EGM Polis Özel Harekat (PÖH) alımı başvuruları ne zamana ertelendi?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Polis Özel Harekat başvurularının ertelendiğini duyurdu. 10 bin PÖH alımı yapacağını duyuran EGM, başvuruları ne zamana erteledi?

x

10 bin PÖH alımı yapılacağı duyuran EGM’ye bağlı Polis Akademisi Başkanlığınca bugün bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada bugün itibariyle başlayacak  PÖH alımlarının ertelendiği duyuruldu. Polis Akademisi Başkanlığınca yapılan açıklama şöyle:

 

“Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne Özel Harekat polisi yetiştirmek üzere 10.000 erkek öğrenci adayı alınacağı ve online başvuruların 17 Ekim 2016 tarihinde başlayacağı bildirilmiştir.

Sistemde yaşanan teknik sorunlar sebebiyle ön başvurular ileriki bir tarihte https://www.pa.edu.tr resmi internet sayfamızdan duyurulacaktır.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

PÖH ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

PÖH alımı başvurularının ne zaman yapılcağını merak edenler için Polis Akademisi Başkanlığı’nda belirtilen bir tarih bulunmamaktadır. Konu ile ilgili bir gelişme olduğunda resmi sitesinde bir açıklama yapılacak.

 

 

 

POLİS AKADEMİSİ (PÖH) BAŞVURU FORMUİÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgün iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üslenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Yıldırım: Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, KOBİ'lere destek çerçevesinde işletmelere ilk 12 ay için geri ödemesiz 50 bin TL kredi sağlayacak

Yıldırım: Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, KOBİ"lere destek çerçevesinde işletmelere ilk 12 ay için geri ödemesiz 50 bin TL kredi sağlayacak

Mülteci kampında evlendiler

Mülteci kampında evlendiler

Rastalar kendi 'ütopyalarının' tadını çıkarıyor

Rastalar kendi 'ütopyalarının' tadını çıkarıyor

Hakkarili şarkıcı Aydın Aydın dolarlarını Zap Suyu'na attı

Hakkarili şarkıcı Aydın Aydın dolarlarını Zap Suyu'na attı