Vali Kalkancı'dan yaralı askerlere bayram ziyareti


Vali Kalkancı'dan yaralı askerlere bayram ziyareti - Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, terör operasyonunda yaralanan askerleri tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti

ADIYAMAN (AA) - Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, terör operasyonunda yaralanan askerleri tedavi gördükleri hastanede ziyaret ederek bayramlaştı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre Vali Kalkancı, beraberinde eşi Yasemin Kalkancı ve İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ile Adıyaman kırsalında icra edilen terör operasyonunda yaralanan ve Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören askerleri ziyaret etti.

Askerlerin sağlık durumları hakkında Hastane Başhekimi Doç. Dr. Fatih Doğan'dan bilgi alan Vali Kalkancı, yaralı askerlerle sohbet ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti, askerlerin ve ailelerinin bayramını kutladı.

Asker aileleriyle de sohbet eden Vali Kalkancı, "Ailelerimizin herhangi bir taleplerinin olması durumunda valilik olarak her zaman hizmetinizde ve emrinizdeyiz. Hangi sorununuz olursa olsun kapımızın ve telefonlarımızın sizlere daima açık olduğunu bilmenizi istiyorum. Bu vesileyle bayramınızı kutluyor, gazilerimize yüce Allah'tan şifa diliyorum." ifadelerini kullandı.

Vali Kalkancı, daha sonra eşiyle birlikte hastanede yatan hasta ve hasta yakınlarına da ziyarette bulunarak bayramlaştı.

Adıyaman'da yürütülen terör operasyonunda dün 4 güvenlik görevlisi şehit olmuş, 6 asker yaralanmıştı.

YENİ HABERLER

İşgal büyüyor: Yüzlerce yasa dışı konut daha inşa edecekler

'Türkiye Avrupa pazarında avantajlı'

POPÜLER HABERLER

Sen kimin vekilisin

'10 günde 10 mahalleyi bulamaz, CHP'den aday oldu'