EGE

İzmir Mesleki Gelişim Akademisi’ne destek

21 Mart'ta ilk çalışma startını veren mesleki gelişim akademisi üç ayda on binden fazla öğretmene eğitim verdi.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Görevlisi Klinik Psikolog Mehmet Dinç, Prof. Dr. Aytaç Açıkalın, İdris Topçuoğlu, Mahir İz, Eğitmen Serhan Yılmaz, Yazar Polat Doğru, Yazar Ömer Ekinci, Eğitimci Durmuş Ümmet gibi eğitimcilerin eğitim verdiği akademi de; Ruh Sağlığını Korumak, Eğitim Sisteminde Farklı Yaklaşımlar, Kişisel Farkındalık ve Kurum İçi İletişim, Hayata Rehber Olma gibi farklı konular ele alındı.

Eğitim üzerine farklı alanlarda uzman kişilerle eğitimcileri bir araya getirmeye devam eden mesleki gelişim akademisi çalışmalarına yeni eğitim öğretim yılında da devam edecek.

FARK YARATILDI

İzmir’de yaptığı Bornova ve Gaziemir yatırımlarına bu yıl Karşıyaka›da açılacak 3. Kampüsü ile devam eden Uğur Okulları, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptığı işbirliklerine de devam ediyor. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bu yıl fark yaratan ve büyük memnuniyet oluşturan Mesleki Gelişim Akademisi programı kapsamında Ahmet Şerif İzgören semineri İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü-Uğur Okulları işbirliğiyle gerçekleşti.

Ahmet Şerif İzgören›in Mesleki gelişim akademisi eğitimine alınacak öğretmenlerin beş katı başvuru yapıldı. İzmir’de görev yapan 700 öğretmenin ilk defa yapılan uygulama ile MEBSİS üzerinden tamamen gönüllük esası ile kayıt oldukları ve aynı gün kayıtları dolan, yüksek katılımlı seminer sonrası İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi Uğur Okulları yöneticilerine vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür etti.

UĞUR’DAN DA DESTEK

Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu İzmir’in kendileri için çok önemli bir şehir olduğunu belirterek Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının yıllar içinde oluşan deneyimlerini ve yeni birçok eğitim-öğretim uygulamalarını paylaşmayı milli bir görev olarak gördüklerini belirterek yapılan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Binaya giren yılanı böyle yakaladı

Binaya giren yılanı böyle yakaladı

AK Parti aday listesini

AK Parti aday listesini

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Bunlar ancak Avustralya`da olur

Bunlar ancak Avustralya`da olur