Genel

Batman'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek


Batman'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek - Sason ilçesindeki sivil toplum kuruluşları, TSK'nın Afrin'de yürüttüğü harekata katılan Mehmetçik'e cevizli sucuk ve bal gönderdiBATMAN (AA) - Batman'ın Sason ilçesinde sivil toplum kuruluşları, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerlere cevizli sucuk ve bal gönderdi.


Diyanet Sen İlçe Başkanı İlhan Güngördü başkanlığındaki sivil toplum kuruluşu temsilcilerince toplanan ve paketlenen cevizli sucuk ve bal, harekat bölgesine gönderilmesi için Sason İlçe Jandarma Komutanlığına teslim edildi.

Güngördü, burada yaptığı konuşmada, Sason halkının harekatın başarısı için dua ettiğini belirterek,"Köylülerimizle el ele vererek Afrin'deki Mehmetçik kardeşlerimiz için Sason'da üretilen bal ve cevizli sucuk topladık." dedi.

Kanaat önderlerinden Hacı Beşir Çelik de Fetih Suresi'ni okuyup, dualar ederek Mehmetçik'e manevi destek sunduklarını söyledi.
Batman'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek

Batman'ın Sason ilçesinde sivil toplum kuruluşları, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerlere cevizli sucuk ve bal gönderdi.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Batman
Salı
16 Ekim 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Çok bulutlu
30 °
15° 30°
Diğer Batman Günleri İçin Tıklayın
CHP´li Bakırköy Belediyes´nin kumpasıyla mağdur oldular

CHP´li Bakırköy Belediyes´nin kumpasıyla mağdur oldular

Çekilmiş en iyi askeri fotoğraflar

Çekilmiş en iyi askeri fotoğraflar

En Çok Okunanlar