Payitaht Abdülhamid 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1’in ilgiyle takip edilen tarih dizisi Payitaht Abdülhamid 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

  • 31
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

24 Mart akşamı Payitaht Abdülhamid son bölüm izleyenler, Payitaht Abdülhamid yeni 6. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Abdülhamid döneminin anlatıldığı tarihi dizide bu hafta, Damat Mahmud Paşa’nın hainliği ortaya çıktı. Ömer ise Sultan’ın emriyle gizli bir göreve çıktı ancak Ömer’in önüne beklemediği engeller çıktı.

Payitaht Abdülhamid 6. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. TRT 1’in tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid son bölüm 24 Mart akşamı TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluştu. Son bölüm ardından gözler, Payitaht Abdülhamid yeni 6. bölüm fragmanı için çevrildi. Damat Mahmud Paşa’nın hainliğinin ortaya çıktığı ve Ömer’in gizli görevde tehlikeye girdiği son bölüm nefes kesti. Payitaht Abdülhamid 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 31 Mart Cuma akşamı TRT 1’de olacak. Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt, İbrahim Kendirci’li oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizideki gelişmeler ilgi çekici olmaya devam ediyor. 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI  

 

 

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sultan Abdülhamid, Melike üzerinden kurduğu oyunla Damat Mahmud Paşa’nın hainliğini ortaya çıkardı. Şimdi sırada ihanet edenden hesap sorma vaktidir. Sultan bir yandan Mahmud Paşa’dan hesap soracak, bir yandan da düşmanın kurmaya çalıştığı oyunlarını başlarına geçirecektir. Seniha Sultan, Bidar Kadın’ın kendisine gösterdiği gerçekle köşeye sıkışmıştır.

Haremde Mahmut Paşa’nın bıçakladığı kızın yaşıyor olması, Seniha’nın elini koluna bağlamıştır. Bir çıkış yolu bulmak zorundadır. Aksi halde ailesini büyük bir tehlike beklemektedir. Theodor Herzl, Emanuel Karaso ile birlikte İstanbul’a gelecek ve Sultan'a karşı bizzat kendisi mücadele edecektir. Onun bu bomba gibi gelişi, Sultan’ı can damarından vuracak büyük bir sorunu da beraberinde getirecektir! Ömer, Sultan'ın emriyle büyük bir takibin peşindedir… Fakat işler sandığı kadar kolay olmayacaktır.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD KONUSU

Osmanlı İmparatorluğu'nun var olma mücadelesinin tarihe damgasını vurduğu ve 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı “Payitaht Abdülhamid” dizisi dev kadrosu ve ES Film imzasıyla TRT1 ekranlarında...

Payitaht Abdülhamid; Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihin en çok merak edilen, en çok tartışılan ve dünyanın manipülasyon hamleleriyle gözünü Osmanlı topraklarına diktiği dönemde tahta çıkarak, 33 yıl gücü ve zekasıyla İmparatorluğu var gücüyle ayakta tutan Sultan Abdülhamid Han’ın son 13 yıllık Padişahlık Dönemini, ES Film imzasıyla TRT ekranlarına taşıyor. “Payitaht - Abdülhamid”, II. Abdülhamid Han'ın bu son 13 yıllık döneminde meydana gelen olaylar çerçevesinde Batılı devletler “yeni yüzyılı” kendileri için dizayn etmeyi arzularken, karşılarına dikilen yürekli adamın hikâyesi seyirciye aktarılıyor.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Hyundai´nin farklı otomobili Kona´yı test ettik

Hyundai´nin farklı otomobili Kona´yı test ettik

Çin yapay Güneş geliştiriyor

Çin yapay Güneş geliştiriyor

Bilgisayar parçalarından altın çıkardı

Bilgisayar parçalarından altın çıkardı

Mehmetçik'ten 'nefes kesen' tatbikat

Mehmetçik'ten 'nefes kesen' tatbikat

En Çok Okunanlar