Genel

Karne gününde bisiklet mutluluğu


Karne gününde bisiklet mutluluğu - Gümüşhane Belediyesince 522 öğrenciye karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet hediye edildiGÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediyesi tarafından 522 öğrenciye karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet dağıtıldı.


15 Temmuz Zafer Meydanı'nda düzenlenen törene aileleriyle gelen beşinci sınıf öğrencileri, bisiklet sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.

Belediye Başkanı Ercan Çimen, burada yaptığı konuşmada, 4 yıldır bisiklet dağıtma etkinliği düzenlediklerini belirterek, hediye verdikleri bisikletleri öğrencilerin kazasız belasız kullanmalarını diledi.

Öğrencilerin bugün aynı zamanda karne aldığını ifade eden Çimen, "Bugün anlamlı bir gün. Öğrencilerimiz hem karnelerini alsınlar hem de karne ve bayram hediyesi olsun istedik. Çocuklarımız tatilde, yaptığımız yeni bisiklet yollarında bisikletlerini kullanacaklar." dedi.

Bisiklet dağıtmaya gelecek yıllarda da sayıyı artırarak devam edeceklerini aktaran Çimen, bu projelerine destek veren Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, iş adamı İzzet Işık ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci'ye teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Vali Okay Memiş, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül ve Belediye Başkanı Çimen, öğrencilere bisikletleri teslim etti.Karne gününde bisiklet mutluluğu

Gümüşhane Belediyesi, kentteki okulların 5'inci sınıflarında öğrenim gören ve bugün karne alan 522 öğrenciye karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet dağıttı.15 Temmuz Zafer Meydanı'nda düzenlenen bisiklet dağıtım törenine aileleriyle gelen ve bisikletlerini alan öğrenciler, sevinçli anlar yaşadı.


Karne gününde bisiklet mutluluğu

Gümüşhane Belediyesi, kentteki okulların 5'inci sınıflarında öğrenim gören ve bugün karne alan 522 öğrenciye karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet dağıttı. Törende AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, öğrencilere bisiklet takdim etti.


Karne gününde bisiklet mutluluğu

Gümüşhane Belediyesi, kentteki okulların 5'inci sınıflarında öğrenim gören ve bugün karne alan 522 öğrenciye karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet dağıttı. Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, törende etkinlikle ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Karne gününde bisiklet mutluluğu

Gümüşhane Belediyesi, kentteki okulların 5'inci sınıflarında öğrenim gören ve bugün karne alan 522 öğrenciye karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet dağıttı. 15 Temmuz Zafer Meydanı'nda düzenlenen bisiklet dağıtım törenine aileleriyle gelen ve bisikletlerini alan öğrenciler, sevinçli anlar yaşadı.


Karne gününde bisiklet mutluluğu

Gümüşhane Belediyesi, kentteki okulların 5'inci sınıflarında öğrenim gören ve bugün karne alan 522 öğrenciye karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet dağıttı. Törende Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, öğrencilere bisiklet takdim etti.


Karne gününde bisiklet mutluluğu

Gümüşhane Belediyesi, kentteki okulların 5'inci sınıflarında öğrenim gören ve bugün karne alan 522 öğrenciye karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet dağıttı. Törene katılan Gümüşhane Valisi Okay Memiş, öğrencilere bisiklet takdim etti.


Karne gününde bisiklet mutluluğu

Gümüşhane Belediyesi, kentteki okulların 5'inci sınıflarında öğrenim gören ve bugün karne alan 522 öğrenciye karne ve bayram hediyesi olarak bisiklet dağıttı. Törene katılan AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, bir konuşma yaparak öğrencilerin mutlu bir tatil geçirmeleri temennisinde bulundu.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Gümüşhane
Cuma
21 Eylül 2018
Rüzgar 5,6 km/h
Aralıklı bulutlar
28 °
28°
Diğer Gümüşhane Günleri İçin Tıklayın
TEKNOFEST´te Kenan Sofuoğlu rüzgarı

TEKNOFEST´te Kenan Sofuoğlu rüzgarı

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

UEFA resmen açıkladı! İşte yeni sıralama

UEFA resmen açıkladı! İşte yeni sıralama

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

ABD’den Çin’e S-400 yaptırımı

En Çok Okunanlar