizisi son bölümde Şule, adım adım Zeynep ve Turna’ya yaklaşır. Zeynep, korku içindeki Turna’yı korumaya çalışırken, kendini hastaneye kaldırılan Gönül’ün yanında bulur. Şule, son çare olarak Ali’den yardım ister. Ali, onu yüzleşmekten korktuğu gerçeklerle karşı karşıya getirince, Şule Zeynep’e daha da bilenir.

Gönül, hastalığını yok sayıp hastaneden çıkmaya çalışırken, Zeynep ve Turna’nın sayesinde hayatının en güzel gününü yaşar. Şule sonunda kızının izini bulur. Turna ile yüz yüze gelen Şule’nin, geçmişi hakkında kimsenin bilmediği gerçekler ortaya çıkar.

Yıllarca Şule’nin yanında Melek olarak yaşayan, yeni hayatında Zeynep’le Turna olmayı seven küçük kız için karar zamanıdır. Şule ile Zeynep arasında kalan küçük kızın seçimi herkesi etkileyecektir.

 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
İsveç'in Örebro kentinde cami yakıldı

İsveç'in Örebro kentinde cami yakıldı

Tatbikat alanında IKBY'e gözdağı, Türk ve Irak bayrakları dalgalandırıldı

Tatbikat alanında IKBY'e gözdağı, Türk ve Irak bayrakları dalgalandırıldı