Bizim Hikaye yeni 2. Bölüm fragmanı çok heyecanlı! Bizim Hikaye 1. Bölüm izleyiciyle buluştu

Bizim Hikaye izleyici ile buluştu. Çağatay Akman Bizim Hikaye dizisine aynı isimli bir şarkı yaptı. Dizinin sevenleri Çağatay Akman Bizim Hikaye indirme linkini de merakla araştırmaya başladılar. Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz’in paylaştığı dizi her Perşembe saat 20.00’da FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Shamelss dizisinin Türk versiyonu olan dizide Filiz ve beş kardeşinin hikayesi anlatılıyor. Bizim Hikaye 2. Bölüm fragmanı merakla araştırılıyor. Dizinin ilk bölümünde Filiz ve Barış’ın yolları de Filiz ve beş kardeşinin hikayesi anlatılıyor. Bizim Hikaye 2. Bölüm fragmanı merakla araştırılıyor. Dizinin ilk bölümünde Filiz’in ve ailesinin hikayesi biraz da olsa aktarıldı. Filiz bir restoranda çalışırken Barış onu gördü. Birkaç kez daha oraya geldi. Daha sonra ise ikisinin de beklemedikleri bir anda karşılaşıp tanıştılar. Bizim Hikaye 2. Bölüm fragmanı ve Bizim Hikaye 1. İlk bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle.

  • 51
  • 5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Bizim Hikaye 1. Bölüm izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Bizim Hikaye 2. Bölüm fragmanı yayınlandı. Shamelss dizisinin Türk versiyonu olan dizinin başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz paylaşıyor. Kaya, okumamış, evin maddi yükünü, kardeşlerinin bakımını ve sorumluluğunu üstlenmiş Filiz karakterini canlandırırken, Deniz İlk bakışta sıradan bir araba hırsızı mı yoksa vale mi; zengin mi yoksul mu anlaşılamayan ve Filiz’e aşık olan Barış karakterini canlandırıyor. Hikaye, şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlıyor. Bizim Hikaye 2. Bölüm fragmanı ve Bizim Hikaye 1. İlk bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle. 14 Eylül 2017 Perşembe günü reyting sonuçlarına göre gecenin birincisi Kanatsız Kuşlar oldu. Bizim Hikaye ise Total'de 4. sırada, AB'de 3. sırada yer aldı. Sosyal medyada ise trend listesine girmeyi başardı.  Dizinin ilk bölümünde Filiz’in ve ailesinin hikayesi biraz da olsa aktarıldı. Filiz bir restoranda çalışırken Barış onu gördü. Birkaç kez daha oraya geldi. Daha sonra ise ikisinin de beklemedikleri bir anda karşılaşıp tanıştılar.

Filiz’in ve kardeşlerinin yaşadıkları izleyiciler tarafından dikkatle seyredildi. Barış Filiz’e bir çamaşır makinesi hediye etti. Filiz hediyeyi kabul etmese de babası ondan habersiz makineyi sattı. Bizim Hikaye 2. Bölüm fragmanı ve Bizim Hikaye 1. İlk bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle. 

Sessiz sakin ve uyumlu bir çocuktur. Sıradışı görünümlüdür. Babası yakışıklı İsmet'in oyuncu olup kendisini bu hayattan kurtaracağını düşünür. Evin en küçüğü olduğu için anne ihtiyacı en yüksek olandır ve ailenin annesi eve geldiğinde diğer çocuklar kadını reddetse de ilk o “anne” der.

ÇAĞATAY AKMAN BİZİM HİKAYE

BİZİM HİKAYE 2. BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE İLK 1. BÖLÜM İZLE

 

BİZİM HİKAYE İLK BÖLÜM ÖZETİ

5 kardeşine hem annelik hem babalık yapmaya çalışan Filiz, güne ödenmemiş fatura sürpriziyle başlar. Evin geçimi, faturalar derken işten işe koşturan Filiz'in en yakın arkadaşı Tülay'ın ısrarıyla komşularının kınasına gitmesi hayatında yeni bir sayfa açacaktır. O gece Filiz'in başına gelen kötü bir olay hayatına Barış'ın girmesine sebep olur. Bu olay sayesinde Barış ise bir süredir tekrar karşılaşmayı istediği kızın Filiz olduğunu öğrenir ve bu defa kızın hayatından geçip gitmesine izin vermez. Filiz'in hayatına dokunabilmek için elinden geleni yapmaya çalışsa da, Filiz'in kolay kolay buna izin vermeyeceği açıktır.

 Eve destek olmak için ders veren Rahmet yeni öğrencisi Müjde’nin babasının hışmıyla karşılaşır ve kendini zor kurtarır. Kardeşi Hikmet ise yaşadığı imkansız aşkta şiirlerle teselli olmaya çalışmaktadır. Tüm yaptıklarına rağmen babasına kıyamayan Kiraz Filiz'e yardım etmeye çalışırken, Fikret ise tam tersine Filiz'in başına daha çok iş açar. Tek düşündüğü içmek olan Fikri içki parası bulabilmek için yaptığı sahtekarlıktan Barış'ın yardımlarıyla kurtulur. Üstelik Barış’ın Filiz’e yaptığı iyiliği paraya dönüştürmenin de yolunu bulacaktır.

BİZİM HİKAYE KONUSU

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır;

Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.

Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

 

BİZİM HİKAYE OYUNCULARI

Bizim Hikaye Filiz Hazal Kaya kimdir?

Filiz evin güzeller güzeli, bahtsız en büyük kızıdır. Kardeşlerine annelik edebilmek için liseden sonra okumamış, evin maddi yükünü, kardeşlerinin bakımını ve sorumluluğunu üstlenmiştir. Gururlu ve dik başlıdır. Kardeşlerini bir anne gibi sahiplenmiştir ve onların eğitimiyle yakından ilgilenir, hata yapmalarına fırsat vermez, tavizsiz ve serttir. En büyük korkusu ailesinin dağılması, kardeşlerinin okulu bırakması ve devlet tarafından alınıp çocuk yetiştirme yurtlarına verilmesidir.

Ailesini bir arada tutabilmek için babası Fikri’nin her türlü hırtlığına katlanmak, yer yer ona bile anne olmak zorunda kalır.

Bizim Hikaye Burak Deniz Barış kimdir

Barış zeki, dik kafalı ve kendine güvenlidir. Filiz’in hayatına giren gizemli bir genç adamdır.

İlk bakışta sıradan bir araba hırsızı mı yoksa vale mi; zengin mi yoksul mu anlaşılmaz; çünkü Barış hayatının yakın bir döneminde büyük bir kırılma yaşamış ve kendisine yeni bir hayat kurmak zorunda kalmıştır. Filiz’le karşılaşıp ona aşık olur, onun güçlü karakterinden etkilenir. Ancak yoksul dünyasında ailesine sahip çıkmaya çalışan ve ayakları yere sağlam basan bu genç kızın güvenini kazanması hiç de kolay değildir. Barış onun güvenini kazanabilmek için çok uğraşır, ancak söylemek zorunda kaldığı yalanlar onu köşeye sıkıştırır. Filiz’i kaybetme noktasına gelir.

Reha Özcan - Fikri

6 çocuğun babasıdır ama pek babalık yaptığı söylenemez. Bütün sorumluluğu büyük kızı Filiz’in üzerine yıkmış, küçük hesaplarının peşinde kendi hayatını yaşamaktadır. Çalışmamayı şiar edinmiştir.

Çocuklarını doğru düzgün tanımaz, neyi sevip neyi sevmediklerini bilmez, bilmek için de bir çaba sarf etmez.  Sözünü sakınmayan, kavgacı ve çıkarcı bir adamdır. Başına gelen her olaydan optimum fayda sağlamaya bakar.

Pek seveni olmasa da, o kendinden öyle memnundur ki, değişmeyi aklına bile getirmez.

Yağızcan Konyalı- Rahmet

Rahmet lise son sınıf öğrencisidir. Derslerinde çok başarılı, zeki ve atak bir gençtir. Ancak okul başarısı onun için fazla bir şey ifade etmez. Okulu ve arkadaş çevresini para kazanmak için kullanır. Kimi zaman arkadaşlarının yerine sınava girerek kimi zaman da özel ders vererek evin geçimine katkı sağlar. Derinliği ve algısı yüksek bir gençtir. Zekasını ve yeteneğini ciddiye almaz, ablası Filiz böyle giderse ‘harcanacağından’ korkar.

Ablasına her konuda destek olur, kardeşlerine düşkün ve korumacıdır. Annesine ise terk edip gittiği için kızgındır.

Bizim Hikaye Nejat Uygur Hikmet kimdir?

Hikmet lise öğrencisidir. İçe kapalı, duygulu ve utangaç bir çocuktur. Okuldan arta kalan zamanlarında markette çalışıp eve katkı sağlar. Annesine en çok benzeyen o olduğu için Babalarının hiddetinden nasibini en çok o alır ve sürekli onun sataşmalarına maruz kalır.

Market sahibinin genç karısı Esra’ya aşıktır. Bu aşkın platonik mi kalacağı yoksa Hikmet’in harekete mi geçeceği belirsizdir.

Kendine güvenmez, fiziki görünümünü beğenmez, içine kapalı ve sessizdir.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Tem otoyolunda 5 araçlı zincirleme kaza

Tem otoyolunda 5 araçlı zincirleme kaza

Komandolar nefes kesti

Komandolar nefes kesti

Spartalılar' dan kalan yılanlı sütun İstanbul'da

Spartalılar' dan kalan yılanlı sütun İstanbul'da