Genel

Bingöl'deki terör saldırısı


Bingöl'deki terör saldırısı - Karlıova'daki terör saldırısında şehit olan jandarma Uzman Çavuş Yunus Emrah Ateş'in naaşı memleketi Gaziantep'e gönderildiMALATYA (AA) - Bingöl Karlıova'daki terör saldırısında şehit olan jandarma Uzman Çavuş Yunus Emrah Ateş için Malatya'da tören düzenlendi.


Bingöl'ün Karlıova ilçesi Yiğitler bölgesindeki operasyonda şehit olan Ateş'in naaşı Adli Tıp Kurumu Malatya Grup Başkanlığındaki işlemlerin ardından Yeşiltepe Şehir Mezarlığı'na götürüldü.

Burada Türk bayrağına sarılan şehidin naaşı cenaze aracına konuldu.

Tulga Askeri Kışlasında düzenlenen askeri törende şehidin öz geçmişi okundu.

Şehidin naaşı daha sonra askeri helikopterle memleketi Gaziantep'in İslahiye ilçesine uğurlandı.

Törene Malatya Vali Yardımcısı Regaip Ahmet Özyiğit, Malatya Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Garnizon Komutan Vekili 2. Ordu Kurmay Başkanı Tuğgeneral Hançeri Sayat, askeri erkan katıldı.

Bingöl'deki terör saldırısı

Bingöl Karlıova'daki terör saldırısında şehit olan jandarma Uzman Çavuş Yunus Emrah Ateş için Malatya'da Tulga Askeri Kışlası'nda tören düzenlendi. Şehit Ateş'in Türk Bayrağına sarılı tabutu askerlerin omuzunda helikoptere taşındı.Bingöl'deki terör saldırısı

Bingöl Karlıova'daki terör saldırısında şehit olan jandarma Uzman Çavuş Yunus Emrah Ateş için Malatya'da Tulga Askeri Kışlası'nda tören düzenlendi. Malatya Vali Yardımcısı Regaip Ahmet Özyiğit (sol 2), Malatya Emniyet Müdürü Ömer Urhal (sol), Garnizon Komutan Vekili 2. Ordu Kurmay Başkanı Tuğgeneral Hançeri Sayat (solda), şehit için dua etti.Bingöl'deki terör saldırısı

Bingöl Karlıova'daki terör saldırısında şehit olan jandarma Uzman Çavuş Yunus Emrah Ateş için Malatya'da Tulga Askeri Kışlası'nda tören düzenlendi. Törende saygı duruşunda bulunuldu.Bingöl'deki terör saldırısı

Bingöl Karlıova'daki terör saldırısında şehit olan jandarma Uzman Çavuş Yunus Emrah Ateş için Malatya'da Tulga Askeri Kışlası'nda tören düzenlendi.


Bingöl'deki terör saldırısı

Bingöl Karlıova'daki terör saldırısında şehit olan jandarma Uzman Çavuş Yunus Emrah Ateş için Malatya'da tören düzenlendi. Şehidin Türk bayrağına sarılı tabutu askerlerin omuzunda taşındı.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Malatya
Cuma
16 Kasım 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Sağanak Yağışlar
4 °
-5°
Diğer Malatya Günleri İçin Tıklayın
Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Çin yapay Güneş geliştiriyor

Çin yapay Güneş geliştiriyor

Bilgisayar parçalarından altın çıkardı

Bilgisayar parçalarından altın çıkardı

Mehmetçik'ten 'nefes kesen' tatbikat

Mehmetçik'ten 'nefes kesen' tatbikat

En Çok Okunanlar