MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları sorgula Süper Loto çekiliş sonuçları öğren

Süper Loto çekiliş sonuçları 15 Şubat Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası! Şans oyunu tutkunları 15 Şubat 2018 Süper Loto sonuçlarını sorguluyor. Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından duyuruldu mu? 15 Şubat Perşembe Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulamak isteyenler bunu sayfamızda bulunan mpi.gov.tr linkiyle yapabilecekler. Şubat ayının dördüncü Süper Loto sonuçları 15 Şubat akşamı yapılan çekiliş ile belli oldu. 539. Hafta çekilişinde haftanın numaralarının belirlenmesi ile bu hafta büyük ikramiye kazanan olup olmadığı ortaya çıktı. Beklendiği gibi Süper Loto'da devir sayısı 3'e çıktı ve sonraki çekilişe 6 milyon TL'den fazla ikramiye devretti. Her Perşembe akşamı çekilişi yapılan Süper Loto şans oyunu devrettiği ikramiyelerle meşhur bir oyun. Süper Loto’da 2 haftadır devir yaşanmış ve 3.925.073,23 TL değerindeki ikramiye bu haftanın olmuştu. Bu haftaki büyük ikramiyenin 5 milyon TL’yi geçmesi bekleniyor. Süper Loto oyunu, MPİ tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ' oyun ' olarak da ifade edilen şans oyunudur. İşte, Süper Loto çekiliş sonuçları 15 Şubat Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası! detayları haberimizde yer alıyor.

  • 20
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Süper Loto çekiliş sonuçları 15 Şubat Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası! Oyuncuların 54’e kadar olan sayı kümesinden tahmin yapmaya ve 6 bilmeye çalıştığı Süper Loto 15 Şubat çekiliş sonuçları açıklandı.Süper Loto oyununun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 6 milyon 135 bin 829 lira 87 kuruşluk ikramiye haftaya devretti. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 44 kişi 15 bin 633 lira 40'ar kuruş, 4 bilen 3 bin 387 kişi 218 lira 15'er kuruş, 3 bilen 75 bin 910 kişi 16 lira 80 'er kuruş ikramiye almaya hak kazandı. Üçüncü kez devreden çekilişte, 2 milyon 702 bin 31 lira 65 kuruş ikramiye dağıtıldı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından çekilişi yapılan ve mpi.gov.tr adresinden açıklanan Süper Loto sonuçları için geri sayım sürüyor. Her Perşembe akşamı Milli Piyango İdaresi’nin Ankara Balgat’ta bulunan binasında çekilişi yapılan Süper Loto oyununun sonuçları yine ilk olarak sayfamızdan öğrenilebilecek. 15 Şubat tarihli Süper Loto çekiliş sonuçları bu hafta milyonlarca lira dağıtacak. Süper Loto oyunu, MPİ tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur. İşte, 15 Şubat tarihli Süper Loto çekiliş sonuçları. Devirleriyle meşhur şans oyunu Süper Loto’da 2 kez devir yaşanmıştı. Bu haftaki büyük ikramiyenin ise 5 milyon TL’yi geçmesi bekleniyor. İşte merak edilen Süper Loto çekiliş sonuçları 15 Şubat Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası!

 

SÜPER LOTO 15 ŞUBAT ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


15 ŞUBAT SÜPER LOTO SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenen Süper Loto’da büyük ikramiye bu hafta 6 milyon 135 bin TL. İşte haftanın şanslı numaraları:

6, 7, 19, 40, 53, 54Son devir serisinden sonra rekor bir ikramiye veren Süper Loto'da yeni devir serisi 15 Şubat akşamı belli olan Süper Loto sonuçları ile 3'e çıktı. Pek sürpriz olmayan bir sonuçlar kimsenin 6 bilemediği ortaya çıktı ve Şubat ayının son çekilişine 6 milyondan fazla ikramiye devretti. İşte haftanın Süper Loto sonuçları, çekilişte çıkan sonuçları ve ikramiye dağılımı...

 

Haftanın numaraları: 6, 7, 19, 40, 53 ve 54

Süper Loto oyununun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 6 milyon 135 bin 829 lira 87 kuruşluk ikramiye haftaya devretti.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 44 kişi 15 bin 633 lira 40'ar kuruş, 4 bilen 3 bin 387 kişi 218 lira 15'er kuruş, 3 bilen 75 bin 910 kişi 16 lira 80 'er kuruş ikramiye almaya hak kazandı.

Üçüncü kez devreden çekilişte, 2 milyon 702 bin 31 lira 65 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan, KDV olarak 1 milyon 951 bin 174 lira 68 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak da 1 milyon 91 bin 730 lira 73 kuruş kamuya aktarılacak.

 

SÜPER LOTO GEÇEN HAFTA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

8 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın Süper Loto sonuçlarına göre; 6 bilen kimse çıkmadı ve 3.925.073,23 TL değerindeki ikramiye gelecek haftanın oldu. 5 bilen 71 kişi 9.099,40 TL, 4 bilen 4.130 kişi 167,70 TL, 3 bilen 87.862 kişi ise 13,65 TL ikramiye kazandı. ,

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

2014 yılında yapılan özelleştirmenin arından ardından Şans Topu, Süper Loto, On Numara ve Sayısal Loto gibi şans oyunlarının yayınlandığı adres değiştirilmişti. Geçtiğimiz yıllarda TRT1 ekranlarından canlı olarak yayınlanan çekilişler özelleştirme sonrasında internet ortamına taşınmıştı.


MPİ yetkililerinin ve noter görevlilerinin düzenledikleri çekiliş yapılan değişikliğin ardından sadece “mpi.gov.tr” adresinde bulunan “canlı izle” linki içerisinden yayınlanıyor. 21:15’te başlayan çekilişlerin hemen öncesinde canlı yayın linki aktif hale getiriliyor ve video izlenebilir oluyor.

SONUÇLARA GÖRE KİMLER İKRAMİYE ALABİLİYOR?

Aynı küre içerisine bırakılan 54 rakam içerisinden tespit edilen 6 şanslı numaradan 3,4,5 ve 6 rakamı doğru tahmin edenler ikramiye almaya hak kazanıyorlar. 6 rakamın tamamını doğru tahmin eden kişi çıkmaması halinde büyük ikramiye için belirlenen tutar gelecek haftaya devrediyor.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Mehmetçik ve ÖSO, teröristleri böyle avladı

Mehmetçik ve ÖSO, teröristleri böyle avladı

Türk takımlarının Avrupa'daki faciaları

Türk takımlarının Avrupa'daki faciaları

Yanlış parkın bedeli çok ağır oldu

Yanlış parkın bedeli çok ağır oldu

Dünyanın en kıllı adamı ama çok mutlu

Dünyanın en kıllı adamı ama çok mutlu