EDHO izle 100.yeni bölüm fragmanı ATV’de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99.son bölüm nefes kesti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? ATV’nin ilgiyle izlenilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son 99.bölüm izleyicisiyle buluştu. EDHO son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanları ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO son bölüm izleme linki araştırılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın merakla beklenen 99. Bölüm fragmanı yayınlandı. En son 98. Bölümüyle ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölümünün fragmanının yayınlanmasının ardından, dizinin sevenleri yaşanacak yeni gelişmeleri merakla bekliyor. ATV’nin reyting rekortmeni dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her Salı kendi gününde kendi saatinde ekrana gelmeye devam ediyor. Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği, senaryosu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener elinden çıkan, yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın olduğu dram artı komedi türündeki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dizide Hızır karakterini Oktay Kaynarca, Meryem karakterini Deniz Çakır Ceylan karakterini Sanem Çelik , Tipi karakterini Savaş Özdemir canlandırıyor. Dizinin mafya türünde oluşu büyük bir kesim tarafından ilgiyle izleniyor. Salı akşamlarının efsane dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz büyük beğeni topluyor. Reyting yarışında da çoğu yapımı geride bırakarak liderlik koltuğunun sahipleri arasında yer alıyor.

  • 7
  • 1
  • 1
  • 2
  • 2
  • 12
x

EDHO izle 100.yeni bölüm fragmanı ATV’de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99.son bölüm nefes kesti Dizi severleri ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da ortalık iyice kızışıyor! Ekranların reyting rekortmeni sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. son bölümü ile izleyenleri yine şoke etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın  Salı günü ekrana gelen yeni bölümünde ; Yaşar bir taksinin içinde ulaşmak istediği yere gidiyor. Fakat takip edildiğini anlayan Yaşar taksiyi sağ çektiriyor. Araçtan inip çevreyi kolaçan edince, derin sessizlik içinde bir şüphe uyandırıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde ; Hızır’ın şüpheleri haklı çıktı. Hızır yeğeni ve kardeşini takip ettiğinde bu takip onu Meryem’e götürdü. Üstelik karısının yanında bu defa Ceylan da vardı. Hızır her şeyi öğrendi. Karısın çocuğunu doğurmak istediğini ama onu tehdit edenlerden kaçtığını öğrenen Hızır hemen harekete geçti. İşte EDHO son bölüm izleme linki ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı…

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit’i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır. Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem’den derhal etkili bir plan yapmasını ister.

Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural kuraldır. Masada oturan masada ölecektir. Kalp doktoru Derya’nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem’in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya’nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin 98. Bölümünde Neler Oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde ; Hızır’ın şüpheleri haklı çıktı. Hızır yeğeni ve kardeşini takip ettiğinde bu takip onu Meryem’e götürdü. Üstelik karısının yanında bu defa Ceylan da vardı. Hızır her şeyi öğrendi. Karısın çocuğunu doğurmak istediğini ama onu tehdit edenlerden kaçtığını öğrenen Hızır hemen harekete geçti. Özellikle masadaki üyelerden karısını ve ailesini tehdit edenleri tek tek kendisi tehdit etti. Akabinde birçok insanın canını yakan eski kabadayılardan Reşit hapisten çıkmıştı. Çıkar çıkmaz da kendisini yer altı dünyasında göstermek için olaylar çıkarmaya başladı. Hızır ise bu adamı durdurmak için harekete geçmişti.

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİZİSİ FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

99. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın  Salı günü ekrana gelecek yeni bölümünde ; Yaşar bir taksinin içinde ulaşmak istediği yere gidiyor. Fakat takip edildiğini anlayan Yaşar taksiyi sağ çektiriyor. Araçtan inip çevreyi kolaçan edince, derin sessizlik içinde bir şüphe uyandırıyor. Yaşar araca geri binmek için davranamadan sağlı ve sollu olarak atılan mermilerine hedefi oluyor. Çünkü kendisini takip eden araçlardan bir anda çıkan tetikçiler Yaşar’ın olduğu yeri kurşun yağmuruna tutuyor. Yaşar taksiye binerek canını kurtarıyor. Hızır ise Reşit belası ile uğraşıyor. Reşit hem mekanına gelip hem de tehdit ettiği Hızır’ın sindirmeye çalışıyor. Fakat başarılı olamıyor. Reşit ‘’bütün o zibidileri öldüreceğim, en son sana geleceğim ‘’ diyerek Hızır’ı açık açık tehdit ediyor. Hızır ise bu tehditlerinden hiç birinden korkmayarak ‘’ bundan sonra hasmınım , hasmımsın ‘’ diyerek düşmanlığı ilan ediyor.

Hayriye Hanım ise gelinini iyice sıkıştırmaya başlıyor. Meryem’in hastaneye gittiğini öğrenen Hayriye Hanım ona neden gittiğini soruyor. Meryem ise gerçeklerin ortaya çıkmasından korkuyor. Diğer yandan Reşit soluğu Ekrem ve Pudra Hakkı’nın yanında alıyor. Pudra Hakkı geçen defa Güneş’e yapılanları hatırlatarak gelecekteki hedefin kendileri olduğunu söylüyor. Hızır ise ‘’ masamızda oturan, masamızda ölür; Kural kuraldır’’ diyerek bir sonraki hamlesinin tamda Pudra Hakkı ve yandaşlarını öldürmek olacağını gösteriyor.

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Konusu

Hızır Çakırbeyli çok küçük yaşlarda yer altı dünyasına girmiş ve bu dünyada basamakları hızlıca tırmanarak en üst tabakaya yükselmiştir. Haksızlığı , adaletsizliği durdurmaya yemin ederek büyüyen Hızır, günü gelir ve tüm haksızlıkların odağında bulur kendini. En büyük zaafı ise aşktır. Çevresindeki tüm kadınları çok sever ve çok sahiplenir. Aynı zamanda bu sevgi yer gelir kadınlar zarar verir. Diğer yandan Hızır’ın yükselişi yer altı dünyasının tek sorumlusu olmasını sağlar. Büyük olmak büyük sorumluluk getirir. Hızır ve ailesi bu büyüklükten her zaman etkilenir.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları

Ceylan Özsoy ( Sanem Çelik ) : Ömer Çakırbeyli’nin ölümüyle ablası Handan ile Ceylan sürgün hayatı yaşamaya mahkum olur. Ceylan uzun yıllarca Hızır’ı sevmesine rağmen ; sıkıntılar çeker. Hızır’ın Meryem il evlenmesiyle Ceylan yaşadıklarının ve karşılıklık aşkının intikamı için yeniden Hızır’ın hayatına girer. Oldukça hırslı ve entrikacı bir kadın olan Ceylan, tüm yaşadıklarının hesabını soracaktır.

 

Tipi ( Savaş Özdemir ) : Hızır’ın önderlik ettiği mafya örgütünün üyelerinden biri de Tipi’dir. Tipi 46 yaşında bir iş adamıdır. Ünal Kaplan zamanından beri örgüte üye olan Tipi, aynı zamanda masanın önemli adamlarından biridir. Sert ve korkusuz görünümünün yanında en büyük zaafı aşkı Gönüldür.

Oktay Kaynarca Hızır Çakırbeyli

Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ise ağabeyi Ömer'in hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar... İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bir taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...

 

Deniz Çakır Meryem Çakırbeyli

Çakır'ın karısı Meryem net bir insandır. Çakır'ın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayaktadır. Bir yerde Çakır ondan intikam alıyor diye düşünür. Yoksa kocasının ondan başka birisini sevebileceğine ihtimal vermiyor. Ailenin erkeklerine bir şey olsa bu kocaman mafya ailesini Meryem rahatlıkla yönetebilir. Böyle sevgi dolu bir kadın gerektiğinde ölüm emri verebilir mi? Söz konusu ailesi ise ve öldürülecek olan bunu hak ediyorsa evet.

 

Müjde Uzman Nazlı Öztürk

Zengin olmanın değil ama başarılı olmanın hayallerini kurmuş olan Nazlı, evli çocuklu bir mafya babasına sevdalanmıştır. Üstelik de aralarında 20'ye yakın yaş farkı varken... Onun "kadını" olmayı kabul etmiştir, ondan hamile bile kalmıştır. Bin kere pratik yapsa da bir kez bile boşanmazsan yüzümü asla göremezsin diyememiştir. Kendisi kaderci değildir, akılcıdır...

 

Tarık Ünlüoğlu Ünal Kaplan

Yeraltı dünyasını büyük bir aile gibi düşünmek gerekir. Bu ailenin lideri de Ünal Kaplan'dır; ve Ünal kaplan asla av olmak niyetinde değildir. Tehdit olarak gördüğü kimse uzun süre yaşayamaz. En büyük olmak onun vazgeçilmezidir. Hızır Çakırbeyli'nin zekası ve gücüyle zirve yolunda ilerlediğini fark ettiği an artık onun en büyük düşmanı olmuştur. Vicdan ve merhamet duygularından yoksundur. Hayattaki tek zaafı kızıdır...

 

 


Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli görüşmesinden ilk görüntüler

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli görüşmesinden ilk görüntüler

'Yılanların Efendisi' yılan tarafından öldürüldü

'Yılanların Efendisi' yılan tarafından öldürüldü

Kolay gibi görünen çok zor sorular

Kolay gibi görünen çok zor sorular

Türkiye'de hangi il hangi takımı tutuyor

Türkiye'de hangi il hangi takımı tutuyor