Kalp Atışı 8. bölüm fragmanı yayında! Kalp Atışı 7. bölüm izlendi

Kalp Atışı 8. Bölüm fragmanı izleyiciler tarafından heyecanla karşılandı. Başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı dizi seyirciler tarafından oldukça beğenildi. Kalp Atışı son 7. bölümde Mehmet motorla yolda giderken Eylül’ün arabasına baktığı sırada trafik kazası geçirdi. Eylül hasta geçmişinden Mehmet’in hapiste kaldığını öğrendi. Bahar tam iyileşmeden çalışmaya başladı. Bahar ve hastalar asansörde kaldılar. O sırada fenalaşan bir adama Bahar müdahale etti. Asansördekilerden biri görüntüleri çekip, sosyal medyaya yükledi. Esma Eylül’e sürpriz doğum günü partisi hazırladı. Doğum günü için hazırladığı biber yeme oyununda Alp fenalaştı. Tüm bunlar olurken Ali Asaf ve Eylül lunaparkta romantik dakikalar yaşıyorlardı. Kalp Atışı 8. Bölüm fragmanı ve Kalp Atışı 7. Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle.

  • 99
  • 7
  • 9
  • 2
  • 1
  • 1
x

Kalp Atışı 8. Bölüm fragmanı yayında. Kalp Atışı 7. Bölüm izleyici ile buluştu. Her Cuma 20.00’da ekranlara gelen dizinin başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan paylaşıyor. Oyuncu kadrosuna Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun gibi isimler yer alıyor. Kalp Atışı 7. Son bölümde Mehmet motorla yolda giderken Eylül’ün arabasına baktığı sırada trafik kazası geçirdi. Eylül hasta geçmişinden Mehmet’in hapiste kaldığını öğrendi. Mehmet’in ameliyatına Ali Asaf ve Eylül beraber girdiler. Bahar’ın babasının bir sonraki ameliyatı yapmasını istemeyen Eylül’ü Ali Asaf sakinleştirdi. Bahar tam iyileşmeden çalışmaya başladı. Bahar ve hastalar asansörde kaldılar. O sırada fenalaşan bir adama Bahar müdahale etti.  Asansördekilerden biri görüntüleri çekip, sosyal medyaya yükledi. Esma Eylül’e sürpriz doğum günü partisi hazırladı. Doğum günü için hazırladığı biber yeme oyununda Alp fenalaştı. Tüm bunlar olurken Ali Asaf ve Eylül lunaparkta romantik dakikalar yaşıyorlardı. Kalp Atışı 8. Bölüm fragmanı ve Kalp Atışı 7. Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle. Ayrıca son bölümde Ali Asaf ve Eylül beraber uyanık beyin ameliyatını gerçekleştirdiler. Milli okçunun titreyen elini eski haline getirdiler. Bu ameliyat canlı yayınla tüm dünya tarafından izlendi.

 

KALP ATIŞI 8. BÖLÜM FRAGMANI

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz gece, Ali Asaf’ın Eylül’e çocukluğunu hediye etmesi için müthiş bir fırsat oluyor.

Bahar’ın geçirdiği kötü olay sonrası gösterdiği büyük değişim hem hastane hem de Ali Asaf tarafından olumlu karşılanır. Süleyman ve Sinan’ın, Ziyanur ile gerginliği de oldukça tehlikeli restleşmelere varmıştır. Eylül, hastanede karşılaşmalarının ardından, geçmişine gömdüğü babasının, tekrar hayatına girmek istemesinden oldukça rahatsız olur. Ali Asaf’ın sporcu bir hastası için, hastanede ilk kez gerçekleştireceği uyanık beyin ameliyatı, herkeste büyük ilgi uyandırır.

 

KALP ATIŞI SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

 

Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz gece ise, Ali Asaf’ın Eylül’e çocukluğunu hediye etmesi için müthiş bir fırsattır. İkisi arasında ki yakınlaşma Oğuz’un canını sıkarken, Ali Asaf ve Eylül bir ilki yaşarlar. Mehmet’in geçirdiği büyük motosiklet kazası Eylül’ü çok üzer. Ali Asaf kazanın ardından gerekli tüm müdahaleyi yaparken, tedaviye Sinan’ın karışması olayları çığırından çıkarır.

KALP ATIŞI KONUSU

Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi... İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır!

 "KEŞKE SANA YOL GÖSTERECEK BİR ÖĞRETMENİN OLSA"

Genç beyin cerrahı Eylül; hastane acilini basan bir grup zorbaya iyi bir dayak çekerken bize de yıllar önce başlayan hikayesini anlatır. Defalarca okul değiştirmiş, öğretmenlerin uğraşmak istemediği, asi bir genç kızdır o. Babası son kovulduğu okuldan onu alıp, canını acıtana kadar dövdüğünde dahi tek göz yaşı dökmez. Oysa ki o gün tüm hayatı değişecek,  ona evini açan, Marmaris’te ufak bir pansiyon işleten babaannesinin duası bir mucizeyi getirecektir. “Keşke sana yol gösterecek iyi bir öğretmenin olsa” Olur da! Ali Asaf Denizoğlu , başarılı bir doktorken İstanbul’dan taşradaki bir okula öğretmen olarak neden geldiği bilinmez. Oysa o insanların hayatına bir kez dokunup her şeyi değiştirecek olağanüstü bir insandır.

Bu yeteneği Eylül’ü de uçurumun kenarından kurtarıp, başarılı bir cerrah yapacaktır. Ancak Eylül’le arasındaki o özel duygunun çok geç farkına varır ve gitmesine izin verir. İki aşık -evet ne kadar inkar etse de Eylül de aşık olmuştur Ali Asaf’a- ayrılmış ve yıllar sonra iki doktor olarak tekrar karşılaşacaklardır. Hayata yenik başlayan, öfkesi dışında hiçbir şeyi olmayan bir kızın bir cerrah olarak hayata meydan okuma hikayesidir bu. Aynı zamanda ona bu cesareti verecek olan bir erkeğin! Elini tutan ve başarabilirsin diyen bir yol göstericinin. Hepimizin tüm kalbimizle hayatımızda olmasını istediğimiz o kişi Eylül gibi bizim de hayata olan umutlarımızı hep ayakta tutacaktır. Elbette aşkla beraber...

KALP ATIŞI OYUNCULARI

Eylül Erdem Öykü Karayel kimdir

Beyin Cerrahı... İşinde hep sonuca yönelik, yemeden, uyumadan, yorulmadan ne gerekiyorsa yapabilecek, işkolik bir karakter. Hayata ve problemlere bakışı hep orijinal, çözümleri hep yaratıcı.  Hayata karşı öfkeli ve öfkesini hep yumruklarından çıkartıyor. Aşkın zayıf insanlara göre olduğunu düşünüyor.

Öykü Karayel, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk televizyon macerası Kuzey Güney dizisinde Cemre karakteriyle oldu. Karayel şimdi Show TV’nin yeni dizisi ‘Kalp Atışı’nda genç beyin cerrahı Eylül karakterini canlandırıyor.

 Ali Asaf Denizoğlu Gökhan Alkan kimdir

Yakışıklı, karizmatik. Hem beyin cerrahı, hem biyoloji hocası. Dünyayı aydınlatan gülümsemesiyle, huzur ve güven veren bir adam. Aşkın beynin tercihi olduğuna inanıyor. Eylül onun hiç beklemediği, daha önce hiç görmediği şekilde etkilendiği tek kız. Onun gizli kalmış ürkek, kimsesiz, sevgisiz yanını görüp, bu ilgi ve sevgi açlığını gidermek için elinden geleni yapıyor. Pelesenk lafı; “Kim bilir...”

Gökhan Alkan, Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği Lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret - Pazarlama ön lisans bölümlerini bitirdi. Üniversite yıllarında tiyatro ve müzik üzerine çalışmalar yaptı.

Şimdi Kalp Atışı dizisinde Ali Asaf Denizoğlu karakterini başarıyla canlandırmaktadır.

Oğuz Dağçakrak Ali Burak Ceylan kimdir

Hastanenin başarılı beyin cerrahı. Alanında Ali Asaf’ın en dişli rakibi. Yenilgiye asla tahammülü yok. Az kişiyle samimi olan, sadece kendisinden güçsüz; ezebileceği, kontrol edebileceği insanları yakınında tutan bir karakter. Eylül’ün dikbaşlılığı, ukalalığı ilgisini çekiyor. İlgilendiği kadının Ali Asaf’a yakın duruşu onu huzursuz ediyor, adama karşı hırslandırıyor.

Ali Burak Ceylan 14- 16 yaşında Demir sporda Başarılı bir güreşçiydi.geçirdiği rahatsızlık yüzünden Güreşi bıkratı ve hemena ardından binicilik sporuna başladı. Üniversiteyide atlar üzerine okumayı tercih etti ve KAÜ Atçılık ve Antrenörlüğü bölümünü bitirdi. Ali Burak Ceylan, Show TV'nin yeni dizisi Kal Atışı'nda, hastanenin başaralı Beyin Cerrahı Oğuz Dağçakrak karakterine can veriyor.

Bahar Tunç Ege Kökenli kimdir

Eylül’le aynı lisede okuyan kasabanın en ünlü ailesinin alımlı kızı. Aynı zamanda okulun en popüleri. Hocası Ali Asaf’a hayran. Çok zeki değil ama çok çalışkan ve hırslı bir kız. Yeri geldiğinde insanları kolayca kullanan biri. Eylül ile iyi arkadaş olabilecekken, hep gördüğü ilgiyi kıskanmış, çekememiş, ters düşmüş. Eylül’ün varlığından şikayetçi.

Ege Kökenli, 4 yaşında anasınıfında tiyatro ile tanıştı. Çocukluk yıllarını Kırklareli'de basketbol, bale, atletizm ve halkoyunları ile geçirdi. Lise için İstanbul'a geldi, lise eğitimini Fransızca gören Ege Kökenli; 5 sene boyunca fransızca tiyatro ekibinde aktif olarak çalıştı. Kalp Atışı'nda Bahar Tunç karakterini canlandırmaktadır.

Selim Can Fatih Dönmez kimdir

Ali Asaf’ın birlikte çalışmış olduğu eski doktor arkadaşı. Hastane jargonuyla abisi. Ağırbaşlı, klasik olarak tanımlanacak biri. Ukala. Parmaklarının sihirli olduğuna inanıyor özellikle ameliyatlarında. Ali Asaf’ın  doktorluğu bırakıp, gitmiş olmasını asla kabullenemiyor, kaybettiği yıllar için ona hep kızgın. Ama hep yanında. Yardımsever, bir doktor olarak da insan olarak da. İmkansız aşklar beyinden sonra onun uzmanlık alanı. Eylül’e duyduğu bağlılığı kendisi bile tanımlayamıyor.

İlkokuldan itibaren oyunculuğa ilgi duydu. İlk ve orta öğrenimini Kuşadası'nda tamamladı. Daha sonra Ankara Üniversitesi DTCF'de Latin Dili ve Edebiyatı okudu ama yarım bırakarak Akademi İstanbul Tiyatro Bölümünde oyunculuk okudu. 2002 de Işıl Kasapoğlu ve akademiden arkadaşlarıyla birlikte Semaver Kumpanya'nın kuruluşunda görev aldı.

Esma Sancak Burcu Türünz kimdir

Lisenin iyi niyetli, saf, samimi kendine has kızı. Aklından hiç kötülük geçmiyor. Derdi popüler insanlar arasında kabul görmek. Aşağılansa da bunu görmezden geliyor. Eylül’ün en yakın arkadaşı. Tezcanlı heyecanlı. Hep güleryüzlü ve mutlu.

Burcu Türünz mimar olan bir annenin ve inşaat mühendisi olan bir babanın ikinci çocuğudur ve down sendromlu bir abisi vardır. Türünz, Kalp Atışı’nda Eylül’ün yakın arkadaşı Esma karakterini canlandırıyor.

Doktor Sinan Tunç Hakan Gerçek kimdir

Bahar’ın doktor babası... Kendisi gibi doktor olan babasının gölgesinde kalmış biri... Baba oğul hastanenin hissedarlarından. Ziyanur’un elinden yönetimi almak için her türlü hileyi yapmaya hazır, sahtekar. İstanbul’a taşınmak için kızını istemediği bir hayale sürüklemiş. Hatasını kolay kolay kabul etmeyen biri. Öfke kontrolü yapamıyor.

1988’de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdikten sonra 1988-1990 yılları arasında Müşfik Kenter'in asistanlığını yaptı. 2009 yılında kendi tiyatrosu Tiyatro Gerçek'i kurdu ve halen devam etmektedir.

Alp Sungur Selahattin Paşalı kimdir

Hastanenin en yakışıklı doktoru. Sosyal medyada da fenomen olmuş bir tip. Doktorluk dışında, modellik yapıyor.  Bu sayede okuyabilmiş. Çok kişinin takip ettiği bir blogu var. Oldukça sosyal bir parti boy. Sınırları çiğnemek, eğlence uğruna limitleri zorlamak, ona göre. Sırf onunla tanışmak için hasta taklidi yapıp gelen kız hayranları var.

On dört yaşında Darüşafaka Spor Klubü'ne transfer olan Paşalı, altyapı boyunca basketbol takım kaptanlığı yapmıştır. Ardından Budapeşte'de Sanat Yönetimi okuyarak gözünü ve vizyonunu genişletmiştir. Son iki yıldır Craft Atölye'de oyunculuk eğitimi almaktadır.

Fatih Yılmaz Barış Aytaç kimdir

Hastanede Genel Cerrahi asistanı... Yaş olarak diğerlerinden büyük olsa da Tus sınavında en geç başarılı olan. Grubun net olarak baskın hiçbir duruşu olmayan karakteri. Bir gün kapitalist, bir gün rasyonalist olabiliyor.  Ailesinin zoruyla doktor olmuş, asla idealist değil.

 

Barış’ın oyunculuğa olan tutkusu TED Ankara Koleji'nde okuduğu yıllarda başlamıştır. Daha sonrasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünü kazanıp eğitimini tamamladıktan sonra mesleki kariyerine yavaş yavaş adım atmıştır.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
İngiltere: AB, Türkiye'yi tehdit eden bu girişime karşı çok sert yanıt vermeli

İngiltere: AB, Türkiye'yi tehdit eden bu girişime karşı çok sert yanıt vermeli

2. Dünya Savaşı'ndan sonra unutulan 28 kilometrelik savaş tüneli bulundu

2. Dünya Savaşı'ndan sonra unutulan 28 kilometrelik savaş tüneli bulundu

Yeni taşındıkları evdeki gizli bölmeden servet çıktı

Yeni taşındıkları evdeki gizli bölmeden servet çıktı

Tarihin en büyük uçak gemisi sahneye çıktı

Tarihin en büyük uçak gemisi sahneye çıktı