Bizim Hikaye yayın hayatına başladı

Dizinin ilk bölümünde Filiz ve Barış’ın yolları de Filiz ve beş kardeşinin hikayesi anlatılıyor. Bizim Hikaye 2. Bölüm fragmanı merakla araştırılıyor. Dizinin ilk bölümünde Filiz’in ve ailesinin hikayesi biraz da olsa aktarıldı. Filiz bir restoranda çalışırken Barış onu gördü. Birkaç kez daha oraya geldi. Daha sonra ise ikisinin de beklemedikleri bir anda karşılaşıp tanıştılar

  • 62
  • 5
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
x

 Dizinin ilk bölümünde Filiz’in ve ailesinin hikayesi biraz da olsa aktarıldı. Filiz bir restoranda çalışırken Barış onu gördü. Birkaç kez daha oraya geldi. Daha sonra ise ikisinin de beklemedikleri bir anda karşılaşıp tanıştılar.

Filiz’in ve kardeşlerinin yaşadıkları izleyiciler tarafından dikkatle seyredildi. Barış Filiz’e bir çamaşır makinesi hediye etti. Filiz hediyeyi kabul etmese de babası ondan habersiz makineyi sattı. 

 

BİZİM HİKAYE 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

BİZİM HİKAYE İLK BÖLÜM ÖZETİ

5 kardeşine hem annelik hem babalık yapmaya çalışan Filiz, güne ödenmemiş fatura sürpriziyle başlar. Evin geçimi, faturalar derken işten işe koşturan Filiz'in en yakın arkadaşı Tülay'ın ısrarıyla komşularının kınasına gitmesi hayatında yeni bir sayfa açacaktır. O gece Filiz'in başına gelen kötü bir olay hayatına Barış'ın girmesine sebep olur. Bu olay sayesinde Barış ise bir süredir tekrar karşılaşmayı istediği kızın Filiz olduğunu öğrenir ve bu defa kızın hayatından geçip gitmesine izin vermez. Filiz'in hayatına dokunabilmek için elinden geleni yapmaya çalışsa da, Filiz'in kolay kolay buna izin vermeyeceği açıktır.

 Eve destek olmak için ders veren Rahmet yeni öğrencisi Müjde’nin babasının hışmıyla karşılaşır ve kendini zor kurtarır. Kardeşi Hikmet ise yaşadığı imkansız aşkta şiirlerle teselli olmaya çalışmaktadır. Tüm yaptıklarına rağmen babasına kıyamayan Kiraz Filiz'e yardım etmeye çalışırken, Fikret ise tam tersine Filiz'in başına daha çok iş açar. Tek düşündüğü içmek olan Fikri içki parası bulabilmek için yaptığı sahtekarlıktan Barış'ın yardımlarıyla kurtulur. Üstelik Barış’ın Filiz’e yaptığı iyiliği paraya dönüştürmenin de yolunu bulacaktır.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Ölüyü diriltemeyince gözaltına alındı

Ölüyü diriltemeyince gözaltına alındı