Genel

Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni


Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni Artvin'de Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni düzenlendi.


Artvin Valiliği Çoruh Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen törende Artvin Valisi Ömer Doğanay (solda), Devlet Övünç Madalyası ve Beratı'nı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına 15 Temmuz gazisi polis memuru Yunus Emre Yemiş'e (sağda) takdim etti.Devlet Övünç Madalyası ve Beratı töreni

Tekirdağ'da 6 şehit yakını ve bir gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı takdim edildi.
Devlet Övünç Madalyası ve Beratı töreni

Tekirdağ'da 6 şehit yakını ve bir gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı takdim edildi. Vali Mehmet Ceylan(sağda), şehit ailelerine ve bir gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı takdim etti.


Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni

Artvin'de Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni düzenlendi. Artvin Valiliği Çoruh Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen törende Artvin Valisi Ömer Doğanay (sağ 4), Devlet Övünç Madalyası ve Beratı'nı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına 15 Temmuz gazileri polis memuru Yunus Emre Yemiş (sol 4) ve polis memuru İlker Doğan Özcan'a (sağ 3) takdim etti.


Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni

Artvin'de Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni düzenlendi. Artvin Valiliği Çoruh Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen törende Artvin Valisi Ömer Doğanay (solda), Devlet Övünç Madalyası ve Beratı'nı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına 15 Temmuz gazisi polis memuru İlker Doğan Özcan'a (sağ 2) takdim etti.


Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni

Artvin'de Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni düzenlendi. Artvin Valiliği Çoruh Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen törende Artvin Valisi Ömer Doğanay (solda), Devlet Övünç Madalyası ve Beratı'nı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına 15 Temmuz gazisi polis memuru Yunus Emre Yemiş'e (sağda) takdim etti.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Artvin
Pazar
19 Ağustos 2018
Rüzgar 9,3 km/h
Çok bulutlu
27 °
16° 27°
Diğer Artvin Günleri İçin Tıklayın