Fazilet Hanım yeni sezon bölümleri başladı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde Hazan, Sinan ile ilgili olan tüm gerçekleri öğrendi. Bu gerçek, hayatının en gurur kırıcı gecesinin mimarının Sinan olduğu, Yağız’ı onun odaya gönderdiğiydi. Ortaya çıkan gerçek Hazan’ın kalbini paramparça etti, Sinan için ise çok yıkıcı oldu.

  • 47
  • 3
  • 3
  • 0
  • 4
  • 0
x

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde Kendini bir anda ağır bir yüzleşmenin ortasında bulan Hazan, hayatının en gurur kırıcı gecesinin mimarının Sinan olduğunu Yağız ve Sinan’ın konuşmalarını duyduğu sırada öğrendi. Bu gerçek, hayatının en gurur kırıcı gecesinin mimarının Sinan olduğu, Yağız’ı onun odaya gönderdiğiydi. Ortaya çıkan gerçek Hazan’ın kalbini paramparça etti, Sinan için ise çok yıkıcı oldu. Ece hamile olduğunu öğrendi ve bu haberi verip barışmak için Yasin’in yanına gitti. Ancak Yasin ona hakaret etti. Ece’nin ikinci gidişinde ise onun karşısına çıkmadı. Bu davranışı Ece’yi yıktı. Ece tam intihar edeceği sırada Hazım Bey onu uçurumun kenarından kurtardı. Ece Yasin’in annesine gidip bebeğini söyledi. Yasin’in annesi ise Ece’yi kovdu. Hazım Bey Fazilet’e Ece ile evlenmek istediğini söyledi. Fazilet bu duruma çok sinirlense de Ece kabul etti. 

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 15. BÖLÜM FRAGMANI

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 14. BÖLÜM ÖZETİ

Kendini bir anda ağır bir yüzleşmenin ortasında bulan Hazan, hayatının en gurur kırıcı gecesinin mimarının Sinan olduğunu artık öğrenmiştir. Ortaya çıkan gerçek Hazan’ın kalbini paramparça ederken, Sinan için de çok yıkıcı olur. İstemeden de olsa gerçeğin ortaya çıkmasına sebep olan Yağız’ın karşısında, bir değil iki enkaz vardır ve Yağız enkazı toplamak zorundadır. Hazan ne kadar dirense de, kalp acısıyla kıvranırken başucunda Yağız’ı bulur.

Sinan, pişmanlık ve suçluluk duygusuyla, hayatında ilk kez doğru olanı yapmayı seçerken, öfke ve acının esir aldığı Hazan, ilk kez savaşmayı değil, acıya teslim olup kaçmayı seçer. Hazan, yaşadığı hayal kırıklığından kaçıp, kendi yoluna gitmeye kararlıdır. Ne var ki, Yağız’ın attığı sürpriz bir adımla, Hazan için bütün yollar Egemen kardeşlere çıkar. Yağız, Sinan ve Hazan kendi karmaşaları içinde savrulurken, yalıdaki sürpriz gelişme alınan tüm kararları, atılan tüm adımları ve hepsinin planlarını tepe taklak etmek üzeredir.

 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Soylu´nun Akşener hakkında dediği çıktı

Soylu´nun Akşener hakkında dediği çıktı