Spor

Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa


Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 21.


haftasında Kasımpaşa ile karşılaştı. Teknik direktörler Erol Bulut ve Kemal Özdeş (sağda), maç öncesi birbirlerine başarı diledi.Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa

Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 21. haftasında Kasımpaşa ile karşılaştı. Evkur Yeni Malatyasporlu Eren Tozlu ile rakibi Sadiku ile hava topunda mücadele etti.


Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa

Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 21. haftasında Kasımpaşa ile karşılaştı. Bir pozisyonda Evkur Yeni Malatyasporlu Cissokho (solda), rakibi Eduok (sağda) ile karşılaştı.Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa

Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 21. haftasında Kasımpaşa ile karşılaştı. Evkur Yeni Malatyasporlu futbolcular, Mina'nın attığı gol sonrası sevinç yaşadı.


Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa

Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 21. haftasında Kasımpaşa ile karşılaştı. Maçta gol atan Evkur Yeni Malatyasporlu Mina, büyük sevinç yaşadı.


Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa

Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 21. haftasında Kasımpaşa ile karşılaştı. Bir pozisyonda Evkur Yeni Malatyasporlu Cissokho (sağda), rakibi Eduok (solda) ile karşılaştı.


Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa

Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 21. haftasında Kasımpaşa ile karşılaştı. Yeni Malatyasporlu taraftarlar, takımlarını destekledi.


Evkur Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa

Evkur Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 21. haftasında Kasımpaşa ile karşılaştı. Teknik direktörler Erol Bulut ve Kemal Özdeş (sağda), maç öncesi birbirlerine başarı diledi.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Malatya
Pazartesi
19 Şubat 2018
Rüzgar 5,6 km/h
Güneşli
12 °
-1° 12°
Diğer Malatya Günleri İçin Tıklayın