Ufak Tefek Cinayetler izle 26.yeni bölüm fragmanı Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme linki Star TV’de

Ufak Tefek Cinayetler 26.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Ufak Tefek Cinayetler izle 26.yeni bölümden ilk sahne Ufak Tefek Cinayetler son 25. bölüm nefes kesti. Entrika rüzgarlarının fırtınaya dönüştüğü Ufak Tefek Cinayetler son 25.bölüm ardından yeni bölümden ilk sahne yayında! Ufak Tefek Cinayetler son bölümde yaptığı ustaca plan sayesinde Merve, şüphelerinde sonuna kadar haklı olduğunu görür ve Oya’yla Serhan’ın ilişkisine dair tüm tereddütlerini yok eder. Star TV’nin en çok izlenen yapımı olan dizisi Ufak Tefek Cinayetler 25. yeni bölümünde Sarmaşık Kadınları yine güzel oldukları kadar tehlikeli görünmeye devam ediyorlar. Oya ile Serhan’ın ilişkisi git gide daha da samimi bir hale gelirken bu durumu öğrenen Merve intikam “cheesecake”ini hazırlamaya başlıyor. Otoparkta Oya ve Serhan’ı öpüşürken gizlice izleyen Merve, içinde kopan kıskançlık ve öfke fırtınasına rağmen büyük bir soğukkanlılık ve sakinlikle ikiliyi izlemeyi sürdürüyor. Bu da eşikte büyük intikam planlarının olduğunu haber veriyor. Sarmaşık Kadınları’nın hem kendileriyle hem birbirleriyle hem de erkekleriyle bitmek bilmeyen entrika ve maceralarıyla Ufak Tefek Cinayetler’in yeni bölümü 24 Nisan Salı Günü Saat 20:00' de Star TV'de. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda ise; Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Aslıhan Gürbüz ve Mert Fırat gibi ekranların sevilen popüler isimleri yer alıyor. İşte sevilen dizi Ufak Tefek Cinayetler 26.yeni bölümden ilk sahne yayında ve Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme linki haberimizde yer almaktadır.

  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Ufak Tefek Cinayetler 26.yeni bölümden ilk sahne izle Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme linki Star TV’de! Ufak Tefek Cinayetler son 25.bölüm izleyicisini şaşırttı. Ufak Tefek Cinayetler 25. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Merve, Oya'ya savaş açıyor. Ortalık iyice karışıyor. Ufak Tefek Cinayetler 25. bölümün ardından 26. bölümden ilk sahne de yayınlandı. Hırs ve intikam oyunlarıyla bezeli Ufak Tefek Cinayetler 25. bölüm fragmanında Merve, usta bir satranç oyuncusu gibi tüm ihtimalleri ve olasılıkları hesaplayarak tehlikeli bir planı devreye sokuyor. Oya ve Serhan’ın aşkı artık sınır tanımıyor. Onları otoparkta öpüşürken gizlice seyreden Merve, soğukkanlılığını büyük bir ustalıkla korumayı başarıyor. Ufak Tefek Cinayetler’in yapımcılığını “Ezel” ve “Yaprak Dökümü” gibi kült dizilerin yaratıcısı Ay Yapım üstlenirken, dizinin yönetmen koltuğunda iki başarılı yönetmen birden oturuyor. Bu isimler; “Arka Sıradakiler”den tanıdığımız başarılı yönetmen Ali Bilgin ve "Medcezir" ve "Dayan Yüreğim" gibi dizilerle adından söz ettirmiş olan Deniz Yorulmazer. Her bölümü ustalıkla işlenmiş bir “oya” gibi birbirine bağlı olan ve sürükleyiciliğini bir an olsun yitirmeyen dizinin oyuncu kadrosunda ise; Gökçe Bahadır, Bade İşçil, Aslıhan Gürbüz ve Mert Fırat gibi ekranların sevilen popüler isimleri yer alıyor.

 

SOSYAL MEDYA BUNU KONUŞTU

Dizinin sıkı takipçilerinin seneryoyu tahmin etme çabaları sürüyor. Sosyal medya kullanıcılarından bir bölümü dizinin finalinde Serhan'ın öleceğini iddia ediyor. Bir kısım ise dizinin ters köşe yaparak beklenmeyen bir karakterin kurban olacağına inanıyor. Dizinin şu anki akışında her ne kadar katil olmaya en yakın karakter Merve gibi gözükse de ilerleyen bölümlerde olaylar farklı yerlere gidebilir.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin 24. Bölümünde Neler Oldu?

Yaptığı ustaca plan sayesinde Merve, şüphelerinde sonuna kadar haklı olduğunu görür ve Oya’yla Serhan’ın ilişkisine dair tüm tereddütlerini yok eder. Böyle bir ihaneti asla kabul etmeyecek bir karaktere sahip olan Merve şimdiye kadarki tüm hamle ve oyunlarını gölgede bırakacak bir plan hazırlar ve savaş baltasını keskince biler. Ancak Oya da lise yıllarındaki saf ve naif kız değildir ve Sarmaşık’a taşındığından beri başına gelenlerden nasibini almış, daha da olgunlaşmıştır. O da Merve’ye karşı başlattığı savaşta kendine hiç beklenmedik bir müttefik bulur. Tüm bu entrika dolu savaşın bombardımanında Edip, artık tarafsızlık paktını daha fazla sürdüremeyeceğini iyiden iyiye fark etmeye başlar. Arzu ise eşi Mehmet ile olanları tamamen atlatmıştır, öyle ki yeni ve sürpriz bir aşka doğru yelken açmaktan kendini alıkoyamaz.

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİ FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

25. Bölümde neler oldu?

Hırs ve intikam oyunlarıyla bezeli Ufak Tefek Cinayetler 25. bölüm fragmanında Merve, usta bir satranç oyuncusu gibi tüm ihtimalleri ve olasılıkları hesaplayarak tehlikeli bir planı devreye sokuyor. Oya ve Serhan’ın aşkı artık sınır tanımıyor. Onları otoparkta öpüşürken gizlice seyreden Merve, soğukkanlılığını büyük bir ustalıkla korumayı başarıyor. Ayrıca Oya karakterini canlandıran Gökçe Bahadır’ın kendi sesinden dinlediğimiz, Levent Yüksel’in “Med-Cezir” şarkısı da bir yandan Serhan’la olan duygusal bağına vurgu yaparken diğer yandan Merve’nin yapacaklarının da adeta habercisi gibi. Sarmaşık’ta intikam planları ve tutku dolu dakikalar birbirinin peşi sıra ilerlerken Komiser Kemal de hiç beklenmedik bir ipucu yakalar. Bu yeni ipucu ışığında dizinin ilk bölümünde kimin öldüğünü ve kimin öldürdüğünü öğrenebilecek miyiz?

 

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Konusu

Lise yıllarından dört arkadaş... Bu arkadaşlar gençliğin acemiliği ve acımasızlığıyla içlerinden birine ihanet eder ve karanlık bir geleceğe adım atmasına sebep olurlar. Arkadaşlarının kıskançlık ve hıyanet girdabından nasibini alan Oya, yıllar sonra içinde intikam aleviyle birlikte arkadaşlarının arasına geri döner. Artık hiçbirinde gençliğin acemiliği kalmamıştır ancak acımasızlıkları körüklenerek devleşmiştir. Bir partide yaşanan cinayetin ardından yürütülen soruşturmada taraflar sırayla sorgulanmaya başlanır. Ancak her sorguda görülür ki Sarmaşık yalnızca elitlerin yaşadığı bir muhit değil, karanlık sırların ve entrika dolu ruhların da yuvasıdır. Komiser Kemal, bu sır dolu ölümü aydınlatmaya çalışırken Oya, Merve, Pelin ve Arzu da onun hayatının bir parçası olacak, bu kadınların hayatlarındaki adamlar da bu gizemli yapbozun uyumsuz parçaları olacaktır.

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLE 

 

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncuları

 

Pelin (Bade İşçil)

Sarmaşık kadınlarının ikincisi olan Pelin, Merve'nin kankasıdır. Merve ile birlikte akıl almaz planlar yaparak Sarmaşıkta hüküm sürmektedirler. Pelin Merve'nin hakimiyetini kabullense de can acıtmak konusunda ondan geri kalmaz.

Bade İşçil 8 Ağustos 1983 yılında İstanbul'da doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun olan güzel oyuncunun yer aldığı projeler; "Gülpare", "Metropol Cafe",  "Kuzey Güney" ve "Eski Sevgili" dir.

Arzu (Tülin Özen)

Sarmaşık kadınlarının dördüncüsü  ve en masum olanıdır. Merve ve Pelin'in yanında yer alır çünkü arkadaşsız kalmak istemez. Onların entrikalarına sessizce göz yumar.

Tülin Özen 24 Aralık 1980 yılında İskenderun'da doğmuştur. Yeditepe Oyuncularında eğitim alan başarılı oyuncu ilk olarak "Meleğin Düşüşü" filmi ile ekranlara gelmiştir. Yer aldığı diğer projeler; "Beyaz Gelincik", "Muhteşem Yüzyıl: Kösem" ve "Pek Yakında"dır.

 

GÖKÇE BAHADIR

Gökçe Bahadır 9 Kasım 1981’de İstanbul dadoğmuştur. Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Bir yandan da Fenerbahçe FM’de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV’de VJ’lik, ardından Show TV’de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı. Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk’te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. Kanal D de yayınlanan Kayıp Şehir dizisindeki performansı ile daha çok ünlenmiş ve ödüller almıştır. Star tv’de yayınlanan Aramızda Kalsın isimli dizide Yadigâr karakterini canlandırmıştır. Oyuncu Hatırla Gönül dizisinde Gönül karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlamış olan Adı Efsane dizisi, başrol oynadığı diğer bir yapımdır. 20. bölümde diğer başrolleri Erdal Beşikçioğlu ve Rojda Demirer’in yaptığı gibi, diziden ayrılmıştır.

 

MERT FIRAT

Ankara'da, 10 Ocak 1981 yılında dünyaya gelen Mert Fırat, Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi'ni bitirdi. Çok yönlü olmasıyla dikkatleri üstüne çeken ve birçok sinema, tiyatro ve dizide rol almasının yanında senarist olması yönlüyle de oldukça başarılı bir oyuncudur. Mert Fırat, eğitimi boyunca Ankara Devlet Tiyatrosu'nda Suç ve Ceza (2001-2004), Şeyh Bedrettin (2002-2003), Palyaço Prens (2003-2004), Atları Da Vururlar (2004-2005) gibi toplam 22 oyunda sahne almıştır.

 

ASLIHAN GÜRBÜZ

Aslıhan Gürbüz kimdir, Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde Çanakkale’de doğmuştur. BabasıEskişehir Seyitgazi’lidir. 5 yaşında babasının işi nedeniyle, İstanbul’dan, Bursa İnegöl’e taşınmışlar. İnegöl’de ikamet eden babası Turgut Gürbüz vefat etti. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulunda okudu. Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Son sınıfta okurken bir trafik kazası geçirdi, beş ay yatalak yaşadı.

Senaryosu Meral Okay tarafından yazılan Kanal D ekranlarında 2009 yılında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Ulaş İnaç’ın yaptığı ve “Bir Bulut Olsam” dizisinde, baş rollerinde Engin Akyürek, Melisa Sözen, Engin Altan Düzyatan, ve Meral Okay ile birlikte Aslıhan Gürbüz de rol aldı. 2010 yılından 2012 yılına kadar atv’de yayınlanan Türk sit-com “Yahşi Cazibe” dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe’yi canlandırdı. Senarist ekibinin başında Gani Müjde, oyuncular iseHakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Bekir Aksoy, Sezai Aydın, Gökçe Özyol gibi oyuncular idi. 14 Ocak 2014 tarihinde Kanal D Ekranlarında gösterime giren “Zeytin Tepesi” dizisinde başrol oyuncusu olarak Aslıhan Gürbüz oynuyor. Diğer rollerde Tayanç Ayaydın, Atilla Saral, Zerrin Sümer,Haldun Boysan, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Hakan Karahan gibi sanatçılar var. Zeytin Tepesi’nin yapımcılığını MF Yapım Faruk Bayhan ve Faruk Aksoy üstlendi. Aslıhan Gürbüz, Temmuz 2011 yılında oyuncu Kerem Kupacı ile evlendi. Gani Müjde ve eşi Belma Canciğer’le tekne tatili yaparken tekne kaptanı Gani Müjde nikahlarını kıymıştır. Ocak 2014 de de boşandılar.

 

FERİT AKTUĞ

Mustafa Ferit Aktuğ 17 Kasım 1978 doğumlu Türk oyuncu. Lise öğrenimini Ceyhan Halil Çiftçi Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli TV dizilerinde görev aldı. Kavak Yelleri’nde Efe’nin abisi komiser Metin Kaygısız rolünü canlandırmıştır.Eti reklamında oynamıştır. Oyuncu 2013 yılından beri Star TV’de yayınlanmaya başlayan Aramızda Kalsın adlı dizide Mahir adlı karakteri canlandırmıştır. Şu anda FOX TV’de yayınlanan Kördüğüm adlı dizide Genco adlı karakterini canlandırmıştır.

 

SELİM BAYRAKTAR

17 Haziran 1975’te Irak’ın Kerkük şehrinde, Türk baba ile Kerkük’lü annenin çocuğu olarak doğan oyuncu, ilkokulu Kerkük’te bitirmiş, 1987 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’ye gelmiştir. Önce Eskişehir ardından ise Antalya’ya yerleşmiş ve lise eğitimini burada almıştır. 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra bir süre Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda çalıştı. 2007 yılında ise Antalya Devlet Tiyatrosuna geçerek çalışmalarına orada devam etti. Tiyatroda Othello, Sırça Kümes ve Bay Kolpert gibi oyunlarda oynadı. Televizyonda ise ilk kez 2006 yılında, Köprü isimli dizide canlandırdığı Erdal karakteri ile gözüktü. Ardından 2009’da Bir Bulut Olsam dizisinde Mahmut Paşa karakterini canlandırdı. 2011 yılında yayınlanmaya başlayan tarihi televizyon dizisi Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Sümbül Ağa karakteri ile ünlendi. Daha sonra Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda, Kırmızı ve Aşk Sana Benzer sinema filmlerinde oynadı. Oyuncu, en son Star TV’de yayınlanan Gecenin Kraliçesi dizisinde Hakan karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği İnternet dizisi olan Görünen Adam’da Eşref Şerif karakterini canlandırmıştır.

TANSU BİÇER

4 Temmuz 1978 yılında Ankara’da doğdu. İzmir’de Karşıyaka Şemikler Lisesi’nden mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü 2001 yılında bitirdi. 2001/2002 sezonunda Tiyatro Anadolu’da oyuncu olarak çalıştı. 2002 yılında İstanbul’a yerleşti ve Semaver Kumpanya’nın kuruluş çalışmalarında yer aldı. Semaver Kumpanya’nın en tanınan oyuncularından biridir. İstanbul’a yerleştiği yıldan itibaren tiyatro aktörlüğünün yanı sıra çeşitli sinema, televizyon ve seslendirme çalışmaları da yapmaktadır. Tansu Biçer, Ali Aydın’ın yönetmenliğini yaptığı Küf adlı sinema filmdeki rolüyle 2012 yılındaki 49. Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülünü kazanmıştır.

 

DUYGU SARIŞIN

Duygu Sarışın 24 Kasım 1987 İzmir doğumlu. 1.70 boyunda ve 56 kilo olan Duygu Sarışın, Yay burcu, gözleri kahverengi. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nde tamamladı. İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü'nde dersler alan Duygu Sarışın, İzmir Devlet Tiyatrosu'nda oyunculuk yaptı. 2011 yılında ise televizyon dünyasına Cennetin Sırları dizisi ile adım attı. İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi diziler de rol aldı. Show Tv ekranlarında yayınlanan ‘İçerde’ dizisinin kadrosuna dahil olan güzel oyuncu Duygu Sarışın dizide Sema karakterini canlandırıyor.

 

HAYAL KÖSEOĞLU

01.01.1992 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Güzelliği ile küçük yaşlarından itibaren birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran ve küçük yaşlarda oyunculuk hayatına atılmayı başaran genç ismin en büyük hayallerinden birisi de kuşkusuz ki oyunculuk hayatında başarılı bir şekilde ilerlemek ve bu anlamda profesyonel bir kariyere sahip olmaktı. Hayal Köseoğlu, küçük yaşlarındaki müthiş güzelliği ile birlikte film yapımcıları tarafından keşfedildi ve dizi projelerinde yer alabilmesi için setlere, cast çekimlerine çağrılmaya başlandı. Köseoğlu, ailesinin de desteği ile birlikte kısa zaman içerisinde oyunculuk adına ilerleme kaydetmeye başladı. Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama – Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli görüşmesinden ilk görüntüler

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli görüşmesinden ilk görüntüler

'Yılanların Efendisi' yılan tarafından öldürüldü

'Yılanların Efendisi' yılan tarafından öldürüldü

Kolay gibi görünen çok zor sorular

Kolay gibi görünen çok zor sorular

Türkiye'de hangi il hangi takımı tutuyor

Türkiye'de hangi il hangi takımı tutuyor