Ufak Tefek Cinayetler yeni 17.bölüm fragmanı-izle Ufak Tefek Cinayetler 16.son bölüm izleme linki

Ufak Tefek Cinayetler 17.yeni bölümden ilk sahne izle Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izleme linki! Reytingleri alt üst eden Ufak Tefek Cinayetler yeni 17.bölümden ilk sahne nefes kesti. Ufak Tefek Cinayetler reyting rekorları kırmaya devam ediyor! 16. Bölümdeki yangın sahnesi hem ekran başında hem de sosyal medyada çok konuşuldu. Ufak Tefek Cinayetler, Reytinglerini yükselterek, AB ve 20+ABC1 gruplarının birincisi oldu. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, sezonun iddialı dizisi “Ufak tefek Cinayetler” AB ve 20+ABC1 grubunun zirvesine oturdu. Dizi, AB izleyici kitlesinde 13.07 izlenme oranı ve 28.07 izlenme payı, 20+ABC1’de 11.46 izlenme oranı ve 23.72 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu. Ufak Tefek Cinayetler dünkü bölümünde okulda çıkan yangında yaşanan büyük panik sonrasında Sarmaşık sakinlerinin yaşadıklarını ekrana getirdi. Ufak Tefek Cinayetler, heyecan dolu yeni bölümüyle her Salı 20.00’de Star’da. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi 17.bölüm fragmanı ve 16.son bölüm izlene linki..

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 17.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak Ufak Tefek Cinayetler 16.son bölüm izleme linki araştırılan konular arasında. Ufak Tefek Cinayetler reyting rekorları kırmaya devam ediyor! 16. Bölümdeki yangın sahnesi hem ekran başında hem de sosyal medyada çok konuşuldu. Ufak Tefek Cinayetler, Reytinglerini yükselterek, AB ve 20+ABC1 gruplarının birincisi oldu. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, sezonun iddialı dizisi “Ufak tefek Cinayetler” AB ve 20+ABC1 grubunun zirvesine oturdu. Dizi, AB izleyici kitlesinde 13.07 izlenme oranı ve 28.07 izlenme payı, 20+ABC1’de 11.46 izlenme oranı ve 23.72 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu. Ufak Tefek Cinayetler dünkü bölümünde okulda çıkan yangında yaşanan büyük panik sonrasında Sarmaşık sakinlerinin yaşadıklarını ekrana getirdi. Ufak Tefek Cinayetler, heyecan dolu yeni bölümüyle her Salı 20.00’de Star’da. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi 17.bölüm fragmanı ve 16.son bölüm izlene linki..


UFAK TEFEK CİNAYETLER16.BÖLÜM ÖZETİ


Şarmaşık'ın en büyük sırrı ortaya çıkıyor..

Sevgililer günü... Herkes kendince kutlama derdinde... Merve Serhan'ı geri kazanmak için türlü yollar deniyor. Bu arada Sarmaşık ahalisi Serhan'ın evi terkettiğini öğreniyor! Aksaklar yıkılıyor mu? Merve bu işin altından nasıl kalkacak? Büyük yüzleşme gerçekleşiyor. Merve ve Oya... Hemen arkasından Pelin gelip Oya'ya soruyor; "Serhan'la birlikte misiniz?" Pelin, Oya'nın ağzından laf almak için enfes bir yola başvuruyor.

Olayların ard arda patladığı, skandallar içeren yeni bölümüyle Ufak Tefek Cinayetler Salı akşamı Star'da...
 

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

 


UFAK TEFEK CİNAYETLER 15.SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sarmaşık'ta dehşet günü...

Merve, evliliğinin peşinde, Mehmet Arzu'nun, Burcu kendi gündemlerinin peşindeyken, Oya ve Serhan nihayet mutlularken birden korkunç bir şey oluyor. Menfaat oyunları, Ufak Tefek Cinayetler işlenirken aniden hayat duruyor! Çünkü şu an herkes için can güvenliği sorunu var. Herkesin "ölüm var" gerçeğini buz gibi yaşadığı bir ana geliyoruz. Sarmaşık ahalisi belki de hayatlarının en zor gününü geçirecek. Sonuç ne olacak?
 


 Ufak Tefek Cinayetler Konusu

Hayatları boyunca kendi varoluşları için arkalarında ufak tefek cinayetler bırakan Sarmaşık sakinleri, lüks ve şaşaa içinde geçen hayatlarında birbirlerini yenmek için mücadele eder.

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER 17.YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE

 

 


OYUNCU KADROSU

Oya Toksöz (Gökçe Bahadır)

Hikayemizin protagonisti. 1980 doğumlu. Jinekolog. İyi kalpli ve akıllı bir kadın… İyi bir ailede yetişmiş. Geçmişte uğradığı bir iftira sonucu, hayatı değişmiş. Bekar. Çocuğu olmadığı için, hayatı boyunca, ciddi, evliliğe giden bir ilişki kurmaktan kaçınmış. Çocuk özlemi içinde. Adalet duygusu çok yüksek. İhtiyacı olanlara yardım eden, kötülerin cezasını bulmasını gönülden isteyen bir insan. Onun adalet mücadelesini izleyeceğiz.

Merve Aksak (Aslıhan Gürbüz)

Hikayemizin antagonisti. Dört kadının liseden beri lideri. 1980 doğumlu. Çalışmıyor. Güzel, bakımlı, kötü kalpli ve çok zeki bir kadın. Herkesin arkasından iş çeviriyor, herkesi kontrol altında tutmak istiyor. Kendi sosyal çevresi – bir nevi tebaası- içinde oldukça güçlü… Narsistik kişilik bozukluğu var. Kendi varlığını ve menfaatlerini her şeyin üzerinde tutuyor. Hayattaki adaletsizliğin temsilcisi… Fakat izleyeni kendine hayran bırakan zekası sayesinde, gözümüzü alamadığımız bir karakter.Pelin Tarhan (Bade İşçil)

1980 doğumlu. Merve’nin en yakın arkadaşı. Çok sevimli, çok yumuşak mizaçlı görünen ama kara vicdanlı bir kadın. Merve’den daha bile tehlikeli ama çaktırmıyor. Yavaş yavaş neler yapmaya muktedir olduğunu göreceğiz. Çalışmıyor. Klasik bir ev hanımı. Kocasına çok ama çok düşkün, onu bütün dünyadan kıskanıyor ve elinde tutmak için yapamayacağı hiçbir şey yok.

Arzu Kara (Tülin Özer)

Aynı yaşta. Dört kadının, dördüncüsü… Hikayenin en sürprizli karakteri… Diğerlerine göre çok daha domestik, erken yaşta evlenip çoluk çocuğa karışmış. Aldatılıp, boşanıp, hayata yeniden başlaması hikayesini izleyeceğiz. Güçlendikçe kötüleşecek.

Serhan Aksak (Mert Fırat)

Hikayemizin bir numaralı erkek kahramanı. Merve’nin eşi. 38 yaşında. İdeal bir eş, ideal bir baba, karizmatik, vicdanlı, mükemmel erkek, mükemmel insan… Hayattaki “ iyiler”in temsilcisi. Harika çocuk olarak büyümüş, hep başarılı olmuş, burslar almış, Londra’da okumuş. Gustosu olan bir adam. İyi giyimden, iyi yemekten ve iyi şaraptan anlıyor. Yaptığı tek hata, Merve’nin tatlı yüzüne kanıp, onunla bir aile kurmuş olması… Oya’yla tanıştığı zaman, yanlış tercihler yaptığını fark ediyor. Oya’yla aralarında, ikisinin de istemediği, yanlış bulduğu bir aşk filizleniyor. Kendini ondan uzak tutmaya çalışsa da, biz aşkın adım adım içine sızışını izleyeceğiz.

 Edip Hoca (Selim Bayraktar)

Kızların lisedeki öğretmeni, Oya’nın en yakın arkadaşı, akıl hocası, ailesi, her şeyi… Aralarında tanımlayamadıkları bir ilişki var. Üstelik kader arkadaşılar da bir yandan… Birlikte iftira uğramışlar, ikisinin hayatı da aynı olaydan ötürü tepetaklak olmuş. Bundan dolayı, omuz omuza verip, hep birbirlerine destek olmuşlar. Edip’in Oya’ya düşkünlüğü, çok aşağılarda aşk gibi görünüyor. Oya’nın hayatında ciddi biri olmadığı için, Edip hep onun en yakını, bir nevi hamisi, kocası olmuş. Bu yüzden asla bir aşk ilişkisi içine girmeye ikisi de meyletmemiş. Yer yer biz; “ah keşke olsalar bunlar” diyoruz.

Edip mi Serhan mı gibi bir ikilemde kalmak muradımız… İkisinin farklı meziyetleri var. Serhan daha atak, heyecan verici, hayatın içinde bir adamken, Edip daha çok huzuru ve sükuneti temsil ediyor. Biri sıcak diğeri serin… Biri tehlikeli diğeri güvenli… Oya’nın yolculuğunda en ciddi yol ayrımı olacak bu iki adam…

Edip, diğer taraftan da hikayemizin akil kişisi… Hep doğru şeyi söyleyen, bize hikayenin felsefesini anlatan karakter…

Taylan Tarhan (Ferit Aktuğ)

Kadınlarla aynı yaşta, aynı liseden Taylan… Lisedeyken Oya’nın sevgilisiymiş, şimdi Pelin’in eşi. Çok yakışıklı ve çok yakışıklı olduğunun fazlaca farkında, bütün karakteri bunun üzerine şekillenmiş, dolayısıyla şımarık bir adam… Çok güvenilir bir karakter değil. Pelin’i her an aldatabilir, bırakıp gidebilir. Zaten iç güveysi kimliğiyle evlenmiş, Pelin’in babasının yanında çalışıyor. Büyük ihtirasların adamı değil Taylan, komik, eğlenceli, hafif bir adam…

Mehmet (Yıldıray Şahinler)

Arzu’nun eşi. 48 yaşında. Hoş adam, zarif, kibar, fit… Arzu’yla, Arzu gençken evlenmiş. Şimdi Arzu’da daha genç bir kızla (Burcu) karısını aldatıyor. Zaaflarının yönettiği, kolaylıkla yanlış yöne sapabilen bir adam… Arzu’yla çekişmeli bir boşanma sürecine girecekler ve Mehmet’ten yer yer nefret edeceğiz. Burcu’nun elinde oyuncak olması, işine gelince çok rahat yalan söyleyebilmesi, Mehmet’i kadınların gözünde “klasik erkek” yapıyor.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Özel harekâtın mühimmat deposunda korkutan patlama

Özel harekâtın mühimmat deposunda korkutan patlama

Arabalar kar altında kayboldu

Arabalar kar altında kayboldu

Az daha facia yaşanıyordu

Az daha facia yaşanıyordu

Şekersiz lokuma talep yağıyor

Şekersiz lokuma talep yağıyor