Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsteseler de, istemeseler de Kanal İstanbul'u yapacağız

AK Parti Maltepe 6. Olağan İlçe Kongresi'nde bir konuşma gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İsteseler de, istemeseler de Kanal İstanbul'u yapacağız.' dedi. Kongre öncesinde de vatandaşlara seslenen AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bay Kemal tapusuz yerlere tapu dağıtacakmış. Cebinde mi bunlar? Neyi dağıtıyorsun?' dedi.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

AK Parti Maltepe 6. Olağan İlçe Kongresi'nde konuşan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerinden satır başları:

Kanal İstanbul’un ön çalışmaları sürüyor, yakında ihalesine çıkıyoruz. Bazıları onunla ilgili de ileri geri konuştu. Boğaz'da olan kazayı duydunuz. Bunun ne kadar önemli olduğunu çok açık net ortaya koyuyor. İsteseler de istemeseler de Kanal İstanbul’u yapacağız.

Kongre öncesinde vatandaşlara seslendi

AK Parti Maltepe 6. Olağan İlçe Kongresi öncesinde vatandaşlara seslenen AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerinden satır başları:

Şimdi birileri diyor ki biz yatırımları durduracağız. Niyeymiş, yatırımlar üretmiyormuş. Buna şu yeter. Göreve geldiğimizde 36 milyar dolar ihracat vardı, şimdi 160 milyar dolar. Savunma sanayimizde kendimizi savunacak silahlara sahibiz. Bunlar kolay olmadı. Bunları üreten bir Türkiye var. Bunları nereye koyacaksın. Fırat Kalkanı'nda, Afrin'de bunlarla bu mücadeleyi kazandık.

SON RAKAMI AÇIKLADI

Afrin'de etkisiz hale getirilen terörist sayısı 4 bin 200'e yaklaştı. Bu mücadeleyi bunlarla yapıyoruz. Kararlılıklı harekatı yürüten Mehmet'imiz bu imkanlarla güç buldu.

ÜRETEN EKONOMİ YOK DİYENLERE SERT TEPKİ

Üreten ekonomi yok diyenler gözünüze, dizinize dursun. Üreten ekonomi olmasa sen IMF'ye borcu ödeyebilir miydin? Çalışıyoruz ya, Bay Kemal çalış senin de olsun." dedi.

Bay Kemal tapusuz yerlere tapu dağıtacakmış diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunlar hayatları boyunca hep böyle dağıttılar. Neyi, kendilerini dağıttılar. Bunlarda akşam yalan, sabah yalan." diye konuştu.

Ankara'ya geleceğiz diyen vatandaşlara cevap veren Erdoğan, "Tabi ki gelin, orası milletin evi. Arkadaşlarım sizi bütün Külliye'de gezdirecekler. Oraya bir tek Bay Kemal gelmez. Sizlere kapımız sonuna kadar açık." şeklinde konuştu.

İNLERİNE GİRDİK!

PKK için inlerine gireceğiz dedim hatıladınız mı diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnlerine girdik mi girdik. SİHA'larla girdik. Kuyruklarını kıstırıp kaçtılar. Fırat Kalkanı'nda vurduk, Afrin'de vurduk. Gabar'da vurduk, Bestler Deresi'nde vurduk. Vurmaya da devam edeceğiz. " dedi.

15 Temmuz gecesi birisi Rodos'a götüreyim sizi dedi diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hayır bu toprakta ölmek şereftir dedim. Binin uçağa ben size nereye gideceğimizi uçakta söyleyeceğim dedim. Son ana kadar kimse bilmiyor. Pilota İstanbul'a dedim. 251 şehidimiz oldu, gazilerimiz oldu. "şeklinde konuştu.

MİT OPERASYONLARI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu ana kadar 80 tanesini FETÖ’nün yurt dışından aldık geldik. Onları da kovalayacağız. Pensilvanya’daki, sen de geleceksin. İstediğin kadar sağa sola yalpala." dedi.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Sözün Bittiği Yer

Sözün Bittiği Yer

En Çok Okunanlar