Genel

Kütahya'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni


Kütahya'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni - Vali Nayir: - "En kıymetli varlıklarını, canlarını bu vatan, mukaddesat ve bayrakları için feda etmiş olan şehitlerimize rahmet diliyorum.


Yine aynı kararlılığı gösterip 'Biz de canımızı vermeye hazırız' diyen gazilerimizi de minnetle anıyorum"

KÜTAHYA (AA) - Kütahya'da 7 şehit ailesi ile 3 gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, Kütahya İl Özel İdaresi Meclis Salonu'nda düzenlenen törende saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından bir konuşma yapan Kütahya Valisi Hamdi Nayir, tüm şehitlere Allah'tan rahmet, gazilere de sağlıklı bir hayat diledi.

Türk milletinin tarihinin zaferlerle dolu olduğunu belirten Nayir, "En kıymetli varlıklarını, canlarını bu vatan, mukaddesat ve bayrakları için feda etmiş olan şehitlerimize rahmet diliyorum. Yine aynı kararlılığı gösterip 'Biz de canımızı vermeye hazırız' diyen gazilerimizi de minnetle anıyorum." diye konuştu.

Konuşmanın ardından 7 şehit ailesi ve 3 gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı takdim edildi.
Kütahya'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni

Kütahya'da 7 şehit ailesi ile 3 gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, Kütahya İl Özel İdaresi Meclis Salonu'nda düzenlenen törende, şehitler için dua edildi. Törene katılan şehit Piyade Uzman Çavuş Hasan Kahraman'ın 3 yaşındaki oğlu Gökalp (fotoğrafta) de dua etti.Kütahya'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Töreni

Kütahya'da 7 şehit ailesi ile 3 gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, Kütahya İl Özel İdaresi Meclis Salonu'nda düzenlenen törende, şehitler için dua edildi.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Kütahya
Salı
21 Ağustos 2018
Rüzgar 9,3 km/h
Çoğunlukla güneşli
30 °
16° 30°
Diğer Kütahya Günleri İçin Tıklayın
TARİHTE BUGÜN: YERMÜK SAVAŞI

TARİHTE BUGÜN: YERMÜK SAVAŞI

Vahşi doğanın davetsiz misafirler

Vahşi doğanın davetsiz misafirler

Kanseri azaltan madde bu sebzelerde var

Kanseri azaltan madde bu sebzelerde var

İnsanların en ilginç korkuları

İnsanların en ilginç korkuları

En Çok Okunanlar