Meryem 20.bölüm fragmanı yayınlandı Meryem 19.son bölüm izleyicisini heyecanlandırdı

Meryem 20.bölüm fragmanı ve Meryem son 19.bölüm izleme linki izleyiciler tarafından araştırılıyor. Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Meryem sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dizi severleri ekran başına kilitliyor. Meryem dizisi fragmanları ve son bölüm özeti merak ediliyor. Meryem 20.bölüm fragmanı yayınlandı. Meryem 19.bölüm dün akşam saat 20.00’da Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Heyecan ve aşk dolu bölümleriyle Meryem dizisi izleyicinin gönlünde taht kuruyor. Meryem son bölümde; Meryem’e duygularını açıklayan Savaş, istediği karşılığı alamaz. Meryem’in de kendisinden hoşlandığını öğrenen Savaş, aralarındaki duvarların kalkması için her şeyi yapmaya hazırdır. Oktay’ın her fırsatta Meryem’e zarar verdiğini düşünen Savaş, buna bir dur demeye hazırlanır. Meryem dizisi doludizgin izlenmeye ve heyecan dolu bölümleriyle ekrana kilitlemeye devam ediyor. İşte merakla beklenen Meryem dizisi 20.bölüm fragmanı ve Meryem son 19.bölüm izleme linki haberimizde…

  • 22
  • 1
  • 1
  • 2
  • 1
  • 1
x

Meryem 20.bölüm fragmanı ve Meryem dizisi son bölüm izleme linki izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Meryem 20.bölüm fragmanı henüz yayınlamadı. Meryem 19.bölüm fragmanı heyecanlandırdı. Meryem soluksuz izlenen Kanal D dizisi olmanın dışında ünlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesi ile sevenleri tarafından ilgiyle takip ediliyor. Meryem her yeni bölümü doludizgin devam ediyor. Meryem son bölümde; Oktay yolun sonundadır artık… Savaş’ın öfkesi, ona karşı giderek artmaktadır. Meryem sırrının yükünden kurtulmaya karar vermiştir. Savaş, aylardır peşinde koştuğu sırrın aslında Meryem ile aralarına örülecek duvar olduğundan habersizdir. Meryem ise sırrı ortaya çıktığında Savaş’ın onu affetmeyeceğini bile bile Oktay’ı adalete teslim etmeye kararlıdır; ancak Savaş’ın katil olmasını da Oktay’ın ölmesini de istemez. İşte merak edilen Meryem 19. bölüm izleme linki ve Meryem yeni 20.bölüm fragmanıhaberimizde sizlerle…

 

MERYEM 20.BÖLÜM FRAGMANI 

 

 

MERYEM 19.BÖLÜMDE NELER OLDU?

İzinsiz başka bir eve girdiği için hapse atılan Savaş, çıkar çıkmaz intikam için Oktay ile hesaplaşıyor!

Meryem ile Savaş'ın yakınlığından rahatsız olan Oktay, onları ayırabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Meryem'i adeta takıntı haline getiren Oktay, bu uğurda gözünü bir kez bile kırpmadan her türlü kötülüğü de yapmaya hazırdır. Savaş, Gülümser ile ilgili gerçekleri Meryem'e, Oktay ve annesinin söylediğini öğrenir. Oktay'ın annesiyle yüzleşmek isteyen Savaş, evine gider ve Oktay ile karşı karşıya gelir. Oktay ise annesinin evine giden Savaş'ı silahla durdurmak ister.

 

 

MERYEM SON 18.BÖLÜM ÖZET

Daha fazla gerçekleri saklamak istemeyen Meryem, kaza gecesi tüm olanları anlattığı bir video çeker. Bu videodan haberdar olan Oktay, köşeye sıkıştığını anlar ve harekete geçmeye hazırlanır. Zira bu videonun ortaya çıkması, Oktay’ın sonu olacaktır. Meryem, Savaş’ın zarar görmemesi için çektiği bu videoyla önemli bir adım atar.
 
Meryem’e duygularını açıklayan Savaş, istediği karşılığı alamaz. Meryem’in de kendisinden hoşlandığını öğrenen Savaş, aralarındaki duvarların kalkması için her şeyi yapmaya hazırdır. Oktay’ın her fırsatta Meryem’e zarar verdiğini düşünen Savaş, buna bir dur demeye hazırlanır.
 

MERYEM DİZİSİ KONUSU

Başrol karakteri Meryem Akça otoyol girişlerinde memur olarak çalışan herkes tarafından sevilen alçak gönüllü bir kadındır. Ayrıca işi dışında babasının fırınında hamur işleriyle uğraşmaktadır. Meryem karakterinin bir de sevgilisi var adı Savcı Oktay. Sevgilisiyle birlikte evlilik planları yaparken onun yaptığı trafik kazasını üstlenen saf ve temiz bir kadın olan Meryem'in adı katile çıkar ve başına ummadık belalar açar.

 

MERYEM OYUNCU KADROSU

 

 

Furkan Andıç (Savaş)

 

26 yaşındaki İstanbul doğumlu yıldızı parlayan oyuncu Bilgi Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon programcılığı bölümünü bitirmiştir. Annesi Boşnak, babası ise Trabzon'ludur, 3 erkek kardeşin ortancısıdır. Umutsuz Ev Kadınları, Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak Tatlı İntikam dizisinde Sinan karakterine hayat vermiştir.

 

Ayça Ayçin Turan (Meryem Akça)

25 ocak doğumlu 24 yaşındaki güzel oyuncu 1.67 boyunda 48 kilodadır. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. Karagül dizisinde Ada Şanverdi karakterine hayat vermiştir. Sevimli Tehlikeli filminde Şükrü Özyıldız'la başrolleri paylaşmıştır.

 

Serenay Aktaş (Burcu Komiser)

1 Ekim 1993 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu aynı zamanda profesyonel futbolcudur Beşiktaş'ın kadın futbol takımında forvet oynamaktadır. Survivor 2014'te yarışmıştır. Survivor All Star yarışmasında da yer almıştır. Kaçak Gelinler, Acil Aşk Aranıyor, Muhteşem Yüzyıl, Kanıt, Yahşi Cazibe ve Rengarenk gibi dizilerde rol almıştır.

 

 Açelya Topaloğlu (Derin)

19 Kasım 1986 İzmir doğumlu genç oyuncu Anadolu Ateşi dans grubunda yer almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nden mezun olmuştur. Arka Sokaklar, Eve Düşen Yıldırım, Kaçak Gelinler gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak İnadına Aşk dizisinde Defne'yi canlandıran oyuncu büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

 

 Cemal Toktaş (Savcı Oktay)

14 Ocak 1983 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Nergis Öztürk ile evlidir. Sıla, Adını Sen Koy, Dokorlar, Böyle Bitmesin ve Yılanların Öcü gibi dizilerde rol bulmuştur.

 

Uğur Demirpehlivan (Gülümser)

1 ocak 1963 doğumlu başarılı oyuncu 1.67 boyunda ve 78 kilodadır. Çilek Kokusu dizisinde Emel karakterine hayat vermiştir. Güzel Köylü dizisinde Ayten karakterine hayat vermiştir. Fatih Barbiye, Bir Çocuk Sevdim, Üvey Aile, Baba Ocağı rol aldığı diğer bazı dizilerdir.

 

Mutlu Güney (Arif Akça)

1 ocak 1954 Kayseri  doğumlu oyuncu 1.80 boyunda ve 80 kilodadır. Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Lisans bölümü mezunudur. Aramızda Kalsın dizisinde Cemal karakterine hayat vermiştir. Son olarak Acı Aşk dizisinde rol almıştır.

 

Bestemsu Özdemir (Beliz)

1992 İstanbul doğumlu 23 yaşındaki yetenekli oyuncu 54 kiloda 1.74 boyundadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Moda bölümünden mezundur. Saçları kestane tonundadır veoğlak burcudur. İlk olarak oyunculuk deneyimine Sakarya Fırat dizisinde başlamıştır. Kara Para Aşk dizisinde Nilüfer karakterini canlandırmıştır.

 

Uğur Çavuşoğlu (Yurdal)

12 Mart 1967 Artvin doğumlu oyuncu Karadeniz Teknik Üniversitesi fizik bölümünü tamamlamıştır. Daha sonra Bilkent Üniversitesi'nde Sahne sanatları tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Beni Unutma, Parmaklıklar Ardında, Dürüye'nin Güğümleri, Umutsuz Ev Kadınları ve Osmanlı Tokadı gibi dizilerde rol oynamıştır.

 

Kenan Acar (Güçlü)

6 mart 1990 İzmir doğumlu genç ve yakışıklı oyuncu 1.91 boyunda ve 80 kilodadır. Balık burcu olan oyuncu İzmir Bornova Lisesi'nden mezun olduktan sonra New York State Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Medcezir dizisinde Murat karakterine hayat vermiştir. Gamsız Hayat ve Cesur Yürek gibi dizilerde rol oynamıştır.

 

Sema Öztürk (Tülin)

23 temmuz 1977 İstanbul doğumlu oyuncu ilk olarak Karamel dizisinde oyunculuk yapmıştır. Ayrılsak da Beraberiz, Melekler Adası ve Hacı gibi dizilerde rol oynamıştır. 1.72 boyunda ve 54 kilodadır. Kara Melek, karadayı, Ruhsar, Kurtlar Vadisi, Avrupalı ve Deli Dumrul gibi projelerde yer almıştır.

 

 

 

Ayten Uncuoğlu (Nurten)

24 Mayıs 1946 Eskişehir doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya bölümünden meuzn olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini Çılgın Bediş dizisi ile yaşamıştır. Kavak Yelleri dizisinde Mine karakterinin annesi rolünde oynamıştır. Dadı, 20 Dakika, Aliye, Haziran Gecesi, Eve DÖnüş gibi dizilerde rol oynamıştır.

 

Beste Kanar (Naz Sargun)

1991 Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu olan oyuncu Kim Milyoner Olmak ister'de yarışmış 4. soruda elenmiştir. 1.66 boyunda ve 54 kiloda olan oyuncu terazi burcudur ve yeşil gözleriyle dikkatleri çekmiştir. Oyuncu ilk deneyimini Hanım Köylü dizisinde yaşamıştır.

 

Gülden Avşaroğlu (Selma)

1980 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdar Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimini almıştır. 1.70 boyunda ve 64 kiloda olan oyuncu Cümbür Cemaat Aile, Alacakaranlık, Ey Aşk Nerdesin ve İlişki Durumu Karışık gibi projelerde yer almıştır.

 

 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ABD'yi bu hukuk dışı adımdan dönemeye davete ediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ABD'yi bu hukuk dışı adımdan dönemeye davete ediyoruz

Bayern - Beşiktaş için sürpriz sözler

Bayern - Beşiktaş için sürpriz sözler

Sınırları zorlayan dilencilik taktiği

Sınırları zorlayan dilencilik taktiği

Uzaydan gelen virüs Dünya’yı yok edecek

Uzaydan gelen virüs Dünya’yı yok edecek