Genel

Bilecik'te şiddetli yağış


Bilecik'te şiddetli yağış - Dolu nedeniyle çok sayıda araçta hasar oluşurken, bazı iş yerleri ve evleri su bastıBİLECİK (AA) - Bilecik'te, doluyla birlikte etkili olan gök gürültülü sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi.


Bilecik'te şiddetli yağış

- Dolu nedeniyle çok sayıda araçta hasar oluşurken, bazı iş yerleri ve evleri su bastı

BİLECİK (AA) - Bilecik'te, doluyla birlikte etkili olan gök gürültülü sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi.

Kent merkezinde gece saatlerinde başlayan dolunun ardından yağış sonrası çok sayıda araçta hasar oluşurken, bazı iş yerleri ve evleri su bastı.

Birçok cadde ve sokak şiddetli yağışın etkisiyle su altında kaldı. Kuvvetli yağış, vatandaşlara ve sürücülere de zor anlar yaşattı. Ekiplerin, cadde ve sokaklarda başlattığı temizlik çalışması sürüyor.

Cumhuriyet Mahallesi Aşağı Çarşı Sokak'ta sel nedeniyle 2. el beyaz eşya dükkanının önünde bulunan makineler, sürüklenerek park halindeki araçlara çarptı. Araçların da birbirine çarpması sonucu hasar oluşurken, park halindeki bir araç da sürüklenerek kaldırıma çarptı. Diğer taraftan seyir halindeki bir aracın da kazı yapılan çukura düşmesi sonucu hasar oluştu.

Bahçelievler Mahallesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi önünde su birikintisi ve kanalizasyonun patlaması nedeniyle bazı araçlar yolda kalırken, bir kamyonetin kasasında mahsur kalan vatandaşlar, çevredekilerin yardımıyla kurtarıldı.

Kentte yoğun yağış nedeniyle alt geçit su doldu.

Belediye Başkanı Nihat Can, cadde ve sokaklarda incelemelerde bulundu.
Bilecik'te şiddetli yağış

Bilecik'te, etkili olan dolu ve gök gürültülü sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Aşırı yağışın oluşturduğu su birikintisi nedeniyle bazı araçlar yolda kaldı.
Bilecik'te şiddetli yağış

Bilecik'te, etkili olan dolu ve gök gürültülü sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Cumhuriyet Mahallesi Aşağı Çarşı Sokak'ta sel nedeniyle 2. el beyaz eşya dükkanının önünde bulunan makineler, sürüklenerek park halindeki araçlara çarptı.Bilecik'te şiddetli yağış

Bilecik'te, etkili olan dolu ve gök gürültülü sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Birçok cadde ve sokak şiddetli yağışın etkisiyle su altında kaldı.Bilecik'te şiddetli yağış

Bilecik'te, etkili olan dolu ve gök gürültülü sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Kent merkezinde gece saatlerinde başlayan yağış sonrası bazı iş yerleri ve evleri su bastı.


Bilecik'te şiddetli yağış

Bilecik'te, etkili olan dolu ve gök gürültülü sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Seyir halindeki bir araçta, kazı yapılan çukura düşmesi sonucu hasar oluştu.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Bilecik
Salı
11 Aralık 2018
Rüzgar 11,1 km/h
Sağanak Yağışlar
3 °
Diğer Bilecik Günleri İçin Tıklayın
Ata saldıran pitbull hayatının şokunu yaşadı

Ata saldıran pitbull hayatının şokunu yaşadı

Bedelli askerlerin eğitimleri görüntülendi

Bedelli askerlerin eğitimleri görüntülendi

En Çok Okunanlar