İçerde final Mert Sarp Celal öldü mü ne oldu? İçerde son final bölüm Show TV'de

İçerde final Mert öldü mü Sarp Celal öldü mü neler oldu İçerde nasıl bitti kim öldü sorularının cevabı herkes tarafından merak ediliyor. Yeni sezonda Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizilerden biri de İçerde dizisiydi. Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin oynadığı dizinin kadrosunda Çetin Tekindor gibi güçlü isimler yer alıyor. Yapım ekibi dizinin final tarihini 19 Haziran olarak belirledi. Bu da 39. Bölüme denk geliyor. İçerde 39. Final bölümü izleme linki ve İçerde final bölümünde olanlar haberimizde sizlerle.

  • 99
  • 0
  • 0
  • 12
  • 4
  • 0
x

İçerde final Mert öldü mü Sarp Celal öldü mü neler oldu İçerde nasıl bitti kim öldü? Show TV’nin sevilen dizisi İçerde’nin final tarihi 19 Haziran olarak belirlenmişti. Ve o gün geldi çattı. Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı İçerde izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Herkesin merakla beklediği bölümler final öncesinde yayınlandı. Umut hakkındaki gerçekler ortaya çıktı. Mert, Sarp ve anneleri Füsun kavuştular. Ancak Final bölümü öncesi yayınlanan son bölümde Celal, Yılmaz Kardeşlerin birbirlerini bulduklarını öğrendi. Celal, ona oyun oynayan Sarp ve Mert’ten intikamını almaya karlıydı. Celal, 38. Bölümde amacına ulaşamadı ve Sarp ile Mert’e bir şey yapamadı. Peki İçerde final bölümü nasıl bitti? İçerde 39. Final bölümü izleme linki ve İçerde final bölümünde olanlar haberimizde sizlerle

 

İÇERDE FİNALDE NELER YAŞANDI?

Celal tutuklandığında onu Davut ve diğer adamları kurtardı. Daha sonra Sarp tekrar Celal'in peşine düştü. Mert ve Sarp’ın Celal ile girdiği çatışma nefes kesti. Mert ve Sarp’ın yaralanması ikisinin de ölüp ölmediği konusunda büyük merak uyandırdı. Dizide tanıdık karakterlerden Davut öldü. Celal hapse girdi ve orada akli dengesini kaybetti. Hayali olarak Yusuf Müdür ve Melek'i gördü. Hapiste intihar etti. Dizinin sonunda neler yaşandı? Sarp’a polislik mesleğindeki başarısından dolayı ise plaket verildi. Mert yaptıklarından dolayı hapse girdi. Ama hepsi birbirlerine kavuştukları için çok mutlu oldular. Dizinin sonunda annesi, Sarp ve Eylem Mert'i ziyarete gittiler. Ziyaret sırasında Mert'in Eylem'e verdiği yüzük de onun parmağındaydı. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Celal, Yılmaz Kardeşlerin birbirlerini bulduklarını öğrenmiştir. Bu gerçek karşısında öfkeden deliye dönen Celal, ona oyun oynayan Sarp ve Mert’ten intikamını almaya kararlıdır.

 

İÇERDE SON BÖLÜM İZLE SHOW TV

 

Celal, işini bu sefer şansa bırakmaz ve Yılmaz Kardeşleri elinden kaçırmamak için onları sabırla adım adım tuzağına çeker. Bu sırada gözler büyük gerçeği henüz bilmeyen Eylem’e çevrilir. Eylem’in, Mert’in aslında Umut olduğunu öğreneceği an heyecanla beklenirken, Sarp da Yusuf Müdür’ü öldürmediğini kanıtlamanın bir yolunu keşfeder. Bu esnada çiftlik evinden kaçan Yeşim ise sürpriz birinden beklenmedik bir anda yardım ister.

İÇERDE KONUSU NEDİR?

İçerde dizisinde Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

 

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiğ İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

İÇERDE OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Çağatay Ulusoy (Sarp) Son oynadığı dizisi Medcezir’de Yaman olarak tanıdığımız yakışıklı oyuncu yeni dizisindede Genç kitleye hitap edecek. Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 İstanbul Doğumludur. 2010 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasından birinci olduktan sonra star olmuştur. 2011 yılında rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisiylede Halk tarfından tanınmış ve sevilmiştir. Geçtiğimiz aylarda Delibal filmiyle herkes tarafından büyük ilgi görmüştür. Ayrıca Delibal filminde söylediği Uyu Aşkım şarkısıyla da en çok dinlenen şarkılar arasına girmeyi başardı.

 

Aras Bulut İynemli (Mert) 25 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi’nden uçak mühendisi mezunudur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Mete Akarasu karakteriyle tanınmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Beyazıd karakteriyle çok konuşulmuştur. Oyuncu son olarak Maral dizisinde Hazal Kaya ile başrol oynamştır.

 

Çetin Tekindor (Celal Duman) 16 Temmuz 1945 Sivas doğumlu usta oyuncu Zerrin Tekindor ile evlidir. Çetin Tekindor’un Hira isminde bir kızı bulunmaktadır. Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı, Küçük Ağa, Asi, Deli Saraylı, Bir Çocuk Sevdim ve son olarak Karadayı dizisinde rol almıştır. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle tanınmıştır.

 

Rıza Kocaoğlu (Davut) 19 Mart 1979 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. 1.70 boyunda 67 kilodadır. Karadayı dizisinde polis rolünde oynamıştır. Son olarak hala trt1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Filinta dizisinde Celal karakterini canlandırmıştır.

 

Damla Colbay (Eylem) 23 yaşındaki güzel oyuncu Hayat Mucizelere Gebe’de Hande Ataizi (Süheyla)’nın kızı İnci’yi rol oynayacak. İnci 20 yaşında hayat dolu geç bir kızdır. Küçük bi mahallede anneannesi ve annesiyle yaşamaktadır. Annesinin aksine hayatı daha gerçekci planlı programlı yaşayan İnci 18 yaşında Engin’e aşık olmuş ve ayrılığının üzerine 2 ay boyunca acı çekmiştir. Daha sonra aradığı güveni Serhat’ta bulan İnci evlenmeye karar verir. En yakın arkadaşlarından Ebru’nun çaıştığı otelde garsonluk yapar.

 

Nihal Koldaş (Füsun Yılmaz) 1956 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Bıçak Sırtı dizisinde rol almıştır. Ayrıca Kuma filminde başrolde oynamıştır.

 

Yıldıray Şahinler (Alyanak) Usta oyuncu 7 Şubat 1968 İStanbul doğumludur. aha önce bir çok dizi ve filmde rol almış ağırlıkla da tiyatro oyunları ile uğraşmıştır. Elveda Rumeli, Avrupa Avrupa, İntikam, Kayıp, Ulan İstanbul ve Hayat Yolunda gibi dizilerde rol almıştır.

 

Seyithan Özdemir (Minik) 2 metre boyundaki Özdemir Sarmaşık filminde koruma rolünde oynamıştır. Dizide Minik lakabıyla seslenilen Seyithan Özdemir en çok merak edilen isimlerden biri

 

Yapım: Ay Yapım

Yapımcı: Kerem Çatay

Yönetmen: Uluç Bayraktar

Senaryo: Ertan Kurtulan, Toprak Karaoğlu

YENİ MÜDÜR LEVENT CAN KİMDİR?

Levent Can 23 Ağustos 1971 İstanbul doğumludur.Ünlü bir tiyatro oyuncusu olan Levent Can ilk oyunculuk hayatına Ali Poyrazoğlu tiyatrosunda başlamıştır.Birçok tiyatro oyununda rol alan başarılı oyuncu 1991 yılında ekranların karşısına geçmiştir.İlk Tv oyunculuğunu 1991 yılın`da yayınlanan yönetmenliğini Adil Daldal`ın üstlendiği Aile Bağları adlı dizi`de yaşamıştır.  Rol Aldığı Sinema ve Dizi Filmler

 

1991 Aile Bağları

2000 Beyoğlu Rüyası

2002 Bir Tatlı Huzur

2004 yılı Aynalar adlı yapımda rol almıştır.

2005 yılında Yasemin Ergene ,Alpay Kemal Atalay ve Yavuz Bingöl’ün başrollerini paylaştıkları Ah Be İstanbul adlı dizide Eşref karakterini canlandırmıştır.

2005 yılında Kısmet Değilmiş adlı yapımda rol almıştır.

2005 yılı başrollerinde Nazan Kesal ,Selçuk Yöntem in rol aldığı Rüzgarlı Bahçe adlı yapımda Orkan karakterini canlandırmıştır.

2006 Sırça Köşk adlı yapımda Serdar Kutlu

2007 Zeliha`nın Gözleri

2007 yılı Kanal D `nin sevilen dizilerinden olan Kavak Yelleri adlı yapımda Semih Hoca karakterini canlandırmıştır.

2008 Dur Yolcu

2008 yılı Komedi ve Gençlik dizisi olan yapımcılığını Mustafa Altıoklar,Sarp Levendoğlu ve Taner Akvarda`nın paylaştığı Burhan Albay karakterini canlandırmıştır.

2009 Hicran Yarası adlı sevilen dizide Avukat Semih karakterini canlandırmıştır.

2009 yılına damgasını vuran başrollerinde Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı Ezel adlı dizide rol almıştır.

2011 yılında yayınlanmaya başlayan Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide Reha karakterini canlandırmaktadır.

2012 yılı Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Nehir Erdoğan ve Engin Altan Düzyatan`in rol aldığı Son adlı sevilen dizide Cevdet karakterini canlandırmıştır.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
 Cumhurbaşkanı Erdoğan Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması finaline katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması finaline katıldı

Daha fazlasını bulmak için...

Daha fazlasını bulmak için...

Yeni veliaht prense biat için tören düzenlendi

Yeni veliaht prense biat için tören düzenlendi

Akciğerinizdeki o hastalık için bol bol tüketin!

Akciğerinizdeki o hastalık için bol bol tüketin!