CarrefourSA'dan büyük transfer

Organize Perakende Mağazacılığında yürüttüğü ulusal ve uluslararası başarılı projelerle adından sık sık söz ettiren, 21 yıllık Metro Toptancı Market geçmişi ile saygın bir isim olan Gıda Satınalma Kategori Grup Müdürü Ayşin Işıkgece 1 Aralık 2016 tarihi itibariyle CarrefourSA'ya 'Kategori Direktörü' olarak atandı. Işıkgece CarrefourSA bünyesinde İcra Kurulunda görev alacak ve CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin'e bağlı olarak çalışacak.

  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 2
  • 2
x

1991 yılında GİMA bünyesinde iş hayatına başlayan Ayşin Işıkgece, 4.5 yıllık GİMA tecrübesi sırasında Stratejik Planlama ve Satınalma departmanlarında görev aldıktan sonra 1996 yılı başında Metro Toptancı Market bünyesinde çalışmaya başlamıştı.
 
1996 ve 2016 yılları arasında Metro toptancı markette sırasıyla Süt ve Süt ürünleri,Meyve Sebze Kategori Müdürlüğü görevlerinde bulunan Işıkgece daha sonra son 10 yıldır da Metro'nun Et ve işlenmiş Et,Balık,Meyve Sebze,Süt ve Süt Ürünleri,Ekmek ve Hazır yemek kategorilerinden sorumlu Grup Müdürü olarak görev alıyordu.
Işıkgece aynı zamanda Metro Toptancı Market'in son yıllarda üzerinde çalıştığı yerel değerlerin korunması ve sürdürülebilir tarım, hayvancılık ve avcılığı da desteklediği "Coğrafi İşaretli Ürünler" "Palamutlar Nerede?" gibi önemli projelerin de sahibiydi.
 
Metro Toptancı Market bu Projeler ile ulusal ve uluslararası alanda bir çok ödüle layik görülmüş, Nisan 2016 tarihinde 5. Patent Enstütüsü ödül töreninde "Coğrafi İşaret Tanıtımına Katkı sağlayan Firma" dalında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden ödülü almıştı.
 
Işıkgece İktisatcı olup, İstanbul Üniversitesinde master yapmıştır. Evli ve Mehmet Tan Işıkgece'nin annesidir.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Türkiye için üretilen ilk F-35A uçağı nefesleri kesti

Türkiye için üretilen ilk F-35A uçağı nefesleri kesti

Taşın içinden çıkan şoke etti

Taşın içinden çıkan şoke etti

İşte bilinmeyen tuhaf bilgiler

İşte bilinmeyen tuhaf bilgiler

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları