Genel

Manisa'da hayvansever kadınının darbedildiği iddiası


Manisa'da hayvansever kadınının darbedildiği iddiası - Şehzadeler ilçesinde sokak kedilerini beslediği için sitedeki komşusu tarafından darbedildiğini öne süren kadın polise başvurduMANİSA (AA) - Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde sokak kedilerini beslediği için sitedeki komşusu tarafından darbedildiğini öne süren kadın polise başvurdu.


Manisa Hayvanları Koruma Derneğinin gönüllü yerel hayvan koruma görevlisi Şengül Faraş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Nurlupınar Mahallesi'ndeki sitede kedileri beslediği için komşusu B.Ü. ile tartıştığını anlattı.

Faraş, B.Ü'nün kedilerin çocuğunun elini tırmaladığını söylediğini daha sonra kendisini darbettiğini iddia etti.

Karakola giderek şikayette bulunduğunu belirten Faraş "Ben burada yasa dışı birşey yapmıyorum. Kedileri köpeklere uygun olan yerlerde mama veriyorum. B.Ü. beni darbetti ve yasa dışı bir iş yaptı. Beni 6 ve 3 yaşlarındaki çocuklarımın gözleri önünde darbetti. Ben çok mağdur oldum." dedi.

Emniyette ifadesine başvurulan B.Ü'nün de Faraş'ın yanına konuşmaya gittiğini, başının yanlışlıkla kadına çarptığını, darbedilen kişinin kendisi olduğunu söylediği öğrenildi.Manisa'da hayvansever kadınının darbedildiği iddiası

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde sokak kedilerini beslediği için sitedeki komşusu tarafından darbedildiğini öne süren Şengül Faraş (fotoğrafta) polise başvurdu.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Manisa
Cuma
16 Kasım 2018
Rüzgar 13 km/h
Çok bulutlu
14 °
14°
Diğer Manisa Günleri İçin Tıklayın
´Terör örgütünün sözcülüğünü yapmayın´

´Terör örgütünün sözcülüğünü yapmayın´

Bilgisayar parçalarından altın çıkardı

Bilgisayar parçalarından altın çıkardı

Mehmetçik'ten 'nefes kesen' tatbikat

Mehmetçik'ten 'nefes kesen' tatbikat

Çin yapay Güneş geliştiriyor

Çin yapay Güneş geliştiriyor

En Çok Okunanlar