Kalp Atışı dizisinde Bahar'da büyük değişim!

Son bölümde Mehmet motorla yolda giderken Eylül’ün arabasına baktığı sırada trafik kazası geçirdi. Eylül hasta geçmişinden Mehmet’in hapiste kaldığını öğrendi. Bahar tam iyileşmeden çalışmaya başladı. Bahar ve hastalar asansörde kaldılar. O sırada fenalaşan bir adama Bahar müdahale etti. Asansördekilerden biri görüntüleri çekip, sosyal medyaya yükledi. Esma Eylül’e sürpriz doğum günü partisi hazırladı. Doğum günü için hazırladığı biber yeme oyununda Alp fenalaştı

  • 109
  • 7
  • 9
  • 2
  • 1
  • 1
x

Son bölümde Mehmet motorla yolda giderken Eylül’ün arabasına baktığı sırada trafik kazası geçirdi. Eylül hasta geçmişinden Mehmet’in hapiste kaldığını öğrendi. Mehmet’in ameliyatına Ali Asaf ve Eylül beraber girdiler. Bahar’ın babasının bir sonraki ameliyatı yapmasını istemeyen Eylül’ü Ali Asaf sakinleştirdi. Bahar tam iyileşmeden çalışmaya başladı. Bahar ve hastalar asansörde kaldılar. O sırada fenalaşan bir adama Bahar müdahale etti.  Asansördekilerden biri görüntüleri çekip, sosyal medyaya yükledi. Esma Eylül’e sürpriz doğum günü partisi hazırladı. Doğum günü için hazırladığı biber yeme oyununda Alp fenalaştı. 

Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz gece, Ali Asaf’ın Eylül’e çocukluğunu hediye etmesi için müthiş bir fırsat oluyor.

Bahar’ın geçirdiği kötü olay sonrası gösterdiği büyük değişim hem hastane hem de Ali Asaf tarafından olumlu karşılanır. Süleyman ve Sinan’ın, Ziyanur ile gerginliği de oldukça tehlikeli restleşmelere varmıştır. Eylül, hastanede karşılaşmalarının ardından, geçmişine gömdüğü babasının, tekrar hayatına girmek istemesinden oldukça rahatsız olur. Ali Asaf’ın sporcu bir hastası için, hastanede ilk kez gerçekleştireceği uyanık beyin ameliyatı, herkeste büyük ilgi uyandırır.

Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz gece ise, Ali Asaf’ın Eylül’e çocukluğunu hediye etmesi için müthiş bir fırsattır. İkisi arasında ki yakınlaşma Oğuz’un canını sıkarken, Ali Asaf ve Eylül bir ilki yaşarlar. Mehmet’in geçirdiği büyük motosiklet kazası Eylül’ü çok üzer. Ali Asaf kazanın ardından gerekli tüm müdahaleyi yaparken, tedaviye Sinan’ın karışması olayları çığırından çıkarır.

 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Fransa´da üst düzey bürokrattan göstericiye dayak

Fransa´da üst düzey bürokrattan göstericiye dayak

Oktar ve grubuna yönelik başsavcılıktan 16 sayfalık açıklama

Oktar ve grubuna yönelik başsavcılıktan 16 sayfalık açıklama