Genel

Annesinin cenazesine yakınının kucağında katıldı


Annesinin cenazesine yakınının kucağında katıldı - Tokat'ın Pazar ilçesinde traktörün devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 3 kişinin cenazesi defnedildi - Aynı kazada yaralanan 7 yaşındaki çocuk, annesinin cenazesine bir yakınının kucağında getirildiTOKAT (AA) - Tokat'ın Pazar ilçesinde traktörün devrilmesi sonucu ölen 3 kişinin cenazesi toprağa verildi.


Kazada hayatını kaybeden Mehmet ve Semra Gezer ile Hanife Özbektaş'ın cenazesi yakınları tarafından Tokat Devlet Hastanesi morgundan alınarak Turhal ilçesine bağlı Çayıraltı köyüne getirildi.

İkindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından 3 kişinin cenazesi aile mezarlığında defnedildi.

Aynı kazada yaralanan Semra Gezer'in oğlu 7 yaşındaki Reşat Gezer, bir yakınının kucağında köy mezarlığına geldi.

Bu arada, Zile Kapalı Cezaevi'nde 1,5 yıldır tutuklu bulunan Dursun Gezer, eşi Semra Gezer'in cenazesine, izinli olarak jandarma gözetiminde katıldı.

Cenazeye, Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Yılmaz, hayatını kaybedenlerin yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.Annesinin cenazesine yakınının kucağında katıldı

Tokat'ın Pazar ilçesinde traktörün devrilmesi sonucu ölen 3 kişinin cenazesi toprağa verildi. Kazada hayatını kaybeden Mehmet ve Semra Gezer ile Hanife Özbektaş'ın cenazesi yakınları tarafından Tokat Devlet Hastanesi morgundan alınarak Turhal ilçesine bağlı Çayıraltı köyüne getirildi. İkindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından 3 kişinin cenazesi aile mezarlığında defnedildi. Aynı kazada yaralanan Semra Gezer'in oğlu 7 yaşındaki Reşat Gezer, bir yakınının kucağında köy mezarlığına geldi.Annesinin cenazesine yakınının kucağında katıldı

Tokat'ın Pazar ilçesinde traktörün devrilmesi sonucu ölen 3 kişinin cenazesi toprağa verildi.


Annesinin cenazesine yakınının kucağında katıldı

Tokat'ın Pazar ilçesinde traktörün devrilmesi sonucu ölen 3 kişinin cenazesi toprağa verildi.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Tokat
Cumartesi
17 Kasım 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Çok bulutlu
9 °
-2°
Diğer Tokat Günleri İçin Tıklayın
Terakkiperver Cumhuriyet Fırkası´nın kuruluşu - Tarihte bugün 17 Kasım 1924

Terakkiperver Cumhuriyet Fırkası´nın kuruluşu - Tarihte bugün 17 Kasım 1924

En Çok Okunanlar