Bir Deli Rüzgar son 1. bölüm izle Bir Deli Rüzgar yeni 2.bölüm fragmanı izle

Bir Deli Rüzgar 2.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Bir Deli Rüzgar son 1.bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor. FOX TV’nin yeni dizisi Bir Deli Rüzgar yeni bölüm fragmanları ve son bölüm izleme linki merak ediliyor. Dizi severleri ekrana kilitleyecek olan Bir Deli Rüzgar gerek oyuncu kadrosu gerekse konusuyla dikkat çekiyor. FOX TV’nin yeni dizisi Bir Deli Rüzgar fragmanları dikkat çekiyor. Bir Deli Rüzgar 1.bölümde; Babasına kavuşabilmek için ünlü olmak isteyen Gökçe, şarkıcı olmak isterken tuvalet görevlisi bir kadınla tanışır. Kimsenin yüzüne bakmadığı bu kadın, zamanının en meşhur assolistlerinden olan şimdi ise unutulmuş Melike Candan’dır. Gökçe’nin yaşadığı talihsiz bir gece sonrası yolları kesişen bu iki kadın birbirlerine sahip çıkarlar. Fakat birbirleri hakkında bilmedikleri gerçekler ilk zararını vermeye başlar. Yapımını TMC Film'in, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği, yakında FOX TV’de yayınlanacak olan “Bir Deli Rüzgar” dizisi bu akşam başlıyor.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x


Bir Deli Rüzgar 2.yeni bölüm fragmanı Bir Deli Rüzgar son 1.bölüm izleme linki! Dizi severleri ekrana kilitleyecek olan Bir Deli Rüzgar yeni bölüm fragmanları ve son bölüm izleme linki araştırılıyor. FOX TV’nin yeni dizisi Bir Deli Rüzgar fragmanları dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, senaryosunu Volkan Gürses’in kaleme aldığı, başrollerinde; Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu'nun yer aldığı “Bir Deli Rüzgar” dizisi, yayınlanan tanıtımıyla merak uyandırdı. Bir Deli Rüzgar 1.bölümde Gökçe, Melike’nin manevi oğlu Tunahan’la sokakta müzik yaparken, Gökçe’yi izleyen gizemli bir delikanlı Gökçe’ye reddedemeyeceği bir teklifte bulunur. Bu teklifle başlayan olaylar Gökçe’nin hayatını değiştirecekken, Melike’nin de geçmişe gömülü sırlarını bir bir ortaya çıkaracaktır. Kimsenin tanımadığı bu delikanlı, Melike’nin baş düşmanıdır. Tek derdi ise geçmişte assolist olabilmek için herkesi yakıp geçen Melike’den intikam almaktır. Gökçe ise bu intikama kurban giderken hayalini kurduğu sahneye ilk adımı atacaktır.

 

BİR DELİ RÜZGAR 1.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

BİR DELİ RÜZGAR 1.BÖLÜM ÖZETİ Babasına kavuşabilmek için ünlü olmak isteyen Gökçe, şarkıcı olmak isterken tuvalet görevlisi bir kadınla tanışır. Kimsenin yüzüne bakmadığı bu kadın, zamanının en meşhur assolistlerinden olan şimdi ise unutulmuş Melike Candan’dır. Gökçe’nin yaşadığı talihsiz bir gece sonrası yolları kesişen bu iki kadın birbirlerine sahip çıkarlar. Fakat birbirleri hakkında bilmedikleri gerçekler ilk zararını vermeye başlar. Gökçe, Melike’nin manevi oğlu Tunahan’la sokakta müzik yaparken, Gökçe’yi izleyen gizemli bir delikanlı Gökçe’ye reddedemeyeceği bir teklifte bulunur. Bu teklifle başlayan olaylar Gökçe’nin hayatını değiştirecekken, Melike’nin de geçmişe gömülü sırlarını bir bir ortaya çıkaracaktır. Kimsenin tanımadığı bu delikanlı, Melike’nin baş düşmanıdır. Tek derdi ise geçmişte assolist olabilmek için herkesi yakıp geçen Melike’den intikam almaktır. Gökçe ise bu intikama kurban giderken hayalini kurduğu sahneye ilk adımı atacaktır.

 

BİR DELİ RÜZGAR SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ 

 

Bir Deli Rüzgar Konusu:

Melike Candan, ağır bedeller ödeyerek en dipten en zirveye tırmanmış, 70’lerde ve 80’lerde assolistlik mertebesine ulaşmış bir yıldızdır. Melike’nin bugünkü yaşamı ise bambaşkadır. Bir gün tuvaletçi olarak çalıştığı barda tıpkı kendisinin ilk günlerindeki gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı Gökçe’yi uyarmaktır. Ancak zirvenin ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkarmaya devam edecektir.

 

Bir Deli Rüzgar Oyuncu Kadrosu

Başrollerini Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun yanısıra Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Kuzey Dönmez, Eda Özel, Meriç Özkaya, Naz Sayıner gibi isimler de yer alıyor.

Bir Deli Rüzgar Kim Kimdir?

Berk Cankat(Uğur)

1984 yılında Başkent Ankara’da doğan Berk Cankat mayıs ayı itibari ile artık 34 yaşının içindedir. Berk Cankat Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimi almıştır. Üniversite de Grafikerlik eğitimi alan Berk Cankat oyunculuğun yanı sıra Grafiker olarak da sanat icra etmektedir. Berk Cankat grafikerliği çok sevmesine rağmen yakışıklılığı ve oyunculuk yeteneği ile her zaman çevresinde dikkat çekmiştir. Sonunda Akademi 35 Buçuk da oyunculuk eğitimi almaya karar veren Berk Cankat ilk olarak Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Savaş karakterine hayat vermiş ve dikkat çekmiştir. Daha sonra Berk Cankat’a hayatının teklifi gelmiştir ve Gizem Karaca ile Güzel Köylü dizisinde Cemal karakterine hayat vermiş ve çok tanındık bir isim haline gelmeyi başarmıştır. Son olarak ise Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde İskender Yıldızlar Şahidim de Aras Gülizar da ise Murat karakterlerine hayat vermiştir.

 

Uğur Gökçe’nin sesini dinleyip hem Gökçe’ye hemde sesine aşık olan bir gece kulübü sahibidir. Uğur genç ve kariyerli bir iş adamıdır. Gökçe’yi yıldız yapmayı kafasına koymuştur. Uğur Gökçe’nin tek amacının yıldız olmak olduğunun ve bunun da Gökçe’nin zaafı olduğunun farkındadır.

 

Pınar Deniz (Gökçe Yücel)

1994 de İzmir’de doğan güzel oyuncu ve manken Pınar Deniz 24 yaşındadır. İstanbul Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okumuş olan güzel oyuncumuz Sil Baştan dizisinde Evrim sonra Beyaz Yalan dizisinde Azra karakterlerine hayat vererek oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Vatanım Sensin dizisine ise yardımcı başrollerden Yıldız’a hayat veren Pınar Deniz dizinin ülke sınırlarını aşması ile dünyada büyük şöhret yakalamıştır. Günebakan dizisi de Pınar Deniz’in yükselişinde önemli projelerden biridir.

 

Gökçe ünlü olmak için her şeyini verebilecek genç ve güzel bir kızdır. Sokaklarda gitar eşliğinde şarkı söylerken bir gece kulübü sahibi olan Uğur ile tanışır ve Uğur’un onu hayallerine ulaştıracağına inanır ama kendini bekleyen tehlikelerin farkında değildir; Uğur tehlikeli bir adamdır.

 

Almila Ada(Melike’nin Gençliği)

Almila Ada 1994 de İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 24 yaşındadır. Almila Ada bu güzel vücudunu bale yaparak elde etmiştir; Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Bale mezunudur. Almila Ada oyunculuğun yanı sıra modellikte yapmaktadır. Almila Ada’nin dizi sektörüne girmesi ise Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi ile olmuştur. Uygun bir rol için deneme çekimlerine giden yetenekli oyuncu rolü kapmış ve hayatına yeni bir çizgi getirmiştir. Son olarak ise Kırgın Çiçekler dizisinde Lalin karakterine hayat vermiş ve yine dizi final yapmasına rağmen o akıllarda kalmayı başarmıştır. Almila Ada’nın hayatında en çok sevdiği rollerden biri de Adı Efsane dizisinde oynadığı Melis rolüdür gerçekten tam anlamıyla rolünün hakkını vermiştir ama yine dizi finaş yapmaktan kurtulamamıştır.

 

 

 

Melike Candan’nın daha 18 yaşında ki halidir. O zamanlar güzelliği baş döndüren genç bir kızdır. Yıl 1980 lerin başıdır. Hayat toz pembe görünmüş ve yıldız olma hayali ile ailesini geride bırakmıştır. Babasının sözünü dinlemeyen Melike içki masalarına meze olmuştur.

 

Hatice Aslan(Melike Candan)

1962’de Sivas da dünyaya gelen Hatice Aslan 56 yaşındadır. Ferhunde Hanımlar ve En Son Babalar Duyar dizileriyle bir döneme damgasını vurmayı başarmış eski toprak oyunculardandır. 56 yaşına rağmen hala 40 lı yaşalrda göstermeyi başarmaktadır. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Ekin isminde bir oğlu vardır. Hakkı Ergök ve Renan Kaleli ile evlilikler yapmıştır. Son dönemde Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Mehveş Bugünün Saraylısı dizisinde Türkan ve Lale Devri dizisinde Zümrüt karakterilerine hayat vermiştir. Son olarak Kiralık Aşk’ta yer almıştır.

 

Melike Candan 1970’ler de bulaşıkçı olarak girdiği meyhaneden 1980’lerde Assolist olarak zirveye ulaşmış bir yıldızdır. Şuan ise bir barda tuvalet temizmelemtedir; artık yaşlanmış güzelliği gitmiştir. Kimse yüzüne bakmamaktadır. Melike büyük bir assolisttir. Gençlik yıllarında ki güzelliği hala üzerindedir.

 

Mustafa Uğurlu

Mustafa Uğurlu son olarak İçerde dizisinde izleyiciyi büyülemeyi başardı. Milat dizisinde Asaf Demirci karakterine hayat vermiş ve çok beğenilmiştir. Son olarak Babamın Günahları dizisinde Ferruh karakterine hayat verse de dizi tutmamıştır. Asıl yükselişi tabi ki Yusuf Müdür ile İçerde dizisi ile olmuştur. Mustafa Uğurlu 1955 konya doğumudur ve 63 yaşındadır.

 

Ferit Kaya

1984 yılında Diyarbakır’da doğan Ferit Kaya 34 yaşındadır. Ferit Kaya’nın Türkiye’de tanınmasına en çok yardımcı olan dizi ise Dayan Yüreğim’dir zira yapımcıların dikkatini en çok dizi deki başarılı oyunculuğu ile çekmiştir. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro mezunu olan Ferit Kaya dizi ve film oyunculuğunun yanı sıra bir çok tiyatro oyununda da yer almıştır. Ata Demirer’le Niyazi Gül Dörtnala filminde dikkat çekmiştir; son olarak Arka Sokaklar dizisinde de Erdal rolü ile kötü bir karakteri canlandırmış ve izleyicinin tepkisini çekmiştir. Ferit Kaya 2018 de Aşk ve Mavi dizisinde Faysal karakteri ile yer almıştır.

 

 

 

Erdem Kaynarca

1992 yılında İstanbul’da doğan Erdem Kaynarca 26 yaşındadır. Erdem Kaynarca son olarak Kalp Atışı dizisinde Mehmet olarak karşımıza çıkmış ve performansı ile çok beğenilmiştir. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Erdem Kaynarca 1.82 cm boyunda ve 75 Kilogramdır. Emanet dizisi de Erdem Kaynarca’nın yükseliş yaşadığı önemli yapımlardan biridir.

 

Kanbolat Görkem Arslan

 

1.80 cm boyunda olan Kanbolat Görkem Arslan 1980 de Düzce’de doğmuştur ve 38 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Kanbolat Görkem Arslan ilk olarak Çemberimde Gül Oya dizisi ile ekran karşısına çıkmıştır. Son olarak Yer Gök Aşk, Poyraz Karayel, Hayat Bazen Tatlıdır ve Servet dizilerine rol almıştır. Aslında Kanbolat Görkem Arslan’ın yükselişi Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği Sefer Karakteri ile olmuştur. Sonrasında Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Cerrah Bey karakteri ile başrol olarak karşımıza çıkmıştır. Servet dizisi ise tutmamış hayal kırıklığı olmuştur. Hayat Bazen Tatlıdır Bir Deli Rüzgar Dizisi ile bir kez daha yükseliş beklemektedir.

 

Eda Özel

Eda Özel son olarak Kara Melek, Kaçak, Beyaz Karanfil ve Acı Aşk dizilerinde rol almıştır. Eda Özel 1975 yılı İstanbul doğumludur ve 42 yaşındadır 1.68 cm boyunda ve 62 kg’dır. Son olarak No 309 dizisinde yer almıştır.

 

Pelin Uluksar

1994 İstanbul doğumşu olan Pelin Uluksar 24 yaşındadır. Yeditepe Üniverstesi Tiyatro bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. No:309 dizisiyle ilk oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

 

Gürol Güngör

Gürol Güngör 1974 Ankara doğumudur ve Bilkent Üniversitesi Tiyatro mezunudur. 44 yaşında olan Gürol Güngör Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Avni karakteri ile tanınmıştır. Küçük Kıyamet dizisi yer aldığı en önemli projedir.

 

Fulya Ülvan

 

1976 de Sivas’da doğan Fulya Ulva 42 yaşındadır. Gökçe Altan Ajans2ın oyuncusudur. Son olarak Dayan Yüreğim dizisinde Suzan karakterine hayta vermiştir. Beş Kardeş dizisi de yer aldığı önemli dizilerdendir.

 

Seda Akdoğan

Tümay Özokur Akademi de oyunculuk eğitmi almıştır. Paramparça dizisinde yer almıştır.

 

 

 

Taner Turan

Taner Turan 1969 yılında Erzurum’da doğmuştur ve 49 yaşındadır. Eskişehir Devlet Konservatuarında oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Ölene Kadar dizisinde Halil ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisnde Kara Mürsel karkaterine hayat vermiştir.

 

Fulden Akyürek

Fulden Akyürek 1980 yılında Sakarya’da doğmuştur ve 38 yaşındadır. Kardeş Payı dizisi yer aldığı en önemli dizidir. Son olarak Dedemin Dolabi filminde yer almıştır.

 

Ceren Benderlioğlu

Ceren Benderlioğlu Atv’nin fenomen olan Kertenkele dizisinde Seval karakterini canlandırarak ünlü olmuştur 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve 35 yaşındadır. Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü mezunudur. Tümay Özokur ajansın oyuncusudur. Emir Benderlioğlu’nun 8 yıllık karısıdıır ve bir çocuğu vardır. Ekmek Teknesi dizisi ile oyunculuk serüveni başladı.

 

Cengiz Tangör

Cengiz Tangör 1973 Mersin Edremit doğumludur ve 45 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra seslendirmen olarak da görev almaktadır. Son olarak Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Orhan karakterine hayat vermiştir.

 

Serkan Acay

Bebek Geliyorum Demez isimli sinema filminde Ali İl ile birlikte rol almıştır. Tümay Özokur ajansın oyuncusudur. Son olarak Eskiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 99 ve 100 bölümlerinde rol almıştır. Serkan Acay 29 yaşındadır ve 1989 doğumludur. Serkan Acay 1.80 cm boyundadır.

 

Meriç Özkaya

Meriç Özkaya 37 yaşındadır ve 1981 doğumludur. 1,77 m boynda olan Meriç Özkaya 74 Kg’dır Urfalıyam Ezelden ve Savaşçı yer aldığı önemli dizilerdendir.

 

Naz Sayıner

Bana Sevmeyi Anlat dizisinde MErcan karakterine hayta vermiştir. Naz Sayıner 2003 yılında doğmuştur ve 15 yaşındadır. Arçelik, Knor gibi ünlü markaların reklam filmlerinde yer almıştır. Gecenin Kraliçesi dizisi çocuk oyuncu olarak yer aldığı ilk dizidir.

 

Mehmet Ali Yılmaz

Mehmet Ali Yılmaz 1985 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. Son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde Serhat karkaterine hayat vermiştir. 4 sezon Sakarya Fırat dizisinde yer almıştır.

 

Kuzey Dönmez

Kuzey Dönmez yeni bir oyuncudur. Daha önce bir dizi de yer almamıştır. Bir Deli Rüzgar dizisi Kuzey Dönmez’in ilk dizisi olacaktır.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

Kenan Sofuoğlu F-16'ya karşı yarıştı

Kenan Sofuoğlu F-16'ya karşı yarıştı