Beyaz Show'a kimler katıldı Beyaz Show yeni bölüm ne zaman

Beyaz Show 9 Şubat yeni bölüm fragmanı izle Kanal D’de 9 Şubat Beyaz Show konukları kim olacak? sorularının yanıtları merak ediliyor. Beyaz Show 9 Şubat 2018 konuklarıyla şahane bir programa hazır olun. Beyaz Show'da bu akşam kimler var? Kanal D'nin eğlence dolu programı olan Beyaz Show yeni bölüm konuklarını açıkladı. Birbirinden özel isimleri ağırlayacak olan Beyaz Show canlı yayın ile karşımıza çıkacak. Beyaz Show’a bu hafta; Hülya Koçyiğit, Cenk Eren, Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan ve Aşkım Kapışmak konuk oluyor! Beyaz Show 9 Şubat 2018 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45'te Kanal D'de! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı 'Beyaz Show'a bu hafta; Türk sinemasının efsane ismi Hülya Koçyiğit, muhteşem şarkılarıyla Cenk Eren, 'Çocuklar Duymasın'ın başrol oyuncuları Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ Atacan ve Aşkım Kapışmak konuk oluyor. Peki Tamer Karadağlı kimdir? Beyaz Show konuğu Hülya Koçyiğit kimdir? Beyaz Show konuğu Cenk Eren kimdir? İşte merak edilen Beyaz Show bu akşam var mı Kanal D’de 9 Şubat Beyaz Show konukları kim olacak? sorularının detaylı yanıtları haberimizde yerini alıyor.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Beyaz Show 9 Şubat yeni bölüm fragmanı izle Kanal D’de 9 Şubat Beyaz Show konukları kim olacak? Beyaz Show konuklarıyla eğlenceli bir programa hazır olun. Beyazıt Öztürk’ün sunduğu 9 Şubat Cuma günü ekranda olacak Beyaz Show yeni bölüm fragmanı ile programın bu haftaki konuklarını paylaştı. Sinema ve TV dünyasının usta isimlerinin ağırlanacağı özel programda geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi sosyal medya fenomenleri de yer almaya devam edecek. Peki, bu hafta Beyaz Show'un konukları kimler olacak ve program ne zaman başlayacak? Beyaz Show konukları ile 9 Şubat Cuma günü de takipçilerini ekrana kilitlemeye devam edecek . Ünlü isimleri ve sosyal medyanın fenomenlerini ağırlamaya sürdüren Beyaz, bu hafta Hülya Koçyiğit, Cenk Eren, Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan ve Enes Batur’u konuk edecek. Sevilen eğlence programı 23:45'te Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. İşte merak edilen Beyaz Show bu akşam var mı Kanal D’de 9 Şubat Beyaz Show konukları kim olacak? sorularının yanıtları haberimizde…

 

 

9 ŞUBAT BEYAZ SHOW KONUKLARI KİM?

Beyaz Show’a bu hafta; Hülya Koçyiğit, Cenk Eren, Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan ve Aşkım Kapışmak konuk oluyor! Beyaz Show 9 Şubat 2018 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45'te Kanal D'de! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; Türk sinemasının efsane ismi Hülya Koçyiğit, muhteşem şarkılarıyla Cenk Eren, "Çocuklar Duymasın"ın başrol oyuncuları Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ Atacan ve Aşkım Kapışmak konuk oluyor.

Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle "Beyaz Show" bu hafta da yine şahane. Beyaz Show yeni bölümü online izlemek isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

BEYAZ SHOW 9 ŞUBAT KONUKLARI

 

HÜLYA KOÇYİĞİT KİMDİR?

HAYATI

İlk yılları; 1947-1962

12 Aralık, 1947 tarihinde Yenikapı'daki evlerinde doğmuştur. Annesi 16 babası ise 22 yaşında iken dünyaya gelmiştir. Daha sonra diğer iki kardeşi Feryal ve Nilüfer doğmuştur. 1948 yılında Koçyiğit bir yaşına girdiğinde Bağlarbaşı'ndaki bir eve taşınmışlardır. O zamanlar iki ayrı evde oturuyorlardır. Beş yaşına geldiğinde okula gitmeyi çok istemiştir, fakat o dönem çocuklar okula altı yaşında alınıyorlardı. Okula başvurduklarında ise okul müdürü mahkeme'ye gidip yaşını büyültmelerini söylemiştir. Kadıköy adliyesine gidip yaş büyültmeden hakimin onayı ile okula dönerek kayıt olunur ve beş yaşında ilk okula başlar. Öğrenci olarak sınıfta hep dans ederek ve şarkı söyleyerek ilk okul öğretmeninin dikkatini çeker ve müzik öğretmeni annesini yönlendirmeye başlar. Annesi tarafından çok ilgi görür. Müzik öğretmeninin ve etraftakilerin beklentisi her gün daha fazla artmaya başlamıştır. O yıl Medrano sirki İstanbul'a Beşiktaş'a gelmiştir. Birinci sınıftayken tüm sınıf ile birlikte sirke giderler. Bir anda kendini sahnede bulmuş ve Koçyiğit müzik eşliğinde dans etmeye başlamış, büyük ilgi görmüştür.

 

 

Annesinin bir arkadaşı tarafından gazetede Ankara Devlet Konservatuarı'nın bale bölümüne öğrenci alınacağını ve bunun için imtihan haberleri açıldığını görür. Annesi haberi okuduğunda Koçyiğit'i imtihanın yapıldığı Galatasaray Lisesi'ne götürür. İki İngiliz karı-koca ve öğretmenlerin jüri olarak bulunduğu sınava yaklaşık 310 kişi katılmıştır. Piyano eşliğinde dans eden öğrencilerin kimi beş kimi on dakika sahne de kalmıştır. Dokuz öğrencinin seçildiği sınavda Hülya Koçyiğit de vardır. Okul Ankara'da olduğu için Koçyiğit okulda yatılı kalacaktır. Fakat okul Ankara'da olduğu için babası izin vermemektedir. Fakat annesi tarafından çok büyük bir baskı olunca Ankara'ya giderler. Annesi ile kazandığı bale bölümüne gitmişlerdir. Daha sonra kalacakları yere giderek yatakhane'ye gidip dolabını yerleştirirler.Koçyiğit ise bale bölümünde ki en küçük kızdır. Genellikle küçükler 11-12 yaşlarında, büyükler ise 18-19 yaşlarında oluyordu. Koçyiğit ise henüz 7 yaşındaydı. Annesi Ankara'da bir hafta otelde kalmış ve daha sonra İstanbul'a dönmüştür. Konservatuvara giderken hem de ilkokula gidiyordu. Üçüncü ders yılı başladığında Ankara'ya gitmedi, yaz tatilinden sonra babası tarafından Ankara'ya gitmesine izin verilmiyor ve İstanbul'da bir okul bakılıyor. İstanbul'da Atatürk Kız Lisesi'ne yazılır. Daha sonra İstanbul Şehir Tiyatroları'na diğer iki kız kardeşi ile birlikte girer. Bir yandan okula gider, diğer yandan tiyatroya gider ve diğer yandan ise baleye gider. Ayrıca Bebek'te bir öğretmenden piyano dersi almaktadırlar. Müzik öğretmeninden ise müzik dersi alır ve hiç boş bir günü yoktur. Yeni okulda her gün gösteriler düzenleniyor. Koçyiğit'in de gösterilerde genellikle hep rolü oluyor. İngilizce aksanı etrafındakiler tarafından çok beğeniliyordur.

Muhsin Ertuğrul, Hülya Koçyiğit'in namını duyar ve şehir tiyatrolarının genel yönetmenine Koçyiğit'ten bahseder. Annesiyle birlikte apar topar Muhsin Ertuğrul'un yanına giderler. Muhsin Ertuğrul'un arkadaşı Koçyiğit'in annesinin yakını çıkınca Ertuğrul daha sempati duyuyor. Ertuğrul daha iyi eğitim alması gerektiğini bu yüzden Ankara Devlet Konservatuarı'na gönderilmesinin daha iyi olacağını söylüyor. Böylece Koçyiğit tekrar Ankara'ya gidiyor. Bu kez daha büyük ve daha deniyimli olduğu için tiyatro sahnesinde seyircinin karşısına daha deneyimli çıkar.

CENK EREN KİMDİR?

Yorumları ve eleştirileriyle dikkatleri üzerine çeken Cenk Eren’in yaşı, eğitimi ve kariyeri merak ediliyor. Peki Cenk Eren kimdir, kaç yaşında?Asıl ismi Yüksel Venedik olan Cenk Eren, 1966 yılında Ankara’da doğdu. İlk kez 1984'te Ankara'da sahneye çıktı, daha sonraları Ankara Radyosu Çok Sesli Korosu'nda yer aldı.  8 çocuklu dar gelirli bir  ailenin en küçüğü olan Cenk Eren, Antalya ve Alanya'da 3 yıl aralıksız çalıştıktan sonra 1993'te İstanbul'a taşındı. Çeşitli yerlerde Ankara’da gece kulüplerinde sahne alan Cenk Eren ilk albümünü 1995 senesinde Ve Cenk Eren ile çıkardı.

2000 senesinde Star Tv’de Yıldız Savaşları isimli bir Tv programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Toplam 7 albüm çıkaran Cenk Eren’in albümlerinin isimleri; Ve Cenk Eren, Gözlerin, Kader Çıkmazı, Nükhet Duru & Cenk Eren Muhteşem İkili, Kiraz Mevsimi, Dönüm Noktamve Kasetimi al…

TAMER KARADAĞLI KİMDİR?

Çocuklar Duymasın dizisinin Haluk’u Tamer Karadağlı’nın hayatına ilişkin detayları derledik. Çocuklar Duymasın dizisinin Haluk’u Tamer Karadağlı’nın hayatına ilişkin detayları derledik. Azeri kökenli bir aileden gelen Tamer Karadağlı, 24 Mayıs 1967’de doğdu. İlkokula başlamadan ailesi ile birlikte ABD'ye yerleşen Tamer Karadağlı, Türkiye'ye döndü sonra tekrar Amerika'ya gitti. Lise son sınıfta kesin dönüş yaptığı yıllarda da ise sıklıkla Akün Sineması'na giderdi. Bir yandan da lise yıllarında onun için bir tutku olduğunu belirttiği seslendirme sanatçılığına başladı. Shakespeare'in "Kuru Gürültü" adlı oyununu hem Türkçe hem İngilizce oynadı.  TED Ankara Koleji'nden sonra Çankaya Lisesi'nden ve Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan sanatçı ilk filmini 1993 yılında çevirdi. Ferhunde Hanımlar dizisiyle ün kazandı. Birçok ünlü oyuncunun seslendirmesini de yapan Karadağlı, kendisi gibi oyuncu olan Arzu Balkan ile evliydi. Çiftin Zeyno isminde bir kızları bulunmaktadır. Çift 2007 yılında boşandı.

 

MANDALİNACI VEYSEL’İN ŞANSI AÇILDI

Sosyal medyada ünlenen fenomen mandalinacı Veysel Mutlu, programa konuk olmuş ve 'Vay Delikanlı Gönlüm' şarkısını söyleyerek tüm stüdyoda büyük beğeni toplamıştı. Veysel Mutlu'yu programa yeniden çağıran Öztürk, Türkiye'nin en büyük müzik yapımcılarından olan Polat Yağcı'nın kendisine bir albüm yapmak istediğini söylemişti. Haberi duyan Veysel ise mutluluktan Beyazıt Öztürk'ün boynuna sarılmıştı.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Kahraman Ömer Halisdemir´in son görüntüleri

Kahraman Ömer Halisdemir´in son görüntüleri

Basit malzemelerle öldüren silah ürettiler

Basit malzemelerle öldüren silah ürettiler

Fizik kurallarına adeta meydan okudular

Fizik kurallarına adeta meydan okudular

Gerçeğinden ayırt edilemiyor

Gerçeğinden ayırt edilemiyor