İstanbullu Gelin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin son bölüm Star TV'de

İstanbullu Gelin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları Star TV’de ekrana gelen ve iyi bir izleyici kitlesine sahip dizi İstanbullu Gelin son bölümde, Adem’in Faruk’a oynadığı oyun herkesi etkiledi. Süreyya ve Faruk aşkı da bu durum karşısında sınanmaktadır. Fikret’in İpek için almak istediği ev ailede tepkiye yol açtı. Boranlar’da fırtınalar koparken Esma kendi yöntemiyle ailesi için her şeyi kontrol altına almaya çalıştı. Sevilen dizinin yeni bölümü 28 Nisan Cuma ekrana gelecek. İstanbullu Gelin 9. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki.

  • 117
  • 14
  • 5
  • 5
  • 7
  • 16
x

İstanbullu Gelin 9. yeni bölüm fragmanı son bölüm ardından yayınlandı. Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 9. yeni bölümü 28 Nisan 2017 Cuma akşamı saat 20.00’de ekranlarda olacak. Oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Özge Borak, Hayal Köseoğlu gibi isimlerin yer aldığı İstanbullu Gelin son bölümde, Adem’in Faruk’a oynadığı oyun herkesi etkiledi. Süreyya ve Faruk aşkı da bu durum karşısında sınanmaktadır. Fikret’in İpek için almak istediği ev ailede tepkiye yol açtı. Boranlar’da fırtınalar koparken Esma kendi yöntemiyle ailesi için her şeyi kontrol altına almaya çalıştı. Takipçilerinin merakla beklediği İstanbullu Gelin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı ve özeti...

 

İSTANBULLU GELİN 9. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Faruk’u bekleyen sürpriz ne?

 

Begüm’ü görüp görmediğinden emin olamayan Faruk’un kafası karışmıştır. Begüm ise gördüğü manzara karşısında kendini çaresiz hissetmektedir. Fikret’in almak istediği evin Esma ve Faruk tarafından tepkiyle karşılanması hem İpek hem de Fikret için kırılma noktası olur. Senem çaresizlikle attığı adım neticesinde daha büyük bir girdabın içine girer. Müzik okulunun açılışında Süreyya mutluluktan uçuyorken, Faruk’u büyük bir sürpriz beklemektedir.

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Boranlar’da Fırtınalar Kopuyor!

Adem’in Faruk’a oynadığı oyun herkesi etkiler. Süreyya ve Faruk aşkı da bu durum karşısında sınanmaktadır. Unutmaya çalıştığı geçmişiyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalan Senem, Süreyya’nın sırrını öğrenmemesi için mücadele ederken kendini daha büyük bir tehdidin içinde bulur.

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE STAR TV

 

Fikret’in İpek için almak istediği ev ailede tepkiye yol açar. Faruk ve Fikret’in gitgide aralarının açılması ise Adem için fırsata dönüşmektedir. Boranlar’da fırtınalar koparken Esma kendi yöntemiyle ailesi için her şeyi kontrol altına almaya çalışmaktadır. Begüm için ise artık hareket zamanıdır.

 

İSTANBULLU GELİN KONUSU NEDİR?

İstanbul’da yaşayan Süreyya genç yaşta annesini ve babasını kaybetmiş hayatın ağır yükünü sırtlamış çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Ansızın karşısına çıkan Bursa’lı zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olup Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesi. İstanbul’da yetişmiş olan Süreyya özgürlüğüne düşkün, modern bir kadınken, Faruk ise modern görünümüne rağmen ailesine, gelenek ve görenekleri sıkı sıkıya bağlıdır.

 

Süreyya eve adımını atarken ev halkını yavaş yavaş tanıyacaktır. Herkesin tek hakimi olmak isteyen kayın validesi Esma hanım, tek işi genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, Kocasının her biri birbirinden sorunlu olan kardeşleri Fikret, Osman ve Murat ile boğuşurken Faruk ise hiç hesapta yokken ortaya çıkan sürpriz düşmanıyla baş etmek zorunda kalacaktır. Olaylar geliştikçe neredeyse 400 yıldır tüm haşmetiyle dimdik ayakta duran konak temellerinden sallanacak ve tüm aile bundan nasibini alacaktır.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Derin Analiz - 25.04.2017

Derin Analiz - 25.04.2017

Ağız kokusundan kurtulmanın yolları

Ağız kokusundan kurtulmanın yolları

70 milyon yıllık yumurta fosili

70 milyon yıllık yumurta fosili

PKK'nın neden Sincar'ı seçtiği belli oldu

PKK'nın neden Sincar'ı seçtiği belli oldu

En Çok Okunanlar