ATA AÖF bütünleme sonuçları obs.atauni.edu.tr sorgulama

ATA AÖF güz dönemi bütünleme sınav sonuçları açıklandı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri obs.atauni.edu.tr üzerinden sonuçlarını sorgulayabiliyorlar. 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi bütünleme sınavına giren ATA AÖF öğrencileri sonuçların açıklanmasını heyecanla bekliyorlardı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaptığı açıklamayla, 20 Mart 2017 tarihinden itibaren 2016-2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi bütünleme sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

x

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi son dakika açıklamasıyla, ATA AÖF güz dönemi bütünleme sınav sonuçlarının obs.atauni.edu.tr adresi üzerinden sorgulamaya açıldığını duyurdu. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinden yapılan açıklamada, "Değerli Öğrencilerimiz, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Bütünleme Sınav sonuçları ilan edilmiştir. Sınav sonuçlarınıza obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz." denildi. ATA AÖF güz dönemi bütünleme sonuçlarınıza aşağıdaki linki tıklayarak bakabilirsiniz.
 

ATA AÖF BÜTÜNLEME SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN...

 
SONUÇLARA NASIL İTİRAZ EDİLECEK?
Sınav sonuçlarına itiraz etmek isteyen adaylar için bir duyuru yayımlayan ATA AÖF, sonuçlara itirazın online olarak yapılabileceğini duyurdu. İşte o duyuru:
 
"Fakültemiz öğrencilerinin sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarının daha kısa sürede çözüme kavuşması için e-itiraz dönemi başladı. Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sisteminde (LMS) sol menüde yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını bize iletebilecekler. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler anlık olarak yapılacaktır.
 

ATA AÖF SINAV SONUÇ İTİRAZ KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN...

 

SINAV SONUCUNA İTİRAZ EKRANI İÇİN TIKLAYIN...

 
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ TAKVİMİ

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Diyarbakır'da 53 Kürt vatandaşlarımızı öldürdüler, benim o Kürt vatandaşlarımdan ne istediniz?

Diyarbakır'da 53 Kürt vatandaşlarımızı öldürdüler, benim o Kürt vatandaşlarımdan ne istediniz?

Tüm Türkiye'de Regaip Kandili'nde camiler doldu taştı

Tüm Türkiye'de Regaip Kandili'nde camiler doldu taştı

En Çok Okunanlar