Spor

Balıkesirspor Baltok'a mobil uygulama


Balıkesirspor Baltok'a mobil uygulama - Kulüp, internet tabanlı iletişim uygulamaları üreten bir firmayla ortak çalışma yaparak Balıkesirspor Baltok Mobil Uygulaması'nı hayata geçirdiBALIKESİR (AA) - Spor Toto 1.


Lig takımlarından Balıkesirspor Baltok için hazırlanan mobil uygulama, kullanılmaya başlandı.

Yönetim, taraftar, futbolcu ve sponsor dörtlüsünü birleştiren mobil uygulama sayesinde kulübe destek sağlanması hedefleniyor.

Balıkesirspor Kulübü Başkanı Remzi Boncuk ile internet tabanlı iletişim uygulamaları üreten Jubbel firmasının yöneticisi Reşat Mustafa Bulut, kulüp tesislerinde teknoloji sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

Boncuk, törende yaptığı konuşmada, Balıkesirspor Baltok Mobil Uygulaması'nın hem Android hem de IOS sisteminde çalıştığını belirtti.

Böyle bir uygulamayı kendi liglerinde yapan ikinci kulüp olduklarını ifade eden Boncuk, "Bizden önce Ankaragücü yaptı. Akıllı telefonların yaygınlaştığı bu dönemde bu tip uygulamalar taraftar açısından çok iyi oluyor. Takımla ilgili bilgilere anlık olarak ulaşabiliyorsunuz. Bunun bir de maddi yönü var. Uygulama içerisinde taraftarın ya da esnafın küçük küçük rakamlarla reklam verme şansı, fırsatı olacak. Taraftarların ve esnafın bu uygulamaya ilgi göstermesini rica ediyorum." diye konuştu.

Firma yöneticisi Bulut da uygulamadaki hedeflerinin 6 ay içinde 30 bin kişiye ulaşmak olduğunu belirterek, "Kulüp yönetimi, taraftar ve bizim yaptığımız çalışmalar ile bu hedefimize kısa sürede ulaşacağımızı düşünüyoruz. Esnaf ile yıllık veya sezonluk sponsorluk anlaşması yapacağız. Kulübe ek gelir kaynağı olarak bu uygulamayı hayata geçirmiş olacağız." ifadelerini kullandı.

Boncuk ve Bulut, daha sonra telefonlarına indirdikleri uygulama ile basına poz verdi.İkindi Vaktine Kalan Süre

Balıkesir
Salı
21 Ağustos 2018
Rüzgar 14,8 km/h
Güneşli
32 °
20° 32°
Diğer Balıkesir Günleri İçin Tıklayın
Mekke’de şiddetli fırtına ve yağmur korkuttu

Mekke’de şiddetli fırtına ve yağmur korkuttu

Vahşi doğanın davetsiz misafirler

Vahşi doğanın davetsiz misafirler

Kanseri azaltan madde bu sebzelerde var

Kanseri azaltan madde bu sebzelerde var

İnsanların en ilginç korkuları

İnsanların en ilginç korkuları

En Çok Okunanlar