Diriliş Ertuğrul'da gelecek hafta neler olacak?

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin takipçileri 29 Mart 2017 Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 82. yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyor. Diriliş Ertuğrul'un 82. bölümünün fragmanı yayınlandı.

  • 3
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 0
x

Diriliş Ertuğrul son bölüm TRT 1'de ekrana geldi. Heyecan dolu sahnelerin izleyiciyi nefessiz bıraktığı Diriliş Ertuğrul son bölümde, kalede komutanları sallandırılan Vasilius bu şok halinden sonra nasıl bir hamlede bulunacaktır? Onun hamlelerine Ertuğrul’un karşı hamlesi ne olacaktır? Acar Bey’in kızı Günyeli’ye gönlünü kaptıran Dündar ne yapacak? soruları yanıt buldu. Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin takipçileri 29 Mart 2017 Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 82. yeni bölümde neler olacağını merakla bekliyor. 29 Mart 2017 Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında olacak Diriliş Ertuğrul dizisinin 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

İŞTE 82. YENİ BÖLÜM FRAGMANI  

 

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Askerlerinin Aslıhan’ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar’a gelen Vasilius, tuzak kurduğunu sanırken büyük bir tuzağın içine düşmüş ve Ertuğrul Bey’in gazabına uğramıştır. Lakin kendini garantiye alan Vasilius, Bamsı’nın Teo’nun elinde olması sayesinde takas edilmek şartıyla kurtulmuştur. Teo ve adamları üç Türkmen beyini öldürtmüş, bunun karşılığında Ertuğrul, Karacahisar Kalesinde üç komutanın cesedini sallandırma emrini vermiştir. Görev başarıyla tamamlanmıştır fakat Kutluca, Turgut, Samsa henüz kaleden çıkamamışlardır. Ertuğrul ve Aliyar’ın aklı da onlardadır. Peki Turgut, Kutluca ve Samsa bu büyük tehlikenin içinde kaleden kurtulabilecekler midir? Kalede komutanları sallandırılan Vasilius bu şok halinden sonra nasıl bir hamlede bulunacaktır? Onun hamlelerine Ertuğrul’un karşı hamlesi ne olacaktır? 

 

 

 

Diğer yandan Dündar, Acar Bey’in kızı Günyeli’ye gönlünü kaptırmış, bu durumu Halime’ye açmıştır. Fakat Halime, Günyeli’nin Acar Bey’in kızı olduğunu dolayısıyla bu sevdadan vazgeçmesini söylemiştir. Eğer durumu Ertuğrul Bey bilirse bu ilişkiye gönlü razı gelmeyecektir. Peki Dündar, yengesinin tavsiyesini mi dinleyecektir, yoksa her ne pahasına olursa olsun duygularının peşinden mi gidecektir?

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
´Atatürk benim ilahım, tapıyorum´

´Atatürk benim ilahım, tapıyorum´

4 büyüklerde sözleşmesi bitecek futbolcular

4 büyüklerde sözleşmesi bitecek futbolcular

İşte altın zengini ülkeler

İşte altın zengini ülkeler

2019'da KYK burs ve kredi ücretleri ne kadar oldu? İşte KYK burs ücreti zamları

2019'da KYK burs ve kredi ücretleri ne kadar oldu? İşte KYK burs ücreti zamları

En Çok Okunanlar