Payitaht Abdülhamid'de Abdülhamid planları alt üst ediyor

Payitaht Abdülhamid son bölümde Parvus sahte kimliğiyle Abdülhamid’i istediği şekilde yönlendireceğini sanırken, Abdülhamid akıllıca hamlelerle planlarını alt üst eder. Mahmut’un kendini aklamak için çevirdiği Oyun önce Selim’i, ardından Seniha’yı bir kıskaca sokar. İkili dürüstlük ve sadakat sınavında ağır bir seçimle karşı karşıya kalır.

  • 5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Payitaht Abdülhamid son bölümde Parvus sahte kimliğiyle Abdülhamid’i istediği şekilde yönlendireceğini sanırken, Abdülhamid akıllıca hamlelerle planlarını alt üst eder. Mahmut’un kendini aklamak için çevirdiği Oyun önce Selim’i, ardından Seniha’yı bir kıskaca sokar. İkili dürüstlük ve sadakat sınavında ağır bir seçimle karşı karşıya kalır. Kemalettin’in Abdülhamid’le konuşmasını bekleyen Hatice’nin hayallerini, bir tokatla yerle bir eder.

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 21. BÖLÜM FRAGMANI

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜM ÖZETİ

Parvus sahte kimliğiyle Abdülhamid’i istediği şekilde yönlendireceğini sanırken, Abdülhamid akıllıca hamlelerle planlarını alt üst eder.

Mahmut’un kendini aklamak için çevirdiği Oyun önce Selim’i, ardından Seniha’yı bir kıskaca sokar. İkili dürüstlük ve sadakat sınavında ağır bir seçimle karşı karşıya kalır. Kemalettin’in Abdülhamid’le konuşmasını bekleyen Hatice’nin hayallerini, bir tokatla yerle bir eder.

Murad ve Söğütlü Payitaht’a yayılan ajanları bulmaya çalışırken aradıkları ipucunu Ahsen sayesinde bulurlar. Payitaht’ın sokaklarında amansız bir kaçma-kovalama yaşanır. Abdülkadir’in evlilik teklifini reddeden Ahsen, karşısına dikilince daha fazla Sarayda kalamayacağını anlar. Ahsen’in gidişi Murad ve Abdülkadir’i karşı karşıya getirir.

Abdülkadir, Abdülhamid’den de istediği vazifeyi alamamıştır. Hem aşkta, hem işte kaybeden Şehzade, Saraydan ayrılma kararı alır. Bu karar Abdülkadir’i daha tehlikeli sulara, düşmanın namlusunun ucuna kadar götürür. Firuze, Hünkâr'ın sofrasına, çocukluk aşkı Abdülkadir’in karşısına oturmayı başarmıştır. Ama haremde biri, asıl kimliğini öğrenir. Şimdi Firuze ne yapacaktır?

Parvus’la işbirliği yapan Mahmud, Saraya girmeyi başarabilecek midir?

Selim Paşa ve kızına düzenlenecek suikastı öğrenen Murad ve Söğütlü onları kurtarmayı başarabilecek midir? 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Ölüm teğet geçti

Ölüm teğet geçti