Vakıf Katılım’da hedef 75 şube bin çalışan

Vakıf Katılım, bu yılın ilk 3 ayında toplam 25 milyon TL net kara ulaşırken, aynı dönemde 3.78 milyar TL nakdi, 2.14 milyar TL gayrı nakdi olmak üzere ekonomiye toplam 5.92 milyar TL’lik destek sağladı.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Kısa sürede 30 şubeye ulaşan banka, toplam 43 şubeye ulaşarak coğrafi açıdan ülkenin önemli bir kısmını kapsar hale geldi. 2017 yılsonu sonuçlarını değerlendiren Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, 2017 yılını en az 75 şube ve bin çalışanla kapatmayı hedeflediklerini söyledi.

HEDEFLERİMİZİ TUTTURDUK

Göktaş “Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından kurulan Vakıf Katılım’da oluşturduğumuz sinerjiyi başarıya dönüştürerek, birinci yılımızı doldurmadan 2016 yılı sonunda tüm hedeflerimizi tutturmayı başardık. Katılım bankacılığında referans kurum olma vizyonuyla yola çıkan ve açıldığı günden itibaren toplumun tüm kesimlerinden ciddi bir teveccüh gören Vakıf Katılım, 2016 yılında sergilediği başarılı performansı 2017 yılının ilk çeyreğinde de sürdürmeyi başardı” dedi.

PAZAR PAYI % 10

Strateji ve hedefler kapsamında şubeleşme çalışmalarına 2017 yılında da ağırlık vererek, 43 şube sayısına ulaştıklarının altını çizen Vakıf Katlım Genel Müdürü İkram Göktaş “Katılım bankacılığında pazar payımızın 2018 yılında yüzde 10’a çıkması ve 2023’te sektör liderliğini bize getirecek seviyeye ulaşmasını hedefliyoruz” dedi.

43’üncü şube Afyon’a

Müşterilerine daha yakın olmak stratejisi kapsamında yatırımlarına devam eden Vakıf Katılım 43. şubesini Afyon’da hizmete soktu. Büyük ilgi gören ve Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş’ın katılımıyla düzenlenen açılış törenine katılanlar, uzman danışmanlarından faizsiz bankacılık konusunda bilgi aldı. Vakıf Katılım şubeleşme programıyla, bireysel müşterilerin yanı sıra KOBİ’leri de hedefliyor.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
'Teröristlerin sandıklara tehdidinde tepelerine tepelerine bineceğiz'

'Teröristlerin sandıklara tehdidinde tepelerine tepelerine bineceğiz'

Oyunu böyle kullandılar

Oyunu böyle kullandılar

İşte sandık başından kareler!

İşte sandık başından kareler!

Sokak fotoğrafçılığında çığır açtılar

Sokak fotoğrafçılığında çığır açtılar