Genel

Aydın'daki cinayet ve intihar


Aydın'daki cinayet ve intihar - Öldürülen çift ile intihar eden oğullarının cenazeleri Isparta'da toprağa verildi ISPARTA (AA) - Aydın'da öldürülen karı koca ile intihar eden oğullarının cenazeleri Isparta'da defnedildi.


Suna (42), Adem (47) ve Mert Ali Doğru'nun (17) cenazeleri, Yalvaç ilçesi Hüyüklü Belde Camisi'ne getirildi. Kılınan cenaze namazının ardından cenazeler, belde mezarlığında toprağa verildi.

Ailenin kızları Pınar Doğru, gözyaşlarına hakim olamadı.

Ailenin akrabası ve Hüyüklü Belde Belediye Başkanı Hasan Yıldız, son derece üzücü ve acı bir durumla karşılaştıklarını söyledi.

Çift arasında birtakım sorunlar olduğunu dile getiren Yıldız, "Hazin bir durum. Birkaç senedir ailevi problemleri vardı ama en son 'Anlaştık, barıştık' demişlerdi. En son görüşmemizde 'Düzeldik, iyiyiz' dediler. Misafir olarak yanlarında kalan bir tanıdığımız iyi ve mutlu olduklarını söylemişti. Geriye bir tek üniversitede okuyan kızları kaldı." dedi.

Anne ve babasını 28 Mayıs'ta uykudayken tabancayla öldüren Mert Ali Doğru, 4 katlı apartmanın çatı katında aynı silahla intihar etmişti.

Aydın'daki cinayet ve intihar

Aydın'da öldürülen karı koca ile intihar eden oğullarının cenazeleri Isparta'da defnedildi. Suna (42), Adem (47) ve Mert Ali Doğru'nun (17) cenazeleri, Yalvaç ilçesi Hüyüklü Belde Camisi'ne getirildi. Kılınan cenaze namazının ardından cenazeler, belde mezarlığında toprağa verildi.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Isparta
Cumartesi
22 Eylül 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Güneşli
29 °
10° 29°
Diğer Isparta Günleri İçin Tıklayın
Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

Kenan Sofuoğlu F-16'ya karşı yarıştı

Kenan Sofuoğlu F-16'ya karşı yarıştı

En Çok Okunanlar