Bizim Hikaye dizisi 14.bölüm fragmanı 13. son bölüm izleme linki

Bizim Hikaye dizisi 13. son bölümü ile ekrana geldi. Hemen ardından yayına girmesi beklenen Bizim Hikaye 14.yeni bölüm fragmanı ise malesef yayınlanmadı. Gerilim aşk ve tutku dolu sahneleriyle izleyenleri ekrana kilitleyen Bizim Hikaye dizisinde bu hafta Filiz, Savaş ile ilgili tüm gerçekleri öğrendi. Ancak Savaş yine büyük bir belayla karşı karşıya kalacak. Evi satın almak için para denkleştirmek isteyen Savaş, Ali ile yine araba hırsızlığına devam etmek ister. Fakat, Ali'yi bekleyen tehlikeyle birlikte ne yapacağını şaşırırken arabayı Savaş'ın evinin önüne çeker. Filiz'ın kardeşleri de bunu fırsat bilip araçla trafiğe çıkarlar ve polise yakalanırlar. Arabanın Savaş'a ait olduğunu söyleyecekler mi? Araba hırsızlığından bu kez Savaş paçayı nasıl kıvıracak? Tüm detaylar ve yeni gelişmeler Bizim Hikaye 14.yeni bölüm fragmanı yayına girmesi ile birlikte FOX TV ekranlarında takip edebilirsiniz. Ayrıca haberimizde yer alan link üzerinden dizinin tekrarını izleyebilirsiniz..

  • 12
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Bizim Hikaye yeni 14.bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu ve Bizim Hikaye son 13. bölüm izleme linki dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı. Bizim Hikaye dizisi başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’a ile birlikte Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi eşlik ediyor. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Bizim Hikaye dizisi 13. son bölümünde bu hafta Kiraz’ın aniden yükselen ateşi, Filiz ve Barış’ın yine beraber hareket etmelerine sebep olur. Kiraz’ı bekledikleri sırada, Barış kendini açıklamaya çalışır ama Filiz’in ona ördüğü duvarlar en büyük engelidir. Ancak Barış yine de pes etmez. Aşk, intikam, dram yüklü senaryosu ile izleyenleri kendine hayran bırakan Bizim Hikaye yeni 14.bölüm fragmanı ve 13. son bölüm detaylarını haberimizden takip edebilirsiniz...
 

BİZİM HİKAYE 13.BÖLÜM ÖZETİ

Bizim Hikaye dizisinde bu hafta Kiraz’ın aniden yükselen ateşi, Filiz ve Barış’ın yine beraber hareket etmelerine sebep olur. Kiraz’ı bekledikleri sırada, Barış kendini açıklamaya çalışır ama Filiz’in ona ördüğü duvarlar en büyük engelidir. Ancak Barış yine de pes etmez.Şeyma’nın yaşadığı şok, onu yeniden eve kapatır. Şeyma içindeki enerjiyi atabilmek için, kendini ev işlerine verir. Bundan en zararlı çıkan ise Fikri olur. Fikri çareyi evden kaçmakta bulur, ama dışarıdaki hayatın çok da kolay olmadığını öğrenir.

Rahmet, Müjde’den gizleyerek Duygu’nun doğum gününe gider. Ancak bu programın sonu Rahmet için kötü biter. Rahmet kendini karakolda bulurken, onun imdadına yetişen yine Müjde olur.
Barış, evin parasını tamamlamak ve Basri’yi göndermek için Ali ile bir işe daha girer. Filiz’in yardımına koşmak için sadece kendini değil, Hikmet ve Rahmet’i de farkında olmadan büyük bir tehlikenin içine sokmuştur.
 

BİZİM HİKAYE 14.YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

BİZİM HİKAYE 13. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM TEKRARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


BİZİM HİKAYE 12. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bizim Hikaye dizisinde geçtiğimiz hafta Filiz ailesini bir arada tutmak için kontrolü yeniden ele alır. Barış da kendini Filiz’e affettirme çabası içindedir. Ama Filiz onun yeniden hayatına girmesine izin vermez. Aniden Elibol ailesinin kapısını çalan bir akraba, ev üzerinde hak iddia ederek herkesi şaşkınlığa uğratır. Filiz ve kardeşleri evsiz mi kalacaklardır.

Üniversite hocası Erkan da Rahmet’e bir matematik yarışmasına katılması için teklifte bulunur. Müjde bu tekliften hiç hoşlanmazken, Rahmet kendini bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Hikmet de hala içini kemiren Asım şüphesinin peşinden gitmektedir. Asım’ın babası olup olmadığını kanıtlamak için bulduğu bütün çözümler sonuçsuz kalır. Ancak son anda aklına gelen bir fikir, onu sonuca çok yakınlaştırır.Fikri, Şeyma’nın evinde rahat hayatını sürdürmeye devam ederken, Tülayların evinde meydana gelen bir kaza, hepsinin soluğu kahvede almalarına sebep olur. Barış tüm bunların dışında kalmaya daha fazla dayanamaz. Barış’ın hamlesi, Filiz’le ilişkilerini ciddi anlamda değiştirecektir.

BİZİM HİKAYE DİZİSİ KONUSU

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır;Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.

Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir. Bizim Hikaye adlı dizinin ilk bölümü 14 Eylül Perşembe 20.00’de FOX’ta ekrana geldi.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Çinli bilim adamları görünmezlik pelerini yaptıklarını iddia etti

Çinli bilim adamları görünmezlik pelerini yaptıklarını iddia etti

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Savunma Sanayisinden Kuveyt'e 'Milli' çıkarma

Savunma Sanayisinden Kuveyt'e 'Milli' çıkarma