Bizim Hikaye 23.yeni bölüm fragmanı izlendi mi Bizim Hikaye 22.bölüm izleme linki FOX TV’de

Bizim Hikaye dizisi 22.son bölüm yayınlandı. Şükran’ın çocukları yeniden yüzüstü bırakması Filiz’i istemediği bir karara iter. Bizim Hikaye 21.son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı izleyici tarafından merak konusu oldu. FOX TV’nin başarılı dizisi Bizim Hikaye son bölüm izleme linki ve Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanları araştırılıyor. Bizim Hikaye her Perşembe saat 20.00’da FOX TV’de izleyicisiyle buluşuyor. Bizim Hikaye başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz canlandırıyor. Peki Bizim Hikaye son bölümde neler yaşandı? Fikri’nin bir kızı daha olduğunu öğrenen aile neye uğradıklarına şaşırmıştır. Çocuklar, bir an önce Yeliz’i bulup donör olup olamayacağını öğrenmek isterlerken Fikri duruma el koyar ve büyük kızını bulup eve getirir. Yeliz’in ortaya çıkmasıyla ailenin düzeni değişir. Bizim Hikaye 22.bölümde Şükran’ın çocukları yeniden yüzüstü bırakması Filiz’i istemediği bir karara iter. Filiz Cemil’le evliliğini sürdürmeye mecbur kalır. Bu kararı çocukları elinde tutmasını sağlayabilecek olsa da Barış’ın pes edip her şeyden vazgeçmesine de sebep olur. Yeliz’den gelecek karaciğeri bekleyen Fikri üst üste aldığı darbelerle sarsılır: Şükran yine onu terk etmiştir, üstelik Yeliz de ortadan kaybolmuştur. İşte merak edilen ve reyting rekorları kıran Bizim Hikaye 23.yeni bölüm fragmanı yayında mı Bizim Hikaye son 22.bölüm izle FOX TV’de! Detayları haberimizde yer alıyor.

  • 27
  • 4
  • 8
  • 2
  • 7
  • 2
x

 

Bizim Hikaye 23.yeni bölüm fragmanı izlendi mi Bizim Hikaye 22.bölüm izleme linki FOX TV’de! Ekranların fenomen dizisi Bizim Hikaye fragman ve Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanları için heyecan dorukta! Bizim Hikaye reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği dizi’nin Yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. “Shameless” dizisinden uyarlanan Bizim Hikaye’nin başrollerini ise; Filiz Karakterine can veren güzel oyuncu Hazal Kaya ve Barış karakteri ile son dönemlerin yıldızı parlayan oyuncusu Burak Deniz paylaşıyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölümde neler olacak? Yeliz’in sakladığı sırlar artık ailenin ondan şüphelenmesine yol açar. Yeniden ailenin güvenini kazanmaya çalışan Yeliz, bunun için babasını kullanır. Fakat Yeliz’le ilgili beklenmedik bir sır daha öğrenen Tülay ve Rahmet için işler daha da karmaşıklaşacak gibidir. Hikmet, Esra’ya karşı bir şansının olduğuna inanmaya başlar. Fakat Rahmet kardeşi için endişelidir. Rahmet’in bu konuya müdahale etmesi ikisi arasında iplerin gerilmesine neden olur. Bizim Hikaye son bölümde izleyici Filiz ve Barış’ın kararlarına şoke oldu. İşte merak edilen ve sık sık araştırılan Bizim Hikaye 23.yeni bölüm fragmanı yayında mı Bizim Hikaye son 22.bölüm izle FOX TV’de!
 

 

 

BİZİM HİKAYE 22.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şükran’ın çocukları yeniden yüzüstü bırakması Filiz’i istemediği bir karara iter. Filiz Cemil’le evliliğini sürdürmeye mecbur kalır. Bu kararı çocukları elinde tutmasını sağlayabilecek olsa da Barış’ın pes edip her şeyden vazgeçmesine de sebep olur.

Yeliz’den gelecek karaciğeri bekleyen Fikri üst üste aldığı darbelerle sarsılır: Şükran yine onu terk etmiştir, üstelik Yeliz de ortadan kaybolmuştur. Hayata karşı umudunu yitirmeye başlayan Fikri kurtulabilecek midir?

Yeliz’in sakladığı sırlar artık ailenin ondan şüphelenmesine yol açar. Yeniden ailenin güvenini kazanmaya çalışan Yeliz, bunun için babasını kullanır. Fakat Yeliz’le ilgili beklenmedik bir sır daha öğrenen Tülay ve Rahmet için işler daha da karmaşıklaşacak gibidir.

Hikmet, Esra’ya karşı bir şansının olduğuna inanmaya başlar. Fakat Rahmet kardeşi için endişelidir. Rahmet’in bu konuya müdahale etmesi ikisi arasında iplerin gerilmesine neden olur.

Ferda yüzünden başı yine derde giren Tufan ve Tülay’ın yardımına bu kez Cemil yetişir. Tufan artık Ferda’dan boşanıp Tülay’la eski günlerine dönebilecek midir?

 

Barış artık Filiz’le olan geçmişini silmek için büyük adımlar atmıştır. Tıp fakültesine dönmüştür ve oradaki eski ve yeni arkadaşlarıyla ilişkileri iyiye gitmektedir. Fakat ikisinin yolları beklenmedik ve trajik bir şekilde kesişir. Filiz tüm bu olanlardan sonra Barış’ın kalbini yeniden kazanabilecek midir?

 

BİZİM HİKAYE 22.BÖLÜM 1.FRAGMANI

 

 

BİZİM HİKAYE 22.BÖLÜM 2.FRAGMANI

 

Bizim Hikaye 21. Bölüm özet

 

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ 

Bizim Hikaye’nin 21. Bölüm fragmanı izleyenlerde oldukça merak uyandırdı. Sabırsızlıkla beklenen yeni bölümde; Fikri’nin bir kızı daha olduğu ortaya çıkar ve bu durum aileyi şok eder. Babalarının iyileşmesi için tek çare Yeliz’dir. Fikri kızı Yeliz’i bulup eve getirir ve evdeki düzen bir anda değişir.

Fikri’nin bir kızı daha olduğunu öğrenen aile neye uğradıklarına şaşırmıştır. Çocuklar, bir an önce Yeliz’i bulup donör olup olamayacağını öğrenmek isterlerken Fikri duruma el koyar ve büyük kızını bulup eve getirir. Yeliz’in ortaya çıkmasıyla ailenin düzeni değişir. Filiz, Yeliz’i eve alıp ona iyi davranmaya başlar fakat Tülay’ın gözü Yeliz’i hiç tutmaz. Tülay’a göre Yeliz, sinsi planların peşindedir.

 

Bizim Hikaye Dizisi Konusu

Bizim hikaye kendisi de henüz çocuk yaşta olmasına rağmen 5 küçük kardeşine annelik yapmak zorunda kalan Filiz’in ve kardeşlerinin hayat hikayesidir. Şehrin yoksul bir semtinde yaşam sürmeye çalışırken kardeşlerinin sorumluluğu ile ailenin en güçlü ve olgun karakteri olma görevini üstlenen Filiz, günübirlik işlerle ailesini geçindirmeye çalışır. Bu yaşam mücadelesi içinde kardeşlerini de kendi gibi çetin ceviz karakterler olarak yetiştirmiştir. Hepsi de kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarabilen güçlü karakterlerdir. Sorumluluğun ağır gelmesiyle evi terk eden anneleri ortada yoktur. Filiz bir de alkolik babasıyla ilgilenmek ve ailesini bir arada tutmak durumunda kalır. Bu sırada karşısına yakışıklı ve biraz dik kafalı bir genç olan Barış çıkar. Aşka kalbini kapatan Filiz kendisine duyulan büyük aşk karşısında kayıtsız kalabilecek mi?

 

 

Bizim Hikaye Dizisi Oyuncuları

Fikri (Reha Özcan)

6 çocuk babası olan Fikri, çocuklarının sorumluluğunu tamamen evin en büyük kızı Filiz’e yıkmıştır. Çocuklarına babalık yapmaz aksine onlara hem maddi hem de manevi anlamda yük olur. Küçük hesapların adamı Fikri günü geçirmenin derdindedir. Çıkarlarının peşine düşen, kavgacı ve alkole düşkün bir yapısı vardır.

5 Temmuz 1965 Yılında Bingöl’de dünyaya gelen Reha Özcan, uzun süre Tiyatroyla ilgilenmiştir. Pek çok oyunun da yönetmenliğini yapmış ve ödül almıştır. 2005 Yılında sinemaya yönelen Reha Özcan’ın oynadığı bazı dizi ve filmler; “Karadayı”, “En Güzel Hikayem”, “Suskunlar” ve “Kurtlar Vadisi Pusu”dur.

 

İsmet (Ömer Sevgi)

Evin en küçük çocuğudur. Yaramazlık yapmayan, sessiz, kendi halinde bir çocuktur. Evin en küçüğü olduğu için en çok anne özlemi çeken de İsmet’tir. Annesi eve geldiğinde diğer kardeşleri annelerini reddetse de o, annesinden vazgeçmez.

2014 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ömer Sevgi, henüz 3 yaşındadır. Ancak Ömer oyunculuğuyla bir hayli beğeni toplamış ve “Bizim Hikaye” dizisinden sonra başka yapımlarda da yerini şimdiden garantilemiştir.

Filiz (Hazal Kaya)

Filiz, kardeşlerine annelik yapan, hayatın tüm zorluklarına göğüs germeye çalışan güçlü bir kadındır. Kardeşlerine bakabilmek için liseden sonra okumamış ve evin maddi yükünü sırtlamaya çalışmıştır. Alkolik babasına bile zaman zaman annelik yapmak zorunda kalır. Güçlü, gururlu ve dik başlıdır.

1 Ekim 1990 Yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hazal Kaya, oyunculuk hayatına ilk olarak Acemi Cadı, Sıla ve Taşların Sırrı dizileriyle başlamıştır. 2009 yılında “Aşk-ı Memnu” dizisiyle karşımıza çıkan oyuncu, 2011 Yılında ise “Adını Feriha Koydum” dizisinde Feriha karakteriyle izleyicinin gönlünde yer etmiştir.

 

Barış (Burak Deniz)

Kendine güveni tam olan zeki, dik kafalı ve karizmatik bir genç olan Barış, gizemli bir geçmişe sahiptir. Filiz’in hayatına girmesiyle onun güçlü karakterinden etkilenir ve onun kalbini kazanabilmek için her şeyi yapar. Söylediği küçük yalanlar ise Filiz’i kaybetme noktasına gelmesine sebep olur.

20 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Deniz’in oyunculuğa ilk adımı “Kolej günlüğü”, dizisi ile olmuştur. Daha sonra “Sultan”, “Kaçak”, “Tatlı Küçük Yalancılar” ve “Medcezir” dizileriyle izleyicinin karşısına çıkan Burak Deniz, oyunculuktaki başarısı ile daha pek çok yapımda yer alacağa benziyor.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı... Çocuk istismarcıları için en ağır cezalar yolda

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı... Çocuk istismarcıları için en ağır cezalar yolda

İşte kahraman Halisdemir'in son fotoğrafı

İşte kahraman Halisdemir'in son fotoğrafı

Doğu Ekspresine rakip çıktı: Kurtalan Ekspresi

Doğu Ekspresine rakip çıktı: Kurtalan Ekspresi

İki kurum daha taşeron kadro listesi sonucunu açıkladı

İki kurum daha taşeron kadro listesi sonucunu açıkladı