Philips, Hue ekosistemindeki yenilikler tanıtıldı

Philips Aydınlatma CES 2018’de Philips Hue ekosisteminde yapılan bazı yeni yazılım özellikleri ve geliştirmelerinin duyurusunu yaptı.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Aralık 2017’de kablosuz ağ üzerinden ücretsiz olarak yapılan güncelleme ile Philips Hue V2 bridge ve renk değiştirebilir ampullere sahip olan Philips Hue kullanıcıları ev içi eğlence deneyimini artırabilecekler. Geliştirilen yeni yazılım sayesinde Philips Hue ampuller oyun, film ve müzik içeriği ile senkronize oluyor. Razer ise ilk partner şirket olacak.
 
Philips Aydınlatma, yeni Hue Eğlence özelliğine ek olarak 2018’in ikinci çeyreğinde ise her türlü Windows 10 ya da macOS High Sierra tabanlı bilgisayarda çalışacak olan bir uygulama olan Hue Sync’i piyasaya sürecek. Philips Hue Sync ile bilgisayarda oynanan tüm oyunlar, izlenen tüm filmler ve dinlenen tüm müzikler için anında ve yoğun bir ışık gösterisi komutu oluşturularak kullanıcıların içerikten daha fazla keyif alması sağlanacak.
 
 
Philips Hue, 2018 ikinci çeyreğinin başlarında iOS ve Android için yeniden tasarlanan Hue uygulamasını kullanıcılarına sunacak. Philips Hue kullanıcılarının yorum, geribildirim ve fikirlerine dayanan yeni uygulamada, tüketicilerin evlerini daha akıllı ve kolay bir şekilde aydınlatmalarını sağlayan mevcut özellikler geliştirildi ve yeni özelliklere yer verildi. Yeni uygulama günlük kullanımda iyileşme sağlarken hem Hue aksesuarları hem de Philips Hue Entertainment partner şirket entegrasyonlarının kurulum ve entegrasyonunu sorunsuz hale getirecek. Ara yüz aynı zamanda kullanıcıların son kullandıkları sahneye anında erişip ampulleri basit bir biçimde gruplamalarını, renk ya da renk sıcaklıklarını seçmelerini sağlayacak.
 
stuff'da yer alan habere göre, 2018 yazında Philips Aydınlatma, dış mekân ürünlerinin lansmanını gerçekleştirecek. Bu yeni ürün yelpazesi, kullanıcıların ambiyansı kişiselleştirerek dış mekân aydınlatmasından daha fazlasını elde etmelerini sağlayacak. Ayrıca evlerine giderken veya dışardayken dış mekân aydınlatmalarını yönetebilecekler.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
KKTC meclisi karıştı: Yuh sana bu bayrak sayesinde buradasın

KKTC meclisi karıştı: Yuh sana bu bayrak sayesinde buradasın

Askeri uzmanlar şaşkına döndü: Dünyada böyle bir ordu görülmedi

Askeri uzmanlar şaşkına döndü: Dünyada böyle bir ordu görülmedi

6000 yılından geldiğini iddia ediyor!

6000 yılından geldiğini iddia ediyor!

Afrin'e kaç asker geçti? Kaç köy kurtarıldı?

Afrin'e kaç asker geçti? Kaç köy kurtarıldı?