Genel

Mehmetçik'e güvercinle destek


Mehmetçik'e güvercinle destek - Bitlis'in Ahlat ilçesinde gençler, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere destek olmak için ayaklarına mektup bağladıkları güvercinleri uçurdu BİTLİS (AA) - Ahlat ilçesinde bir grup genç, Afrin'de terör örgütlerine yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere güvercinlerle destek verdi.


Ahlat Gençlik Merkezi önünde bir araya gelen gençler, askerler için yazdıkları mektupları okuduktan sonra güvercinlerin ayağına bağlayarak uçurdu.

Ahlat Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Niyazi Avcı, yaptığı açıklamada, Afrin'deki Mehmetçik için Türkiye'nin dört bir yanında farklı destek faaliyetleri yapıldığını söyledi.

Avcı, "Biz de Ahlat Gençlik Merkezi olarak gençlerimizle beraber bir etkinlik yapmaya karar verdik. Mehmetçiklerimize mektupları yazarak güvercinlerin ayağına bağlayıp uçurduk. Gençlerimiz hazırladıkları mektupları güvercinlerin ayağına bağlayarak belki ulaşır ümidiyle uçurdular. Burada önemli olan gençlerimizin askerlerimize manevi olarak desteklerini göstermeleridir." dedi.
Mehmetçik'e güvercinle destek

Bitlis'in Ahlat ilçesinde bir grup genç, Afrin'de terör örgütlerine yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere güvercinlerle destek verdi. Ahlat Gençlik Merkezi önünde bir araya gelen gençler, askerler için yazdıkları mektupları okuduktan sonra güvercinlerin ayağına bağlayarak uçurdu.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Bitlis
Salı
21 Ağustos 2018
Rüzgar 9,3 km/h
Güneşli
31 °
10° 31°
Diğer Bitlis Günleri İçin Tıklayın
TARİHTE BUGÜN: YERMÜK SAVAŞI

TARİHTE BUGÜN: YERMÜK SAVAŞI

Kanseri azaltan madde bu sebzelerde var

Kanseri azaltan madde bu sebzelerde var

İnsanların en ilginç korkuları

İnsanların en ilginç korkuları

Vahşi doğanın davetsiz misafirler

Vahşi doğanın davetsiz misafirler

En Çok Okunanlar