Çukur izle 26.yeni bölüm fragmanı Show TV’de Çukur dizisi son bölüm nefes kesti

Çukur 26.yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Çukur son bölüm ardından 26.yeni bölümden ilk sahneyi yayınladı. Çukur son bölümü izleyenler ise, 'Çukur 26. bölüm fragman izle, Çukur yeni bölüm fragmanı yayıınlandı mı, Çukur 26. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak' gibi sorulara cevap arıyor.Milyonları ekrana kilitleyen Çukur yeni bölüm fragmanları ve Çukur son bölüm izleme linki haberimizde yer almaktadır. Her Pazartesi saat 20.00’da izleyicisini ekrana kilitleyen Çukur dizisi bu hafta yine bomba gibi geliyor. Çukur 25. bölüm fragmanında yine silahlar konuşacak. Sultan’ın hastaneden çıkma vakti gelir. Yaşamayı başarmıştır ancak, bacakları tutmaz. Onu sevenler ne kadar yanında olursa olsun, Sultan da intikam peşine düşer. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil gibi tanınmış genç oyuncuların yer aldığı dizi, Show Tv’nin lokomotif dizilerinden biri. Oyuncu kadrosu kadar konusuyla dikkat çeken dizinin son olarak 24. bölümü yayınlandı. Çukur 25. bölüm fragmanı ise başka bir hesaplaşmanın yaşandığı sahneler içerir. Yamaç, Sultan’ın intikamını nasıl alacaktır? Çukur 25. bölüm fragmanında görülen Vartolu’nun yeni kutuplaşması nasıl sonuçlanacak? Çukur, başka bir karışıklığın eşiğinde mi? İşte reytingleri yerinden oynatan ve ilgiyle izlenilen Çukur dizisi dün akşam 25. son bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Çukur dizinin 26. bölümünden ilk sahne de dizinin hemen ardından izleyici ile buluştu. İşte Çukur yeni bölümden ilk sahne ve son bölümde yaşananlar...

  • 20
  • 9
  • 9
  • 6
  • 3
  • 2
x

 

Çukur izle 26.yeni bölüm fragmanı Show TV’de Çukur dizisi son bölüm nefes kesti. Ekranların fenomen dizisi Çukur son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanlarıyla karşınızda! Show TV’nin iddialı yapımlarından biri olan Çukur son bölümde damga vurmuştu. Çukur 25. bölüm fragmanında Sultan mahalleye geri döner. Vurulmasının ardından zor bir dönem geçiren ailesi de bu durum karşısında rahatlar. Tabi bir eksiklik vardır. Sultan yaşıyordur ama bacakları kötürüm kalmıştır. Çukur 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir önceki bölümlerde vurulan Sultan mahalleye geri döner. Peki bu vurulma olayı nasıl gerçekleşti. Saadet’in Vartolu’ya aşık olduğunun ortaya çıkması Koçovalı ailesini doğrudan etkiler. . Vartolu’dan alınmaya çalışılan intikamın yönü şaşar. Kurşun Sultan’a isabet eder. Amaç Sultan’ı vurmak değildir. İşte heyecanın bir an eksik olmadığı ve sevilerek izlenilen Çukur 26.yeni bölümden ilk sahne ve Çukur son bölüm izleme linki sizlerle...

 

YENİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Çukur’da yeni taraflar oluşur. Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki mücadeleyi kızıştırır. Bacakları tutmayan Sultan’ın kararı nettir; onu bu hale getiren Medet öldürülecektir. Sultan ile Medet’in yüzleşmesinde çekilen silah, gerilimi tırmandıracak. Sultan ile Medet arasında kalan Yamaç’ın ne yapacağı ise merakla beklenecek. Yaşanılan üzücü olaylar, Koçovalı Ailesi’ni uzun zaman sonra aynı sofrada buluşturur. Sultan’ın durumundan ötürü günah keçisi ilan edilen Vartolu ise gözünü karartır ve yeniden eski güçlü günlerine dönmek üzere adım atar. Nazım ve Emrah ile görüşen Vartolu’nun seçeceği taraf beraberinde geçmişte yaşanan mücadeleyi yeniden alevlendirir.

 

 

Çukur 24. Bölümde Yaşananlar

Çukur 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir önceki bölümlerde vurulan Sultan mahalleye geri döner. Peki bu vurulma olayı nasıl gerçekleşti. Saadet’in Vartolu’ya aşık olduğunun ortaya çıkması Koçovalı ailesini doğrudan etkiler. Vartolu’dan alınmaya çalışılan intikamın yönü şaşar. Kurşun Sultan’a isabet eder. Amaç Sultan’ı vurmak değildir. Sultan sadece yanlış zamanda yanlış yerde bulunmuştur. Sultan’a isabet eden lurşun Koçovalı ailesini alt üst eder. Sultan için yaşam savaşı başlar. Nazım yeni bir hamle peşindedir. Emrah hakkında ortaya çıkan gerçek ise Yamaç ve Sena ilişkisini doğrudan etkiler.

 

ÇUKUR 25. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Çukur 25. Bölümde Yaşananlar

Çukur 25. bölüm fragmanında Sultan mahalleye geri döner. Vurulmasının ardından zor bir dönem geçiren ailesi de bu durum karşısında rahatlar. Tabi bir eksiklik vardır. Sultan yaşıyordur ama bacakları kötürüm kalmıştır. Bu durum ise Sultan tarafından kolaylıkla kabul edilir bir durum değildir. Mahalleye girişi büyük tezahüratlarla olan Sultan ise durumundan hiç memnun değildir. Kendisini bu duruma sokan kişiden intikam alma peşindedir. İntikam alma işini ise Yamaç’a devreder. İntikamını almazsa hakkını helal etmeyeceğini söyler. Tam Yamaç, Medet’e silahını doğrulttuğu sırada başka bir silah sesi daha duyulur. Koçovalı ailesi yaşadıkları günlerin ardından bir masanın etrafında toplanır. Vartolu ise bir yandan çalışmalarına devam eder. Sultan’ın vurulmasından Vartolu sorumlu tutulur. Vartolu’nun planı ise Nazım ve Emrah’la birlikte başka bir oluşumun içine girmektir. Bundan sonra en büyük gücün kendilerinde olduğuna dair inancı tamdır.

 

ÇUKUR 26.YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE

 

Çukur Konusu

İstanbul sınırlarında bambaşka bir mahalle, Çukur. Adı gibi bir Çukur. Bu mahallenin kontrolü Koçova ailesinde. Ailenin tek kuralı ise mahalleye uyuşturucu sokulmaması. Mahalleye yeni gelen bir grup bu kuralı bozmaya çalışır. Koçova ailesinin ise dayanacak gücü kalmaz. Tam bu sırada yıllar önce Çukur’u bırakan ailenin oğlu Yamaç gelir. Yamaç kendine göre bir hayat kurmuş, Sena ile birlikte aşk dolu bir hayat sürmektedir. Bu ani geri dönüş Çukur için de başka bir anlam ifade eder. Koçova ailesinin yeni yüzü artık Yamaç olacaktır. Bu sürede ailenin sırları çözülür. Yamaç’ın mücadele etmesi gereken bir tek Çukur değildir.

 

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ 

 

ÇUKUR 25.BÖLÜM FRAGMANI

 

Çukur Oyuncuları

Sultan Koçovalı (Perihan Savaş)

Çukur’un annesi, İdris’in karısı. Koçovalı ailesini bir arada tutan kişi. Sözü kanun gibidir. Bütün hayatını ailesine adayan Sultan, çocuklarını korumak için elinden geleni yapar. O varken aile asla birbirinden ayrılmaz. Çukur’un en güçlü karakterlerinden biridir.

1971'de "Şehzade Simbad Kaf Dağında" adlı film ile kariyerine başlayan Perihan Savaş, çok kısa bir süre sonra "Korkusuz Beşler" filminde başrol oyuncusu olarak yer alır. Çocuk yaşlarında ise tiyatro sahnesine çıkar. Sinema dışında sahne yaşamı ve televizyon programcılığı yönü de vardır. Yıllar içerisinde 100’ün üzerinde yapımda rol almıştır. Sanatçının bir kız bir erkek iki çocuğu vardır.

Sena Koçovalı (Dilan Deniz Çiçek)

Yamaç’ın büyük aşkı. Yamaç’la bir gelecek planı yaparken, Çukur’a geri dönmesi bütün işleri karıştırır. Kurdukları hayaller belirsiz bir tarihe kadar ertelenir. Deli dolu ve yaşamayı seven genç bir kızdır. Yamaç ve Çukur gibi onun da geçmişinden getirdiği karanlık noktaları vardır.

Ege Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde okuyan Dilan Deniz Çiçek, 2014 yılında Elidor Miss Turkey yarışmasında ikincilik derecesi alır. “Tatlı Küçük Yalanlar” ile başladığı oyunculuk kariyerine “Güneşin Kızları” dizisiyle devam eder. “Bodrum Masalı” adlı diziyle de adını daha geniş kitlelere duyurur.

 

Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı)

1990 İstanbul’da doğumlu olan başarılı oyuncu, Beşiktaş Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Halen İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümü öğrencisidir. İlk oyunculuk tecrübesini Arka Sokaklar dizisi ile yaşayan İynemli, uzun soluklu bir dizi olan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanınmıştır. 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karakterini canlandıran oyuncunun bir diğer büyük projesi 2013-2014 yılları arasında Şehzade Bayezid rolünü canlandırdığı “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle olmuştur. 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan genç oyuncu, 2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise İçerde dizisinin devam niteliğinde olan “Çukur” dizisinde Dilan Çiçek Deniz ile başrolü paylaşmakta ve dizide "Yamaç" karakterine hayat vermektedir.

 

Ercan Kesal (İdris Koçovalı)

1959 yılında Avanos Nevşehir'de dünyaya gelen Ercan Kesal, ilk ve orta öğrenimini Avanos’ta, lise öğrenimini Nevşehir’de tamamlamıştır. Ege Üniversitesi Tıp fakültesinden 1984 yılında mezun olmuş ve uzun doktorluk ve sağlık yöneticiliği ile ilgilenmiştir. Oyunculuk serüveni ilerleyen yaşlarda başlayan Kesal, Nuri Bilge Ceylan’ın “Uzak”, “Üç Maymun” ve “Bir Zamanlar Anadolu’da” filmlerinde senarist ve oyuncu, “Vavien”, “Saç”, “Küf”, “Yozgat Blues”, “Sen Aydınlatırsın Geceyi”, “Hükümet Kadın (1-2)” ve “Ben O Değilim” gibi filmlerde oyunculuk yapmıştır. Başarılı oyunculuğu ve senaristliği ile birçok festivalde ödüller almıştır.  Aynı zamanda yazar olan Kesal, “Peri Gazozu”, ‘’Evvel Zaman’’ gibi kitaplar yayımlamıştır. 2015 yılında “Nasipse Adayız” isimli kısa romanı yayınlanmıştır. Kendisi gibi oyuncu olan Nazan Kesal’la evli olan Kesal çiftinin Poyraz adında bir evlatları vardır. Çukur dizisini ağır toplarından İdris Koçovalı karakterine hayat vermektedir.

 

Mustafa Üstündağ (Kahraman Koçovalı)

1977 yılında Mersin’de dünyaya gelen Mustafa Üstündağ, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları sahnelerinde görev alan Üstündağ, oyunculuğa Pervasız Tiyatro’da devam etmiştir. “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisindeki Muro rolü ile ünlenen oyuncu, aynı karakteri canlandırdığı “Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filminin de başrolünde yer almıştır. Daha sonra Merhamet, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizileriyle de dikkatleri üzerine çekmiştir. Çukur'da "Kahraman Koçovalı" karakterine hayat vermektedir.

 

Öner Erkan (Selim Koçovalı)

1980 İzmir’de doğumlu olan Öner Erkan, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden 2002 yılında mezun olmuş ve TRT’de sunduğu bir çocuk programı ile televizyon dünyasına adım atmıştır. 2004 yılında ise Oyun Atölyesi’ne giren başarılı oyuncu, “Bornova Bornova” filmindeki performansı ile Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır. 2011-2014 yılları arasında “Yalan Dünya” dizisinde Bora rolünü canlandıran Erkan, “Çukur” dizinde Selim Koçovalı karakterini canlandırmaktadır.

 

Erkan Kolçak Köstengil (Vartolu)

1983 yılında Bursa’da dünyaya gelen Erkan Kolçak Köstendil, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2008 yılında “Güz Sancısı” filmi ile sinemaya adım atan Köstendil, Sakarya Fırat, Merhamet ve Ulan İstanbul dizilerinde rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de Şahin Giray Han’ı canlandıran Köstendil, halen “Çukur” dizisinde  Vartolu rolünü canlandırmaktadır.

 

Rıza Kocaoğlu (Aliço)

1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Çağan Irmak’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu “Bana Şans Dile” filmi ile 2001 yılında sinemaya adım atmış ve 50’ye yakın sinema filminde ve TV dizisinde yer almıştır. Son olarak “İçerde” dizisinde Davut rolünü canlandıran oyuncu, şu anda “Çukur” dizisinde Aliço karakterine hayat vermektedir.

 

Kubilay Aka (Celasun)

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi mezunudur. “Vatanım Sensin” dizisinde Ali Kemal karakterini canlandıran ve oldukça beğenilen Aka, halen “Çukur” dizisinde Celasun karakterine hayat vermektedir.

 

Nebil Sayın (Muhittin)

1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nebil Sayın, Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 2001 yılında “Savunma” adlı televizyon dizisinde kamera karşısına geçen Sayın, son olarak “İçerde” dizisinde Coşkun karakterini canlandır ve “Çukur” dizisinde Muhittin karakterine hayat vermektedir.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli görüşmesinden ilk görüntüler

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli görüşmesinden ilk görüntüler

'Yılanların Efendisi' yılan tarafından öldürüldü

'Yılanların Efendisi' yılan tarafından öldürüldü

Kolay gibi görünen çok zor sorular

Kolay gibi görünen çok zor sorular

Türkiye'de hangi il hangi takımı tutuyor

Türkiye'de hangi il hangi takımı tutuyor