Spor

Grandmedical Manisaspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları


Grandmedical Manisaspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları TFF 1.


Lig ekiplerinden Grandmedical Manisaspor, Giresunspor ile yapacağı maçın hazırlıkları devam ediyor. Sol dizinde ağrı bulunan Berkay Samancı (sağda) takımdan ayrı olarak yürüyüş yaptı.Grandmedical Manisaspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları

TFF 1. Lig ekiplerinden Grandmedical Manisaspor, Giresunspor ile yapacağı maçın hazırlıkları devam ediyor. Grandmedical Manisaspor'un teknik direktörü Fatih Tekke (fotoğrafta) açıklamada bulundu.


Grandmedical Manisaspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları

TFF 1. Lig ekiplerinden Grandmedical Manisaspor, Giresunspor ile yapacağı maçın hazırlıkları devam ediyor. Teknik direktör Fatih Tekke, yönetiminde Tarık Almış Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman, ısınma çalışmasıyla başladı. Ana bölümünde, 5’e 2 çalışmasıyla devam etti. Gol vuruşuna dayalı anaerobik düzeyde çalışmanın ardından taktik çalışmasıyla süren antrenman stretching ile tamamlandı.


Grandmedical Manisaspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları

TFF 1. Lig ekiplerinden Grandmedical Manisaspor, Giresunspor ile yapacağı maçın hazırlıkları devam ediyor. Sol dizinde ağrı bulunan Berkay Samancı (sağda) takımdan ayrı olarak yürüyüş yaptı.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Manisa
Pazartesi
23 Temmuz 2018
Rüzgar 13 km/h
Çoğunlukla güneşli
38 °
22° 38°
Diğer Manisa Günleri İçin Tıklayın