Poyraz Karayel 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Poyraz Karayel 71. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Poyraz Karayel son bölüm büyük heyecana sahne oldu. Son bölümde Çınar’ın felç olması duygu dolu dakikalar yaşattı. Peki Poyraz Karayel 71. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı.

x

 

Poyraz Karayel 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Poyraz Karayel 71. yeni bölüm fragmanı öncesi son bölümde; Çınar’ın hastanedeki sahneleri yürek parçaladı. Çınar’ın sol ayağından felç olması izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşattı. Ayşegül’ün girdiği kıskançlık krizi de bölüme damga vurdu. İşte son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı.

 

POYRAZ KARAYEL 71.YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜM ÖZETİ

Poyraz, asansörde bir ölüm kalım savaşı veren Ayşegül'ü kendi hayatını tehlikeye atarak ölümün kıyısından çekip alır. Ayşegül olanların şokunu atlatmaya çalışırken hastaneden gelen Çınar’ın ameliyat haberi Ayşegül için yeni bir şok olur. Çınar ameliyattan çıkar ama ameliyatta yaşanan komplikasyon onun için zor günlerin habercisidir.

Poyraz, Ayşegül’ün ölüm emrini veren Yavuz’a yaptıklarını ödetmek için harekete geçer. Fakat Yavuz sandıklarından çok daha akıllıdır ve tam kendisi için tehlike çanları çalarken ustaca bir manevrayla her şeyi Sadreddin’in üzerine yıkar. Ama Poyraz’ın pes etmeye niyeti yoktur. Yavuz’un köşeye sıkışması ise Sayguner ailesiyle ilgili büyük sırların ortaya çıkmasına neden olacaktır...

POYRAZ KARAYEL OYUNCULARI

İlker Kaleli 

Ahmet Poyraz Karayel 

Mayıs 1981 doğumludur. Adil Topal'ın oğlu, Meltem'in ağabeyi, Neşet'in kardeşi, Sinan'in babası ve Begüm'ün eski eşidir. 3 yaşındayken babasının bir arkadaşı tarafından kardeşi Meltem ile birlikte İsmail Karayel'e evlatlık olarak verilmiş, dizinin 39. bölümüne kadar Poyraz babasının İsmail Karayel olduğunu sanmıştır. Okul yıllarını yatılı okulda geçirmiştir. Dizinin ilk sezonunda Organize Suçlar ve Kaçakçılıkla Mücadele Şubesi'nde polis olan Poyraz, bir iftira sonucu hapis cezası alır ve oğlunun velayeti eski kayınpederi Ünsal'a verilir. Hapisten çıktıktan sonra hem oğlunun velayetini geri alabilmek için, hem de takip etmek için Bahri Umman'ın yanında işe başlar, fakat daha sonra polis olduğu ortaya çıkınca ayrılır. İkinci sezonun başında yine Organize Suçlar masasında başkomiser olan Poyraz, daha sonra terfi alarak emniyet amiri olmuştur. Başkaları tarafından serseri bir tip olarak görülse de, aslında çok iyi bir insandır. Hayatı boyunca sevgi görmediğinden yakınır. Oğluna çok düşkündür. Ayrıca Bahri Umman'ın kızı Ayşegül ile de aşk yaşamaktadır. Dizinin 44. bölümünde polislikten istifa etmiştir. İstifa ettiğinden beri Bahri'ye yardımcı olmaktadır. En büyük düşmanı sonradan ortaya çıkan üvey ağabeyi Neşet Topal'dır. Neşet, Ayşegül'ü kaçırmak için Bahri Umman'ın evini basmış ve Neşet'le aralarında havuzda geçen boğuşma sırasında tam boğulacağı sırada Ayşegül tarafından kurtarılmıştır. Dizinin ikinci sezonunun finalinde, Neşet'in yüzünden Rus konsolosu Boris'in oğlu Sergey'i öldürmesi üzerine Boris'in emriyle Yuri tarafından vurulmuş ve durumu yeni sezonun başlangıcına kadar belirsiz bırakılmıştır.

Burçin Terzioğlu 

Ayşegül Umman 

Bahri'nin kızı, Sadreddin'in kardeşi. Göbek adı Müzeyyendir. 27 Ekim 1983 doğumludur. Babası ile arası soğuk olduğu için annesinin soyadı olan "Çilingir" soyadını kullanmaktayken, dizinin 48. bölümünde mahkeme kararıyla Umman soyadını yeniden kullanmaya başlamıştır. Kardeşi Onur'un ölümünden dolayı babası ve ağabeyini suçladığı için yıllarca onlarla görüşmeyi reddetmiş, onların içinde bulunduğu karanlık dünyadan kendisini soyutlamıştır. Kardiyologdur ve dizinin ilk sezonunda Zafer'in kızının doktorluğunu yapmış, ayrıca bir tedavi merkezinde de çalışmıştır. Güzel, zeki ve güçlü bir kadındır. Bindiği takside tanıştığı Poyraz ile daha sonradan sevgili olmuştur. Bazen aralarında kavgalar yaşansa da, yine de Poyraz'a aşıktır. Dizinin ikinci sezonunda ise Despina'nın açtığı hastanede kardiyolog olarak çalışmaktadır. Poyraz'dan hamile kalmış, fakat Adil Topal'ın isteği üzerine kürtaj olmak zorunda kalmıştır. 53. bölümde Poyraz'ı vurmak isteyen Sadreddin'in tuttuğu tetikçi tarafından vurulmuş, fakat yaralı olarak kurtulmuştur. Poyraz'ı her ne kadar sevse de mafya işlerine fazla bulaşmasından hoşlanmamaktadır.

İdil Fırat 

Despina Petridis Umman 

Mete'nin müvekkili, Dafne'nin teyzesidir. Rum asıllıdır. Amcasından kendisine yüklü bir miras kalmıştır ve bunu bir hastane açarak değerlendirmek istemektedir. Ayrıca yine amcasından kalan miras dolayısıyla bir bankanın ortaklarından biridir, ancak Adil Topal bu bankayı satın almak istemektedir ve bu yüzden kendi adamlarını yollayarak Despina'yı korkutmaya çalışır. Bunun üzerine Despina, Bahri'den yardım ister. Çok narin, kibar bir kadındır. Dizinin 52. bölümünde Bahri ile evlenmiştir.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgün iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üslenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!