Aşk ve Mavi yeni 53.bölüm fragmanı Aşk ve Mavi son 52.bölüm izle

Aşk ve Mavi 53.yeni bölüm fragmanı yayında mı Aşk ve Mavi son 52.bölüm izle ATV’de! Ekranların sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi Aşk ve Mavi son bölüm izleme linki ve Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Aşk ve Mavi 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen fragman Ali ve Mavi arasında yaşanacak gerginliği ve bu gerginliğin nedenini gösteriyor. Mavi, Ali’den şikayetçi olmaması için Faysal’la konuşur. Bu konuşma ise Ali’yi rahatsız eder. Geçmişten gelen bir intikamın hayatlarının ortasına bomba gibi düşmesinden sonra, darmadağın olan aile her geçen gün daha kötüye gitmektedir. Göreçkiler bütün güçlerini ve servetlerini kaybeder. Ali ise bu durumdan çıkmak için hala çaba göstermektedir. ATV ekranlarında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine hitap eden Aşk ve Mavi, gittikçe derinleşen olay örgüsüyle, seyircisinin merakını zirvede tutmayı ihmal etmiyor. İşte merak edilen Aşk ve Mavi 53.yeni bölüm fragmanı yayında mı Aşk ve Mavi son 52.bölüm izle ATV’de! Detayları haberimizde…

  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Aşk ve Mavi 53.yeni bölüm fragmanı yayında mı Aşk ve Mavi son 52.bölüm izle ATV’de! Milyonları ekrana kilitleyen dizi Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı ve Aşk ve Mavi son bölümde neler yaşandı merak ediliyor. Aşk ve Mavi 52. bölüm fragmanı Ali’nin kurtulduğunu gösteriyor. Peki Ali cezaevine nasıl girmişti? Dükkanın kundaklanmasından sorumlu tuttuğu Faysal’ın üzerine yürüyen Ali bu olay sonrası, Faysal yüzünden tutuklanır. Faysal’ın eline beklediği fırsat geçmiştir. Pembe, İsmet’in Gülsüm’le dolaşmasına bozulmuştur. İsmet’i tekrar konağa çağırır. Aşk ve Mavi 52. Bölüm fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Faysal’ın planı ile ceazevine giren Ali artık dışarıdadır. Ancak onu başka bir sorun karşılayacaktır. Mavi, Faysal’dan Ali hakkında yaptığı şikayeti geri çekmesini ister. Bunu öğrenen Ali ise küplere biner. Mavi’nin Ali karşısında boyun eğmesindense, cezaevinde olmayı tercih etmektedir. İşte reyting rekoru kıran Aşk ve Mavi 53.yeni bölüm fragmanı yayında mı Aşk ve Mavi son 52.bölüm izle ATV’de!

 

 

Aşk ve Mavi 51. Bölümde Yaşananlar

Aşk ve Mavi 52. bölüm fragmanı Ali’nin kurtulduğunu gösteriyor. Peki Ali cezaevine nasıl girmişti? Dükkanın kundaklanmasından sorumlu tuttuğu Faysal’ın üzerine yürüyen Ali bu olay sonrası, Faysal yüzünden tutuklanır. Faysal’ın eline beklediği fırsat geçmiştir. Pembe, İsmet’in Gülsüm’le dolaşmasına bozulmuştur. İsmet’i tekrar konağa çağırır. Mavi’nin Faysal’la görüşmesi işleri çığrından çıkarır. Ali için her ne olursa olsun Mavi’nin Faysal’a boyun eğmesi kabul edilir bir durum değildir.

 

Aşk ve Mavi 52. Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız!

 

Aşk ve Mavi 52. Bölümde Yaşanacaklar

Aşk ve Mavi 52. Bölüm fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Faysal’ın planı ile ceazevine giren Ali artık dışarıdadır. Ancak onu başka bir sorun karşılayacaktır. Mavi, Faysal’dan Ali hakkında yaptığı şikayeti geri çekmesini ister. Bunu öğrenen Ali ise küplere biner. Mavi’nin Ali karşısında boyun eğmesindense, cezaevinde olmayı tercih etmektedir. Mavi ve Ali arasında bir tartışma başlar. Mavi bu tartışmanın sonunda evi terk eder. Faysal diğer yandan başka bir oyunun peşindedir. Mavi’ye aşık olduğunu fark eden Faysal, Ali ile Mavi’yi ayırması için Pembe’den yardım ister. Pembe, Faysal’a yardım etmeyi kabul eder. Diğer yanda Refika komadan çıkmıştır. Ancak doktor Refika’nın stresten uzak durmasını tavsiye ettiği için, bütün aile zenginmiş gibi davranmaya devam eder. Refika’nın servetlerini kaybettiklerinden haberi yoktur. İsmet ile Pembe arasındaki gerginliğin büyümesi Pembe’yi öfkelendirir. Pembe öyle bir oyun oynar ki, Göreçkiler derinden etkilenir. Ali ve Mavi arasındaki yaşanacak gelişmeler, Pembe’nin öfkesi, Faysal’ın planları yeni bölümde de devam edecek. Refika ailesinin son durumunu öğrenecek mi? Bütün gelişmeler 9 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak bölümde ortaya çıkacak.

 

AŞK VE MAVİ SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ 

 

AŞK VE MAVİ 52.BÖLÜM FRAGMANI

 

 

Aşk ve Mavi Konusu

Abisinin işlediği cinayeti üstlenen ve onun yerine ceza çeken Ali, cezaevindeyken mektup yoluyla tanıştığı Mavi’ye aşık olur. Çıkar çıkmaz Mavi’yi karşısında gören Ali, evlenmek ister. Ancak Ali’yi bekleyen başka bir gerçek vardır. Mavi, abisinin vurduğu adamın kardeşidir. Bu evlilik ise Mavi için bir intikam oyunudur. Ancak zamanla Mavi’de Ali’ye aşık olur. Ali’nin ise Mavi’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Böylelikle zorluklar arasında yeşeren bir büyük aşk hikayesi başlar. Ailelerinin bile karşı çıkmasına rağmen hem bu evlilik hem de aralarındaki aşk hız kesmeden devam eder.

 

 

Aşk ve Mavi Dizisi Oyuncuları

Fazıl (Kenan Bal)

Göreçki ailesinin reisi. Üç oğlu var ama aralarında en çok Ali’ye düşkün. Gelecekte yerini Ali’nin almasını istiyor. Sert mizacının altında sevecen bir adam yatmakta. Göreçki ailesinin çektiği sıkıntılardan ve ailesinin yaşadıklarından dolayı en çok kendini suçlar. Ailesini bir arada tutmak için sürekli çaba gösterir.

1950 yılında Ankara'da doğan Kenan Bal aslen Rizelidir. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi'nden mezunudur. Oyuncu bir arkadaşı vasıtasıyla oyunculuğa başlar. Önceleri küçük rollerle başladığı oyunculuk yaşamını gittikçe daha büyük roller üstlenerek devam ettirir. Yanık Koza, Anka Kuşu, Asmalı Konak, Üzgünüm Leyla gibi yapımlarda rol alır.

 

Cemal (Cüneyt Mete)

Ali’nin abisi olan Cemal’in iki yüzü var. Dışarıdan fedakar bir insan gibi görünür. Ailesine düşkün bir baba gibi davranır ancak içi tamamen farklıdır. Çıkarları için yapamayacağı yoktur. Kendisini herkesin üstünde tutar. İçten pazarlıklı bir adamdır.

1970 yılında İzmir’de dünyaya gelen Cüneyt Mete, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde aldığı eğitim sonrası oyunculuğa devam eder. Beni Affet dizisinde canlandırdığı Cesur karakteri ile çıkış yapar. Köprü, Yeni Evli , Kurtlar Vadisi, Kayıp Prenses dizilerinde oynamıştır.

Emrah ( Ali Göreçkiler ): Ürgüpte yaşayan en büyük ailelerden biri olan Göreçkiler’in ortanca oğlu Ali , fedakar ve iyi yürekli biridir. Abisinin zamanında işlediği cinayeti üzerine alarak yıllarca hapis yatar. Hapishanede hayata tutunmasına sağladığı mektuplardan Mavi’ye aşık olur. Bu aşk öyle büyük öyle yoğundur ki, hayatı Mavi’nin ellerinde olduğunu bile bile onunla evlenir.
 
Burcu Kıratlı  ( Mavi Göreçkiler ) : Canından çok sevdiği abisini bir cinayette yitiren Mavi, intikam ateşi ile yanıp tutuşur. Güzel  ve hırçın kişiliği ile birçok kişiyi kendine aşık eder. Abisinin katil olduğunu sandığı Ali’den intikam almak için her şeyi göze alır. Hatta bu uğurda onunla evlenir. Ali’den intikam almak isterken ona aşık olunca tüm planlar bozulur.
 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Öldü diye gömdüler! 11 gün sonra gerçek ortaya çıktı

Öldü diye gömdüler! 11 gün sonra gerçek ortaya çıktı

Arabalar kar altında kayboldu

Arabalar kar altında kayboldu

Timsahlarla yakınlığı korkuttu

Timsahlarla yakınlığı korkuttu