Genel

Kütahya'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni


Kütahya'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni - Vali Nayir: - "En kıymetli varlıklarını, canlarını bu vatan, mukaddesat ve bayrakları için feda etmiş olan şehitlerimize rahmet diliyorum.


Yine aynı kararlılığı gösterip 'Biz de canımızı vermeye hazırız' diyen gazilerimizi de minnetle anıyorum"

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da 7 şehit ailesi ile 3 gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, Kütahya İl Özel İdaresi Meclis Salonu'nda düzenlenen törende saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından bir konuşma yapan Kütahya Valisi Hamdi Nayir, tüm şehitlere Allah'tan rahmet, gazilere de sağlıklı bir hayat diledi.

Türk milletinin tarihinin zaferlerle dolu olduğunu belirten Nayir, "En kıymetli varlıklarını, canlarını bu vatan, mukaddesat ve bayrakları için feda etmiş olan şehitlerimize rahmet diliyorum. Yine aynı kararlılığı gösterip 'Biz de canımızı vermeye hazırız' diyen gazilerimizi de minnetle anıyorum." diye konuştu.

Konuşmanın ardından 7 şehit ailesi ve 3 gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı takdim edildi.
Kütahya'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni

Kütahya'da 7 şehit ailesi ile 3 gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, Kütahya İl Özel İdaresi Meclis Salonu'nda düzenlenen törende, şehitler için dua edildi. Törene katılan şehit Piyade Uzman Çavuş Hasan Kahraman'ın 3 yaşındaki oğlu Gökalp (fotoğrafta) de dua etti.Kütahya'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni

Kütahya'da 7 şehit ailesi ile 3 gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, Kütahya İl Özel İdaresi Meclis Salonu'nda düzenlenen törende, şehitler için dua edildi.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Kütahya
Salı
13 Kasım 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Aralıklı bulutlar
10 °
10°
Diğer Kütahya Günleri İçin Tıklayın
Çocuk ve gençlik kitaplarına ilgi arttı

Çocuk ve gençlik kitaplarına ilgi arttı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

Libertadores finalindeki Süperclasico maçı nefesleri kesti

Libertadores finalindeki Süperclasico maçı nefesleri kesti

Galatasaray'ın 'ALTIN' jenerasyonu

Galatasaray'ın 'ALTIN' jenerasyonu

En Çok Okunanlar