Genel

Bayram tatili öncesi oto tamircilerinde yoğunluk


Bayram tatili öncesi oto tamircilerinde yoğunluk - Bayram tatili için araçlarıyla seyahate çıkmayı planlayan vatandaşlar, oto tamircilerinde yoğunluk oluşturdu - Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şenol Turan: - "Aracımızın yol tutuşu için lastiklerinin yeni olması gerekiyor.


Kabak tabir edilen lastiklerin hiçbir zaman kullanılmaması gerekiyor"

TEKİRDAĞ (AA) - Kurban Bayramı tatili için araçlarıyla yola çıkmayı planlayan vatandaşlar, oto tamircilerinde yoğunluk oluşturdu.

Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şenol Turan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uzun yola çıkacak tüm sürücülerin mutlaka araçlarının bakımını yaptırmaları gerektiğini vurguladı. Turan, özellikle araç lastiklerinin kontrolünün önemli olduğuna dikkati çekti.

Turan, "Aracımızın yol tutuşu için lastiklerinin yeni olması gerekiyor. Kabak tabir edilen lastiklerin hiçbir zaman kullanılmaması gerekiyor. Araçlarının bakımları, tekerlek bilyeleri, frenleri ve far ayarları yapılmalı. İlk yardım çantası bulundurularak yola çıkılmalı. Havaların sıcak olması nedeniyle araçlarda sıkça açılan klimaların da bakımının yapılması çok önemli." dedi.

Tekirdağ Yeni Sanayi Sitesi'nde oto tamir ve bakımı yapan Hakan Çelik de sürücülerin güvenli bir yolculuk için araç bakımlarını aksatmamaları gerektiğine dikkati çekti.

Çelik, uzun tatil öncesi işlerinde yoğunluk olduğunu belirterek, "Bayram tatilinin yaklaşmasıyla işlerimizde yoğunluk oluştu. Özellikle klima bakımlarımız arttı. Yoğunluğumuz arife gününe kadar devam eder. Yoğunluk olduğu için gece de mesai yapmayı düşünüyoruz. Uzun yola gidecekler için klima ve lastik bakımı çok önemli." ifadelerini kullandı.

Bayram tatili öncesi oto tamircilerinde yoğunluk

Kurban Bayramı tatili için araçlarıyla yola çıkmayı planlayan vatandaşlar, oto tamircilerinde yoğunluk oluşturdu. Tekirdağ Yeni Sanayi Sitesi'ndeki oto tamir ustalarından Hüseyin Çelik, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.Bayram tatili öncesi oto tamircilerinde yoğunluk

Kurban Bayramı tatili için araçlarıyla yola çıkmayı planlayan vatandaşlar, oto tamircilerinde yoğunluk oluşturdu.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Tekirdağ
Cumartesi
17 Kasım 2018
Rüzgar 18,5 km/h
Bulutlu
10 °
10°
Diğer Tekirdağ Günleri İçin Tıklayın
Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

En Çok Okunanlar