Spor

"Bu kentten ekmek yiyenlerin takıma sahip çıkacağına inanıyoruz"


"Bu kentten ekmek yiyenlerin takıma sahip çıkacağına inanıyoruz" - Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Mehmet Aytekin: - "Bütün zorluklara rağmen takımı kampa gönderdik ve 16 yeni transfer yaparak yeni bir kadro oluşturduk"KARABÜK (AA) - Spor Toto 1.


Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Mehmet Aytekin, takıma sahip çıkılmasını istedi.

Aytekin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçmiş yönetimlerin hataları yüzünden zor bir sürece girdiklerini belirterek, arkadaşlarıyla takımı sahipsiz bırakmamak adına taşın altına ellerini koyduklarını söyledi.

Yönetimde oldukları yaklaşık 6 aylık süreçte birkaç kişi dışında kendilerine kimsenin yardım etmediğini savunan Aytekin, şöyle konuştu:

"Bırakın yardım etmeyi, engellemek için ellerinden geleni yaptılar. Bütün zorluklara rağmen takımı kampa gönderdik ve 16 yeni transfer yaparak yeni bir kadro oluşturduk. Lakin bir yerde tıkandı. Bu yeni transferlerimize lisans alamadık ve ilk iki haftaya altyapı oyuncularımızla çıkmak zorunda kaldık. Bu ay sonuna kadar lisans çıkartmamız lazım. Yaptığımız görüşmeler sonunda lisansları bu sürede almamız da zor görünüyor. Bu nedenle bize saldıran, bizi sürekli eleştiren ve yönetimi bırakmamızı söyleyenlerin önünü açmak için kongre kararı aldık. 29 Ağustos'ta kongremiz olacak. Bu kentten ekmek yiyenlerin, bu kenttin yöneticilerinin takıma sahip çıkacağına inanıyoruz. Yoksa bu takımı bitirenler tarihe geçecek. KARDEMİR ve şehrin yöneticileri artık gereğini yapmalı."


İkindi Vaktine Kalan Süre

Karabük
Salı
25 Eylül 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Sağanak Yağışlar
20 °
10° 20°
Diğer Karabük Günleri İçin Tıklayın
Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Türk Yıldızları ve THY uçağı birlikte uçtu

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

Kenan Sofuoğlu F-16'ya karşı yarıştı

Kenan Sofuoğlu F-16'ya karşı yarıştı

En Çok Okunanlar