Genel

Mehmetçik'e güvercinle destek


Mehmetçik'e güvercinle destek - Bitlis'in Ahlat ilçesinde gençler, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere destek olmak için ayaklarına mektup bağladıkları güvercinleri uçurdu BİTLİS (AA) - Ahlat ilçesinde bir grup genç, Afrin'de terör örgütlerine yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere güvercinlerle destek verdi.


Ahlat Gençlik Merkezi önünde bir araya gelen gençler, askerler için yazdıkları mektupları okuduktan sonra güvercinlerin ayağına bağlayarak uçurdu.

Ahlat Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Niyazi Avcı, yaptığı açıklamada, Afrin'deki Mehmetçik için Türkiye'nin dört bir yanında farklı destek faaliyetleri yapıldığını söyledi.

Avcı, "Biz de Ahlat Gençlik Merkezi olarak gençlerimizle beraber bir etkinlik yapmaya karar verdik. Mehmetçiklerimize mektupları yazarak güvercinlerin ayağına bağlayıp uçurduk. Gençlerimiz hazırladıkları mektupları güvercinlerin ayağına bağlayarak belki ulaşır ümidiyle uçurdular. Burada önemli olan gençlerimizin askerlerimize manevi olarak desteklerini göstermeleridir." dedi.
Mehmetçik'e güvercinle destek

Bitlis'in Ahlat ilçesinde bir grup genç, Afrin'de terör örgütlerine yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere güvercinlerle destek verdi. Ahlat Gençlik Merkezi önünde bir araya gelen gençler, askerler için yazdıkları mektupları okuduktan sonra güvercinlerin ayağına bağlayarak uçurdu.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Bitlis
Pazar
20 Mayıs 2018
Rüzgar 11,1 km/h
Çok bulutlu ve gök gürültülü sağanak yağışlı
22 °
22°
Diğer Bitlis Günleri İçin Tıklayın
CHPli Belediye asırlık çınarları kesti!

CHPli Belediye asırlık çınarları kesti!

Tavana en yakın balon hangisi?

Tavana en yakın balon hangisi?

Türkiye'nin dört bir yanında şampiyonluk coşkusu

Türkiye'nin dört bir yanında şampiyonluk coşkusu

Yılın düğünü büyüledi

Yılın düğünü büyüledi

En Çok Okunanlar