Seni Kimler Aldı yeni 9. bölüm fragmanı Seni Kimler Aldı 8. bölüm ATV’de

Seni Kimler Aldı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizinin sevenleri tarafından sıkça soruluyor. ATV yaz sezonunun gelmesi ile beraber yeni dizileri izleyici ile buluşturmaya başladı. Bu dizilerden biri de Seni Kimler aldı oldu. Zenginer, Duygu Yetiş, Serhan Yavaş, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Seni Kimler Aldı her Pazar saat 20.00’da ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Her bölümde izleyenlere ayrı bir heyecan yaşatıyor. Seni Kimler Aldı 9. yeni bölüm fragmanı ve yayınlanan son bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle.

  • 29
  • 8
  • 3
  • 2
  • 3
  • 0
x

Seni Kimler Aldı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV yaz sezonunun gelmesi ile beraber yeni dizileri izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Bu dizilerden birisi de Seni Kimler Aldı dizisi oldu. Başrollerinde Fulya Zenginer ve Yiğit Kirazcı’nın olduğu, oyuncu kadrosunda Duygu Yetiş, Serhan Yavaş gibi isimlerin yer aldığı dizi her Pazar saat 20.00’da izleyici ile buluşuyor. Seni Kimler Aldı son bölümde gerçekler ortaya çıkıyor. Barış’ın Cahide ile Talat’ın oğlu olduğunu birçok kişi öğreniyor. Cahide'nin açıkladığı sırla allak bullak olan Talat, Barış'ı Ceren'den kurtarmaya yemin eder. Ceren'in ise pes etmeye niyeti yoktur. Seni Kimler Aldı 9. yeni bölüm fragmanı ve yayınlanan son bölüm izleme linki yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisinde sizlerle olacak.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aynur'un korkunç şüpheleri vardır. Bütün oklar Ceren'e yönelmiştir. Bu şüpheleri gidermek için Ceren akla hayale gelmedik bir plana başvurur.

Cahide'nin açıkladığı sırla allak bullak olan Talat, Barış'ı Ceren'den kurtarmaya yemin eder. Ceren'in ise pes etmeye niyeti yoktur.

 

SENİ KİMLER ALDI SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

 

Zehra'nın Barış'tan umudunu kesmesi için şeytani bir Oyun oynar. Zehra kahrolmuş, paramparça olmuş, gözyaşları içinde çekip giderken Barış son hamlesini yapacaktır.

Bu kez Zehra'yı ikna etmeyi başarabilecek midir? Ceren, Talat'tan gelen beklenmedik bir hamleyle sarsılır. Bunun acısını çıkartmaya kararlı olan Ceren, Suat'ı da bu savaşa dâhil eder.

Gülümser ve Cahide arasındaki ipler iyiden iyiye gerilmiştir. Köşeye sıkışan Gülümser, Cahide'ye karşı elindeki kozu kullanır. Banu'nun cesedi ortaya çıkacak mıdır? Bu arada ansızın Çamay Konağı'na gelen bir misafir ise Aynur'a hayatının şokunu yaşatacaktır.

 

SENİ KİMLER ALDI KONUSU NEDİR?

"Hayat bir oyun. Kaybedecek hiçbir şeyin yokmuş gibi oyna!"

Zehra, annesi Aynur’la birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahttı Barış’a âşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir.

Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren’in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

 

SENİ KİMLER ALDI OYUNCU KADROSU

Fulya Zenginer Zehra Yılmaz

İnsan birlikte büyüdüğü insana aşıksa, sadece kendi büyümez, aşkı da büyür. Zehra, hizmetçilik yaptığı konağın küçük beyi Barış'la çocukluktan beri arkadaştır. Birbirlerinin tüm sırlarını bilirler ama Barış'ın tek bir şeyden haberi yoktur: Zehra'nın ona olan aşkı. Aşk saklı kaldığı kuytudan çıkınca Zehra hayallerinin erkeğine kavuştuğunu sanırken, hayal kırıklıkları peşine bırakmayacak. Ceren yaptığı oyunlarla bu aşkı paramparça etmekle kalmayıp, Zehra'nın hayatını da altüst edecektir. Zehra, artık bir yol ayrımındadır. Ya kaçıp gidecek ya da Talat'ın dediği gibi kalıp mücadele edecektir.

Duygu Yetiş Ceren Özkan

Babası bildiği adamın ölüm döşeğinde, başkasının evladı olduğunu öğrenen bir genç kız. 26 yıldır çektiği eziyetlerin sebebi üvey annesi mi, öz annesi mi? Yaşadıklarının bedelini kim ödeyecek? Ceren, asıl adının Zeynep olduğunu öğrendikten sonra hesap sormak için kendisini evlatlık veren öz annesinin karşısına çıkar ama beceremez. Çünkü öz annesinin kendisini öldürdüğünü, üstelik bir de mezarı olduğunu öğrenir. Artık savaş başlamıştır. Gerçek kimliğini gizleyen Ceren, hem üvey annesine, hem öz annesine, hem de kendi yerine tercih edilen kardeşine yaşadıklarının bedelini ödetmeye çalışacak ama bu savaşın hem kazananı hem kaybedeni olacaktır.

Serhan Yavaş Talat Çamay

İnsan geçmişinden kaçar gider, geri döndüğünde hiçbir şey geçmemiştir. Talat, yıllar önce bir gençlik hevesiyle Cahide'nin koynuna girmesine hayır diyememiş, aynı kadının abisiyle evlendiğini öğrendikten sonraysa yurtdışında yaşamayı tercih etmiştir. 25 yıllık ayrılığın ardından annesinin hasta olduğunu öğrenince geri dönmek zorunda kalan Talat, yıllardır uzak kaldığı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacak. Yeğeni bildiği oğlu Barış'la olan sallantılı ilişkisi, ikisi de aynı kadına, Zehra'ya aşık olduğunda deprem etkisi yaratacaktır.

Yiğit Kirazcı Barış Çamay

Hayatın kendine sunduklarıyla mutlu, başarılı, yakışıklı bir erkek. Tek eksiği var: Aşk. Onu da uzaklarda arıyor. Burnunun dibinde olduğunu fark ettiğindeyse ortalık yangın yerine dönüyor. Barış'ın, Zehra'ya yaklaşma çabaları kimi zaman kendi önlerine çektikleri setlerle, kimi zaman Ceren'in, kimi zaman annesi Cahide'nin kurduğu barajlarla durduruluyor. Barış'ın önünde iki seçenek var: Ya yıllardır beklediği aşk burnunun dibindeyken ona hasret kalacak ya da yıllardır beklediği aşka ne pahasına olursa olsun sahip çıkacak.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
ABD'den Esad’a kimyasal saldırı uyarısı

ABD'den Esad’a kimyasal saldırı uyarısı

Gübre üretmek isteyenler için 'Solucan Oteli' açtı

Gübre üretmek isteyenler için 'Solucan Oteli' açtı

En iyi iç mekana sahip otomobiller

En iyi iç mekana sahip otomobiller

Şaşkına çeviren hatalar

Şaşkına çeviren hatalar

En Çok Okunanlar