MHP Lideri Bahçeli: Düşmanları hainleri güldürmeyiz

MHP Lideri Bahçeli, Türkiye düşmanlarına göz açtırmamanın tarihi bir yükümlülük olduğunu belirterek, “Düşmanları hainleri sevindirmeyiz. Hedeflerimizden vazgeçmeyiz” dedi.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
x

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye’nin tükenişini projelendirip, bunun için faaliyet içinde olanlara göz açtırmamanın tarihi bir yükümlülük olduğunu söyledi. MHP’nin bu yükümlülüğü yerine getirdiğini ifade eden Bahçeli, “Düşmanları güldürmeyeceğiz, hainleri sevindirmeyeceğiz. Hedeflerimizden vazgeçmeyeceğiz” ifadesini kullandı. 

İZİN VERMEYİZ

Bahçeli, terörizmle mücadelenin çok boyutlu bir şekilde icra edildiğini, Türkiye’nin, milli bekasını korumak için bütün milli güç unsurlarını seferber ettiğini bildirdi.  Fırat Kalkanı Harekatı’nın El Bab’ta yoğunlaştığını anımsatan Bahçeli, “Fırat Kalkanı Harekatı’yla terörizmin belini kırmak Türkiye için altın fırsattır. Bu fırsatı tepmemiz akıl ve mantık işi değildir. Güney sınırlarımız boyunca çizilmek istenen ihanet ve melanet haritalara izin verilmemeli” ifadesini kullandı.

BU NE AYMAZLIK BU NE ŞUURSUZLUK?

AP’nin Türkiye ile müzakereleri durdurma kararının, tehdit ve korkutma teşebbüsü olduğunu belirten Bahçeli, şu görüşlere yer verdi:  “Avrupa Parlamentosu madem idam cezasını istemiyor. O zaman yarından tezi yok, AKP idam cezasıyla ilgili kanun teklifini TBMM’ye taşımalıdır. El mi yaman bey mi yaman muhataplarına gösterelim. Avrupa Parlamentosu OHAL’i eleştirirken hiç utanmıyor. Merak ediyoruz, aynı dozdaki eleştiriyi Fransa’ya yapmak söz konusu parlamentonun aklından geçmiş midir Bu ne aymazlık, bu ne şuursuzluktur?”      

 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan nükleer santral müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan nükleer santral müjdesi

Kum tanesi büyüklüğünde bilgisayar

Kum tanesi büyüklüğünde bilgisayar

Kıyıya vuran canavar şoke etti!

Kıyıya vuran canavar şoke etti!

A Milli Takım'ın yeni formaları tanıtıldı

A Milli Takım'ın yeni formaları tanıtıldı