Genel

Afrin'e gidecek Mehmetçik'e moral maçı


Afrin'e gidecek Mehmetçik'e moral maçı - Görevlendirme yapılan Mardin Büyükşehir Belediyesi, Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak üzere bölgeye gidecek Mehmetçik için moral maçı düzenledi - Ellerinde Türk bayrakları ile maçı izleyen vatandaşlar, hem sahadaki hem de Afrin'deki Mehmetçik'e tezahürat yaptı MARDİN (AA) - Görevlendirme yapılan Mardin Büyükşehir Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak üzere bölgeye gidecek Mehmetçik için etkinlik düzenledi.


Yenişehir Mahallesi'nde bir spor kompleksindeki halı saha maçında, belediye çalışanları ile Afrin'e gidecek İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Özel Harekat Taburunda görevli askerlerin oluşturduğu takımlar maç yaptı.

- "İnşallah ordumuzun zaferi daim olacak"

Belediye Başkan Vekili Vali Mustafa Yaman'ın da izlediği maçta, vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ile hem sahadaki hem de Afrin'deki Mehmetçik'e tezahüratta bulundu.

Vali Yaman yaptığı açıklamada, Mardin İl Jandarma Komutanlığındaki Jandarma Özel Harekat Taburunun Afrin'de görev alacağını aktararak, "Mehmetçik'in moralini yükseltecek etkinlikler yapıyoruz. Bugün de maç organizasyonu yaptık. Mardinliler olarak askerimizin yanındayız. Dualarımız onlarla. İnşallah ordumuzun zaferi daim olacak." dedi.

İzleyicilerden Duygu Batur ise harekatı gönülden desteklediklerini belirterek, "Mehmetçik'in yanında olduğumuzu göstermek için maçı izlemeye geldik." ifadesini kullandı.

Afrin'e gidecek Mehmetçik'e moral maçı

Görevlendirme yapılan Mardin Büyükşehir Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak üzere bölgeye gidecek Mehmetçik için etkinlik düzenledi. Yenişehir Mahallesi'nde bir spor kompleksindeki halı saha maçında, belediye çalışanları ile Afrin'e gidecek İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Özel Harekat Taburunda görevli askerlerin oluşturduğu takımlar maç yaptı. Ellerinde Türk bayrakları ile maçı izleyen vatandaşlar, hem sahadaki hem de Afrin'deki Mehmetçik'e tezahürat yaptı.


Afrin'e gidecek Mehmetçik'e moral maçı

Görevlendirme yapılan Mardin Büyükşehir Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK) Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na katılmak üzere bölgeye gidecek Mehmetçik için etkinlik düzenledi. Yenişehir Mahallesi'nde bir spor kompleksindeki halı saha maçında, belediye çalışanları ile Afrin'e gidecek İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Özel Harekat Taburunda görevli askerlerin oluşturduğu takımlar maç yaptı.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Mardin
Salı
13 Kasım 2018
Rüzgar 3,7 km/h
Çoğunlukla güneşli
17 °
17°
Diğer Mardin Günleri İçin Tıklayın
Ömer Seyfettin: Toplu yapıtlarına doğru

Ömer Seyfettin: Toplu yapıtlarına doğru

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun açılış tarihi belli oldu

İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu'nun açılış tarihi belli oldu

A101 15 Kasım 22 Kasım aktüel ürünler indirim kataloğu 2018 A101 aktüel ürünler indirim listesi

A101 15 Kasım 22 Kasım aktüel ürünler indirim kataloğu 2018 A101 aktüel ürünler indirim listesi

En Çok Okunanlar