Kanatsız Kuşlar 35.yeni bölüm fragmanı izle Kanatsız Kuşlar 34.son bölüm izleme linki ATV’de

Kanatsız Kuşlar 35.yeni bölüm fragmanı izle Kanatsız Kuşlar 34.son bölüm izleme linki ATV’de! Ekranların sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı ve Kanatsız Kuşlar son bölüm izleme linki araştırılıyor. ATV’nin reyting rekoru kıran dizisi Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Kanatsız Kuşlar dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Muzaffer, çocuklara ve Nefise'ye sonuna kadar sahip çıkarak, tam bir aile olma yolunda evinin kapılarını sonuna kadar açtı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun - Serkan İpekören'in üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. Peki Kanatsız Kuşlar son bölümde neler yaşandı? Kanatsız Kuşlar’ın yayınlanan fragmanında Zeynep ve Onur arasındaki ilişki resmiyete varıyor. Baş başa bağ evine giden çiftten Onur, Zeynep’e ‘’ artık karım olmanı’’ istiyorum diyor. Bunun ardından Zeynep mutluluktan uçarken , çift olacaklardan habersizdir. Kanatsız Kuşlar 34.bölümde neler oluyor? Ailede mutluluk rüzgarları eserken Onur'un sebep olduğu kaza ile ilgili endişeleri vardır. Etrafa belli etmese de Onur'un endişeleri yersiz değildir ve onu zor günler beklemektedir. İşte sevilen dizi Kanatsız Kuşlar 35.yeni bölüm fragmanı izle Kanatsız Kuşlar 34.son bölüm izleme linki ATV’de! Detayları haberimizde.

  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Kanatsız Kuşlar 35.yeni bölüm fragmanı izle Kanatsız Kuşlar 34.son bölüm izleme linki ATV’de! Milyonları ekrana kilitleyen Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Kanatsız Kuşlar son bölümde izleyici şoke olmuştu. Peki Kanatsız Kuşlar son bölümde neler oldu? Evden gelen seslerden dolayı korkan Zeynep, sesin kaynağını aramaya çalışırken Ahmet de gizleniyor. Ahmet’in ne amaçla eve girdiği ve ne yapacağı bilinmezken; Zeynep karanlıkta gördüğü şeyden dolayı çok korkuyor. Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü Kanatsız Kuşlar yeni bölümde Tuba, hayatındaki bütün mutsuzlukların sebebi olarak gördüğü Nefise ve çocuklarından intikam almaya kararlıdır. Ama en büyük hesaplaşması Azime'yle olacaktır. İşte reyting rekoru kıran Kanatsız Kuşlar 35.yeni bölüm fragmanı izle Kanatsız Kuşlar 34.son bölüm izleme linki ATV’de!

 

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Muzaffer, çocuklara ve Nefise'ye sonuna kadar sahip çıkarak, tam bir aile olma yolunda evinin kapılarını sonuna kadar açar. Azime ve Nefise için ise yolun sonuna gelinmiştir artık. Herkesten gizledikleri, baba oğulun aynı evde, habersizce yaşamaya başlayacak olması yeni sorunları getirmektedir.

Bütün bunlar olurken Tuba, hayatındaki bütün mutsuzlukların sebebi olarak gördüğü Nefise ve çocuklarından intikam almaya kararlıdır. Ama en büyük hesaplaşması Azime'yle olacaktır.

Ailede mutluluk rüzgarları eserken Onur'un sebep olduğu kaza ile ilgili endişeleri vardır. Etrafa belli etmese de Onur'un endişeleri yersiz değildir ve onu zor günler beklemektedir. İfade vermeye gideceği gün, geride kalanları da hesaplaşmaların en büyüğü beklemektedir.

 

KANATSIZ KUŞLAR 35.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

KANATSIZ KUŞLAR 34.BÖLÜM 1.FRAGMANI

 

 

KANATSIZ KUŞLAR 34.BÖLÜM 2.FRAGMANI

 

 

 

Kanatsız Kuşlar 33. Bölüm özeti

Kanatsız Kuşlar son bölüm izleme linki 

Kanatsız Kuşlar’ın yayınlanan fragmanında Zeynep ve Onur arasındaki ilişki resmiyete varıyor. Baş başa bağ evine giden çiftten Onur, Zeynep’e ‘’ artık karım olmanı’’ istiyorum diyor. Bunun ardından Zeynep mutluluktan uçarken , çift olacaklardan habersiz. Ahmet çiftin peşini bırakmamaya kararlı olduğu için bağ evine kadar takip ediyor. Bağ evinden ayrılan Onur’un gitmesini fırsat bilen Ahmet, eve gizlice giriyor. Evden gelen seslerden dolayı korkan Zeynep, sesin kaynağını aramaya çalışırken Ahmet de gizleniyor. Ahmet’in ne amaçla eve girdiği ve ne yapacağı bilinmezken; Zeynep karanlıkta gördüğü şeyden dolayı çok korkuyor.

Nefise ise yine Kemal ile karşı karşıya geliyor. Kemal bir şans istediği Nefise’yi ikna edemezken; Nefise ‘’ artık hayatında hiçbir erkeği istemediğini’’ söylüyor. Azime ise yeğenin çevresinde olan erkeklerin hiç birine yüz vermemesine çok kızıyor. Azime en sonunda sinirlenerek ‘’ fazla naz aşık usandırır’’ diyerek tüm adamları elinden kaçıracağını söylüyor.

Muzaffer ise Nefise’nin çocuklarına babalık yapma işini çok seviyor. Aysun’un kişisel ihtiyaçlarını gidermede yardımcı olurken, ikizler Emre ve Cemre’nin de kavgalarını ayırıyor. Muzaffer babalık mesleğini iyi bir biçimde yürüttüğünü düşünerek mutlu oluyor. Fakat şirketin yönetimiyle ilgili kardeşi Onur ile çatışmaya düşüyor.

 

 

Kanatsız Kuşlar Dizi Konusu

ATV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden beri ilgi ile izlenen Kanatsız Kuşlar dizisi ; bir annenin çocuklarına maddi manevi sahip çıkma mücadelesini anlatıyor. Kocası gittikten sonra tek başına kalan Nefise, 4 çocuğuna hem çalışıp hem de annelik yapmaya çalışırken yaşadıkları ekranlara geliyor. Gerçek hayattan kesitlerin bolca bulunduğu dizide; verilen geçim mücadelesi izleyicileri de hüzünlendiriyor. Zorlukların ancak aile olarak bir arada kalarak aşılacağını bilen Nefise’nin , umutla hayata bağlanma mücadelesi Kanatsız Kuşlar dizisiyle her hafta ekranlar gelip izleyiciyle buluşuyor.

 

Kanatsız Kuşlar Oyuncuları

Emre ( Emir Özden ) : Nefise’nin ikizlerinden erkek olan Emre, aslında onu en çok üzen çocuklarından biridir. Deyim yerindeyse Nefise’nin baş belasıdır. Oldukça kıskanç ve korumacı olan Emre annesini tüm erkeklerden kıskanır. Ayrıca çok saf olduğundan insanlara çabuk kanar ve başına türlü belalar getirir. Nefise sürekli Emre’nin başına getirdiği belaları çözmekle uğraşır.

Cemre ( Gizem Güneş ) : Nefise’nin ikizlerinden kız olan ise Cemre’dir. İkizlerin birbirine benzeme özelliğinden olsa gerek, Cemre de annesini çok uğraştırır. Sürekli isyan eden, hiçbir şeyden memnun olmayan bir yapısı olan Cemre’nin tek derdi zengin olmaktır. Sürekli olarak et yiyemediğinden yakınan Cemre annesini çok mutsuz eder.

 

Aysun ( Eliz Neşe Çağın ) : Nefise’nin en küçük kızıdır. Keni halinde kimseye zararı olmayan Aysun, annesinin tek umududur. Nefise kızı Aysun’un geleceği için çabalar.

 

Seda Türkmen ( Tuba ) : Muzaffer Bey’in uzatmalı sevgilisi olan Tuba aynı zamanda Muzaffer’in firmasının reklam yüzüdür. Güzel, havalı ve entrikacı bir kadındır. Nefise’nin hayatlarına girmesiyle kötülük dolu bir kadına dönüşür. Muzaffer’den gizlediği oğlunu açığa çıkarmamak, işini kaybetmemek ve Muzaffer’in gözünden düşmemek için türlü türlü oyunlar oynar.

 

Ahmet Varlı ( Ahmet )

Zeynep’in mahalleden arkadaşı olan Ahmet uzun yıllardır onu seviyordur. Fakat Zeynep onu arkadaş olarak gördüğü için hiçbir zaman açılamamıştır. Zeynep ve kardeşlerine maddi manevi destek olan Ahmet, Onur’un hayatlarına girmesi ile bambaşka bir adama dönüşür. İyi kalpli ve Zeynep’e masum duygularda aşık olan Ahmet; Onur’un sevdiği kadını elinden almasından sonra kötü ve zararlı bir adam olur.

 

Deniz Bolışık (Nefise)

Daha önceden Kırlangıç Fırtınası, Aşkın Bedeli, Canan, Nazlı Yarim, Eşref Saati ve Kırık Kanatlar gibi dizilerde izlediğimiz başarılı oyuncu Deniz Bolışık, 31 Temmuz 1982 yılında Ankara’da doğmuştur. Türk oyuncu eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda aldıktan sonra Kırık Kanatlar dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.

 

Ümit Kantarcılar (Onur)

10 Ekim 1987 Antalya doğumlu Türk oyuncu Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2006 yılında İki Aile dizisi ile oyunculuğa başlayan deneyimli oyuncu daha sonra sırası ile Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Pis Yedili, Şehrin Melekleri ve Kaçın Kurası gibi dizilerde rol almıştır.

 

Melis Tüzüngüç (Zeynep)

4 Ekim 1994 İstanbul doğumlu genç oyuncu kariyerine Gökhan Özen’in de rol aldığı Yıldız Masalı dizisinde başlamıştır. Ardından rol aldığı Harem dizisi ile ekranlarda beğenilen güzel oyuncu en son Baba Candır dizisinde 3 sezon geçirmiştir.

 

Servet Pandur (Azime)

27 Mart 1970 Bergama doğumlu Türk oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 8 sezon rol aldığı Unutma Beni dizisiyle ün kazanan başarılı oyuncu Fatmagülün Suçu Ne?, Yılanların Öcü ve İçimdeki Fırtına gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

 

Fatih Al (Muzaffer);

Türk oyuncu 12 Eylül 1976 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2006 yılında Sihirli Annem dizisi ile oyunculuğa başladıktan sonra rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ekranlarda tanındı. 2014 yılında Not Defteri kadrosunda yer almıştır. Aynı zamanda Yaprak Dökümü dizisinde Tahsin karakterine hayat vermiştir.

 

Yusuf Baymaz (Suat);

5 Kasım 1989 Adana Seyhan doğumlu Türk oyuncu rol aldığı Fatih Harbiye dizisi ile ekranlarda tanınmıştır.

 

Emir Özden (Emre)

21 Ekim 1995 İstanbul Üsküdar doğumlu genç oyuncu, Kadir Has Üniversitesi öğrencisidir. 2014 yılında Not Defteri dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan genç oyuncu aynı sezon Poyraz Karayel dizisinde rol almıştır. En son rol aldığı Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde ki performansı ile ekranlarda tanınan genç oyunu gelecek vaad edilenler arasında yer alıyor.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Kahraman Ömer Halisdemir´in son görüntüleri

Kahraman Ömer Halisdemir´in son görüntüleri

Basit malzemelerle öldüren silah ürettiler

Basit malzemelerle öldüren silah ürettiler

Fizik kurallarına adeta meydan okudular

Fizik kurallarına adeta meydan okudular

Gerçeğinden ayırt edilemiyor

Gerçeğinden ayırt edilemiyor